Pokaż wyniki od 16 do 30 z 118

Wątek: Audi TT Roadster 225 Warszawa

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478

    PawelM Audi TT Roadster 225

    Od tygodnia jestem posiadaczem Audi TT Roadster 225KM z 2001. Koniecznie chciałem mieć cabrio, najlepiej z mocnym silnikiem. Na rynku wybór spory: Honda S2000, Mazda mx-5, BMW Z3 itd... no ale jest Audi. Moim zdaniem jest fajniej niż na motorze: wiatr we włosach (bez zapoconego kasku), w komfortowym fotelu (nie pochylony na kawałku taboretu) i dobra muzyka z głośników Samochód kupiłem ze światłami do jazdy dziennej które wywalam. Niestety wyglądają nieco szpetnie na tym eleganckim aucie i FIS krzyczy nie żarówki nie działają a światła mijania nawet nie są włączone. Poprzedni właściciel zainwestował w CB radio. Antena jest wstawiona w miejsce seryjnej. CB jest zintegrowane z gruszką i wrzucone do schowka pomiędzy fotelami. IMHO dobrze pomyślane ale jakoś nie korzystam z niego bo wolę posłuchać dobrej muzyki Z tego względu pewnie też je wywalę... Jest uchwyt do telefonu ale przykręcony wkrętem Osobiście nie miałbym serca robić tej dziury Może uda się kupić jakiś dedykowany uchwyt do iphona z robić to tak żeby wyglądało... Radio jest Alpine z zestawem głośnomówiącym i obsługą iphona. Fajne ale klapka się nie zamyka wrrrr. Niestety samo audio uważam za tragiczne, niby BOSE a gra jak w chińskie dziadostwo ehhh niemcy poszli w ilość 8 głośników a nie jakość żeby było dobrze.

    Poprzedni właściciel kupił hard-top za 7kPLN i dostałem go razem z samochodem: ZAJEBIŚCIE! Opony Pirelli P Zero 225 na polerowanych felgach 17".

    Przeprowadzone mody:
    - chip w Ecusoft na 255KM
    - przedni zderzak od R32

    Plany:
    - mocy na razie starczy, może stożek żeby fajniej turbina świszczała. Chociaż przy szmacianym dachu i tak wszystko słychać
    - AUDIO - mam trochę doświadczenia i pewną koncepcję na to auto. Raczej będę robił to partiami i myślę że na początek za około 1500 PLN da się znacznie podnieść jakość: aktywny subwoofer z wygłuszeniem komory (tam gdzie seryjny pseudo sub) i porządny wzmacniacz do reszty głośników. Stage 2 to wymiana przednich głośników, wygłuszenie drzwi i ogarnięcie tylnych głośniczków.
    - naprawić wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
    - pojechać 240 bez dachu, niby to V-MAX

    Jutro będę mieć kabelek VAG i porobię logi.

    Kilka fotek:











    ------------------------------------------------------------------------------------
    EDIT:


    To nie prawda że Roadstery idą spać na zimę

    TT ma na głowie ma zimową czapkę:



    oraz zimowe buty UNIROYAL MS PLUS 66 225/45R17:



    A w dolocie stożek AMSOIL od Arttura który przy doładowaniu 1.4 Bar nieźle kicha



    ------------------------------------------------------------------------------------
    EDIT:


    Korzystając z wolnego od pracy postanowiłem nieco pomodzić. Jest FMIC, mimo że chińczyk na pojedynczym rdzeniu to i tak jest lepiej niż na seryjnych SMIC'ach. Rurki do FMICA są Forge kupione na forum, które są chyba od Pawła-2005 Można by to zrobić taniej, ale tak mam działające spryskiwacze w zderzakach


    Po za tym wywaliłem N'ki oraz zamieniłem system seryjny system PCV na Oil Tank od firmy Properfect. Na jednym kolanku była taka dziura że można tam wsadzić palec.

    Auto zyskało super wigor. Muszę pojechać na hamownię W planach mam jeszcze wymianę TIPa i kupieniu skarbonki z napisem "WYDECH".
    Ostatnio edytowane przez PawelM ; 30-03-2014 o 16:00

Podobne wątki

  1. Audi TT Roadster
    Przez jedrekx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 19:47
  2. Audi TT [8N] Roadster 1.8T [180]
    Przez Streetrufio w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 00:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •