Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: KUPIE radio Concert II

  1. #16
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    inne idzie do A3, inne do A4 i inne do A6, a jeszcze inne do TT. Do TT jest ich najmniej. Roznia sie wielkoscia ramki, wiec na koniec czeka Cie jeszcze pilowanko Mam nadzieje, ze robotki reczne nie sa Ci obce
    Mari, o jakim ty piłowaniu mówisz? Przecież wersja 22cm jest dedykowana do TT i nic tam nie trzeba piłować przerabiać pasuje ideał.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #17
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Adamus Zobacz posta
    Ja tam dzisiaj zakupiłem sobie radio Kenwooda bo w poprzednim sie zepsuł laser i nie czytało płyt i jestem mega zadowolony, teraz w aucie czuć inny bass i lepsze brzmienie, też myśłałem nad oryginałem audi ale jakoś nie chciało mi się polować na internecie a i brak CD mi nie ułatwiał czekania bo radia nie lubie słuchac


    No wlasnie tez sie dziwie ze do kazdego z tych samochodow szlo by inne radio... przeciez oni chca jak najwiecej zarobic wiec po co do kazdego samochodu montowac inne radio? Jesli ma 22cm i jest to concert II to zawsze bedzie identyczne (chyba ze jakims cudem to nie prawda?).

    ps. czy kolega moglby podac dokladna nazwe radia? moze sie zainteresuje dopoki nie zakupilem ori Concert II bo jednak mp3 i pendrive mnie strasznie kusi.

  3. #18
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    pierwszy problem to wymiary radia. O ile wiem TT mialo inny wymiar niz reszta ale moge sie mylic. WIem, ze np. na100% nie pasuje od A4. Druga sprawa to galki, ktore w innych nie sa chowane. W TT galki sie chowaja do radia w taki sposob, ze nie wystaja i dzieki czemu mozna zamykac pokrywke. O opinie popros kolege Artix bo o ile pamietam dlugo zglebial temat i kupil wlasciwe radio. Poza tym bedzie Ci potrzebna przejsciowka na CAN.

    Co do MP3 to ja i kilku innych uzytkownikow forum np. ZUCZEK mialem do oryginalnego radia "zmieniarke" mp3, ktora w istocie nie byla zmieniarka tylko urzadzeniem symulujacym prace standardowej zmieniarki, do ktorego mozna bylo wkladac karty MMC i SD z mp3 oraz pendrive. Jakosc super - taka jak na fabrycznej zmienarce przy wypalanych CD-R. Takze mozna miec i oryginalne radio i MP3. Tylko mala uwaga, jak bedziesz do TT sprzed liftu montowac concert 2 i chcial zamontowac ta zmieniarke to prawdopodobnie bedziesz musial zrezygnowac z wyswietlania info z radia na FIS. Ten temat tez opisywal ktorys z kolegow.

  4. #19

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Kenwood KDC-BT31U Blutooth USB +PENmicroSD Wroclaw (1856714355) - Aukcje internetowe Allegro
    ja zakupiłem takie radyjko, kolor podświetlenia pasuje do reszty bo również czerwony i fajnie to wygląda, bardzo czysto gra, fajny bass, dodatkowy + to mp3 i usb co jest jak dla mnie mega wygodne... generalnie podobno kenwood jeśli chodzi o brzmienie to jedne z lepszych sprzętów w rozsądnych pieniądzach, także ja jak najbardziej polecam bo dzisiaj byłem bardzo miło zaskoczony

  5. #20
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Adapter CAN juz mam zamowiony i niedlugo przyjdzie, a FIS mam maly wiec i tak mi nie wyswietla ;p

    Co do radia to caly czas sie zastanawiam ale jesli znajde takie idealne do TT (chowane galki, 22cm) w b.dobrym tanie to wezme, jesli nie to moze bym wzia jednak takiego Kenwooda.

    Jesli wezme ori to bede sie zastanawiac nad zmieniarka aczkolwiek narazie 5 plyt z plikami audio mi styka.

  6. #21
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    5 + 1 w radio Mnie wystarcza spokojnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli jest fabryczne Bose to radio tylko ori, żaden z tych aftermarketowców nie zagra tak czysto i przejrzyście, dla kogo mało 5 płyt CD, polecam zmieniarke mp3, do tego karta 16gb i nigdy wam nie będzie mało a jak nawet to szybka aktualizacja w kompie i mamy znowu nowy magazyn muzyki
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Radio Concert I i Concert II
    Przez amadeusz568 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 24-05-2018, 06:55
  2. Kupię Radio Concert II
    Przez Annubis w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 14:09
  3. Radio concert do 8J
    Przez Getek w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 23:49
  4. Kupię Radio Concert 2
    Przez Tomie1986 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 18:53
  5. Kupie radio audi concert ii
    Przez Jujo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 23:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •