Strona 11 z 33 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 492

Wątek: Audi TT MkIII, Audi TT Mk3 - koncepcje i szkice autka.

  1. #151
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Czy to już oficjalna potwierdzona wersja czy koncept?
    Jaqob, wynika z tego, że oficjalna.

    "W Las Vegas w czasie wystawy Consumer Electronics Show (CES) prezentujemy po raz pierwszy wnętrze nowego TT. "

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.471634499613681.1073742378.142119602565174& type=1


    ps. PAHO, ale się zgraliśmy (:

  2. #152
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Środek ok ale mi chodzi o wygląd zewnętrzny czy to już pewne?

  3. #153
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Tego Ci oficjalnie jeszcze nikt nie potwierdzi, ale z tych grafik i zdjęć z zamaskowanych samochodów już możesz sobie pogląd na MK3 wyrobić.

  4. #154
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Ciekawe czy ten ekran będzie dotykowy, bo dźganie tam paluchem wydaje mi się średnio wygodne .
    Z drugiej strony kierownica wygląda trochę tak, jakby była wyprofilowana żeby takie manewry umożliwić.

  5. #155
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Raczej nie wydaje mi się aby było to dotykowe na kierownicy poupychali dodatkowe jakieś przyciski plus pod lewarkiem jest pokrętło jak w BMW ((ale to tylko moje spekulacje)) Pozdr.
    I TT

  6. #156
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Nie może to być dotykowe, bo w razie wypadku poduszka by ręce połamała. Przy dźwigni biegów jest touchpad i tyle pewnie. Wnętrze ładne, funkcjonalność i rozwiązania techniczne rewelacyjne, ale te przetłoczenia/rysy na msce mi się zupełnie nie podobają, jakiś taki kobiecy ten nowy wygląd.

  7. #157
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Kobiecy powiadasz?
    A co mówili i mówią o MK1 i MK2?

  8. #158
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Tzn "jeszcze bardziej kobiecy" Zresztą moje TTS nie wygląda kobieco.

  9. #159
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    I znów idiotyczny pogląd, że auto jest "Kobiece". Jak to już ktoś interpretował; Samochód "kobiecy" podkreśla kobiece krągłości. U facetów może to oznaczać uwielbienie w kobiecych krągłościach
    Ps. Unifikacja wnętrza dla TT? Trochę zatraci swój charakter i niemalże bezbłędny wygląd. A co do TTs - Gratuluję dobrego zakupu, auto wygląda wg mnie najlepiej ze wszystkich TeTetek.

  10. #160
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Tzn "jeszcze bardziej kobiecy" Zresztą moje TTS nie wygląda kobieco.
    Wiekszosc ludzi i tak nie rozroznia wersji TT i dla nich TT to TT. Tez mam pakiet od TTS i ostatnio ktos przy piwie ni skad ni zowad sid pyta "ale czemu jezdzisz dziewczecym autem" Odebralem to jako akt zazdtosci

  11. #161
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Wg mnie środek rewelacja ! chodź wiem że za chiny ludowe mnie nie będzie stać na to autko, więc jedynym plusem wyjścia mk3 jest obniżenie cen mk2

  12. #162
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Wiekszosc ludzi i tak nie rozroznia wersji TT i dla nich TT to TT. Tez mam pakiet od TTS i ostatnio ktos przy piwie ni skad ni zowad sid pyta "ale czemu jezdzisz dziewczecym autem" Odebralem to jako akt zazdtosci
    TT mimo wszystko jest mniej spotykanym autem niż golfy czy passaty dlatego ludzie którzy się nie interesują nie potrafią odróżnić TTS od TT co zresztą mnie nie dziwi. W przypadku obecnej MK2 nigdy nie usłyszałem, że wygląda kobieco, raczej tylko sam zachwyt.

  13. #163
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    ludzie którzy się nie interesują nie potrafią odróżnić TTS od TT co zresztą mnie nie dziwi.
    To ja dopowiem jeszcze coś ciekawszego ... jak już po “wszystkim” zakupiłem mk2 to dalszy sąsiad podszedł i pogratulował mi iż autko się znalazło
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 08-01-2014 o 23:02
    I TT

  14. #164
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wnętrze ładne, delikatnie inspirowane spartańskim stylem ale z dodatkiem klasy i funkcjonalności. Mnie osobiście trochę razi w oczy rozmiar tych nawiewów .

    Nie mniej jednak zaczyna mi się wydawać że jak ktoś bardziej ceni frajdę związaną z entuzjastycznym prowadzeniem auta a mniej te wszystkie ''wodotryski'', ''wirujące kotlety'' i lans to będzie musiał kierować zainteresowanie w kierunku starszych aut.

    W przypadku MK3 chodzi mi o brak ręcznego, nie widzę go tam a tylko elektroniczny hamulec parkingowy.
    Jak można wymiatać bez ''rękawa''?? Dla mnie to dodatkowa frajda nie wspominając już o tym że kilka razy uratował mi tyłek








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #165
    Awatar meszrum
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Sepang
    Posty
    44
    to, że zegary zastąpi Android było wiadomo od połowy 2012 - podczas wywiadu CEO Audi o tym opowiedział. miałem jednak nadzieję, że będzie to coś w rodzaju D4 albo C7.

    jak widać, dział sprzedaży Audi doszedł do wniosku, że pokolenie Androida powoli zaczyna zapełniać odpowiednio opłacane stanowiska na rynku pracy, by kupować w miarę drogi [i niepraktyczny] samochód. osobiście, tak jak po pierwszych zdjęciach wersji produkcyjnej MK3 byłem przekonany, że na koniec roku będę szukać lekko stukniętego TT-S w DE albo nie wytrzymam i złożę zamówienie na nowe, tak po zdjęciach/filmach szafy mój zapał opadł - LCD zamiast dobrze zaprojektowanych zegarów jest po prostu bezduszny i infantylny. jak dla mnie, nie ma nic ładniejszego aniżeli światło sierpniowego zachodzącego pomarańczowego słońca wpadającego z tyłu/boku do kabiny i oświetlającego zegary, tworząc mozaikę cieni... wiem, że Ferrari i Lambo ma już LCD od jakiegoś czasu, że w sportach motorowych wyświetlacze są od dziesięcioleci, ale mimo wszystko wolę fizyczne zegary, których wskazówki wieczorem potrafią rzucać rewelacyjny cień na aluminiowe obwódki. fizyczne zegary pozwalają na większą interakcję z samochodem, tak jak fizyczna kupiona płyta CD daje więcej radości aniżeli FLAC kupiony w daj_dżital dystrybuszyn.

    wersja produkcyjna MK3 z zewnątrz była okazana przedstawicielom VW Polska [dawne KT] w czerwcu 2013 - niestety były zabierane aparaty fotograficzne i telefony...


    odnoszę wrażenie, że dopiero teraz TT będzie prawdziwym samochodem dla fryzjera, który będzie mógł miętolić swego smartfona pomiędzy zegarami.

Podobne wątki

  1. Co wymienić w osprzęcie silnika po zakupie autka?
    Przez Limbo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-05-2015, 07:43
  2. 224Q vs Mondeo ST220 mkIII
    Przez Mumin w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2015, 09:57
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:32
  4. KATOWICE Spoty - Audi TT + Audi A4 + Audi A6- co tydzień
    Przez sector w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 06:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •