Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
Chłop ma łeb na karku (Palikot) bo wie co może przysporzyć spory zysk . Jeżeli wprowadził by legalizacje to jest to ogromny legalny zarobek dla państwa. Czyli dziura budżetowa którą tworzą już któreś z rzędu rządy zacznie się w końcu zmniejszać.
To dlaczego nie podniósł VATu o kolejny 1% skoro tym też mógłby zmniejszyć dziurę budżetową?


Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
Niemcy i Rosia się cieszy bo za 4 lata będzie do nich należeć połowa polski (prywatyzacje). Tusk woli importować węgiel z chin a śpi na węglu.
Po części masz rację, ale zależy też jaki typ węgla importujemy - bo węgla używanego w dużych fabrykach akurat w Polsce brak. Druga sprawa - zgodzę się, że mamy węgiel, tylko wydajność jego produkcji jest zbyt niska, a czasami potrzeba go nam więcej na daną chwilę.


Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
Dlaczego nie zrobi porządku w wynagrodzeniach rządu zamiast zwiększać vat ( podczas kampanii 4 lata temu obiecywał że tego nie zrobi ).
Grecja, Włochy, Hiszpania też pewnie tego baaardzo dawno nie zrobiły (:


Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
Dodajcie sobie wszystkich polityków senatorów itp i każdy zarabia po minimum 10 tyś. A człowiek zapierdala jak mały samochodzik i tyle nawet kwartalnie nie zarobi. No i Jeszcze wiek emerytalny pozostawia wiele do życzenia . Rozumiem ze każdy by się nie oderwał od koryta ale my będziemy jebać aż do śmierci lub pociągniemy kilka lat na śmiesznej emeryturze na lekarstwa i kit z okiem.
PRAWDA!


Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Stało się tak jak miało się stać, z czego jestem bardzo zadowolony, bo swoim małym głosikiem przyczyniłem się do tego
Tak samo jak i u mnie (: