Zobacz wyniki ankiety: Jedziesz?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 80.00%
  • Nie wiem...

    1 10.00%
  • Mam to gdzieś

    1 10.00%
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 147 z 147

Wątek: Wypad do Broku (1 października 2011)

  1. #136
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57

    Smile Relacja ze spotkania w Broku 01.10.2011 cz.1

    Witam wszystkich klubowiczów!

    Chciałbym poniżej przedstawić relację z ostatniego spotu, który odbył się w miejscowości Brok w dniu 01.10.2011r.

    Poniżej kolejny plakat, aby upamiętnić to wydarzenie.



    Z inicjatywy kolegi Blerx`a mieliśmy się spotkać pod centrum handlowym M1 w warszawskich markach. Pogoda dopisywała, dlatego większość "rodowitych warszawiaków" postanowiła wybrać się za miasto. Co w konsekwencji zablokowało drogi wylotowe z miasta. Godziną ustaloną na spotkanie była 10:00, jednak nie wszystkim udało się przybyć punktualnie na miejsce.

    Na spotkanie stawiło się kilka osób, których wcześniej niedane było mi poznać. Po przywitaniu się ze wszystkimi uczestnikami, rozpoczęły się transakcje i wymiany podzespołów.



    Po dłuższej chwili postanowiliśmy wyruszyć w drogę do Broku. Tutaj mała reklama. Kolega (lub koleżanka :]) Wottka, podzielili się ze mną pewnym wynalazkiem zwanym CB-radiem, abyśmy mogli być wszyscy w kontakcie radiowym. Polecam ów wynalazek!

    Ruszyliśmy w drogę! Trasa S8 jest naprawdę nowoczesną i równą drogą!


    Pogoda zaczęła szwankować i pojawiły się krople deszczu. Po CB pesymiści wróżyli ulewę.



    Zmiana scenerii. Zaczęło robić się dosyć chłodno. Jednak peleton trzymał tempo 120-240 km/h.



    Dotarliśmy do miejscowości Brok. Oczywiście TT-ki zrobiły olbrzymie wrażenie na przechodniach. Skręciliśmy w pewną uliczkę i zjechaliśmy dość stromo w dół. Ukazał się przed nami piękny widok rozlewiska rzeki Bug. Samochody zaparkowaliśmy jeden obok drugiego i poszliśmy zrobić rekonesans miejsca, w którym się znaleźliśmy.

    "A miała być taka piękną pogoda" - koszulka i mina kolegi mówi wszystko


    Miejsce dobre do wakacyjnego wypoczynku...


    Pierwotne parkowanie...




    Żuczek zaproponował podjechać bliżej Bugu. Przodownik drużyny w jego terenowym TT.


    A do brzegu jadę TAK!

    ZONK!


    Jak się później okazało Żuczek został oszukany. Kupił TT-kę z myślą o Off-road, a tutaj taki psikus!




    Samochód nie chciał o własnych siłach wyjechać. Nie minęła chwila jak znalazła się lina i TT-ka z quattro.

    Tymczasem dziewczyny... "A ja mówiłam, że mógł jechać na około, mówiłam!!!"

    Holowanie czas zacząć... wrrrrrrr wrrrrrrr... pchhhhhhh.... pssssss.... krach!


    Żuczkowi pod naporem piachu wyrwała się osłona silnika, a Piotrowi przytarło się sprzęgło, co było dobitnie czuć...

    Chłodzenie...

    Znów koszulka i mina adekwatna do sytuacji. "Ehhh... wiedziałem, że tak będzie... wiedziałem..."

    Kolega Pilot poszedł po rozum do głowy i objechał ruchome piaski... kozak

    Po dłuższej chwili każdej TT udało się dojechać nad brzeg...


    TT-ki ze swoimi właścielami

    PawelM

    Piootr

    ZUCZEK

    "Moja osłona leży tam!"

    Pilot

    wottka

    Teraz zdjęcia SOLO...






    Dalsza część w następnym poście. Nie mogłem umieścić więcej niż 50 linków ze zdjęciami
    Ostatnio edytowane przez Arti ; 03-10-2011 o 16:00

  2. #137
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57

    Relacja ze spotkania w Broku 01.10.2011 cz.2

    Słoneczko wyszło specjalnie dla Żuczka

    W międzyczasie... czyżby to? TAK! TO ON MICHALTT!!

    Przepraszam... pomyłka :/





    Po zdjęciach Żuczek rozstawił warsztat polowy...

    Nie wiadomo skąd pojawił się na horyzoncie pomarańczowy punkt... Z każdą chwilą było widać przerażenie na naszym twarzach... KA BUM!

    OTO I ON...



    Było kilka minut po godzinie 14, wszyscy zdążyliśmy zgłodnieć, dlatego postanowiliśmy się przemieścić. Pierw pojechaliśmy na stację benzynową, aby mechanicy mogli umyć ręce, a następnie podjechaliśmy do "restauracji", której nazwy niestety nie pamiętam.

    Zamówiliśmy jedzenie. Na poczekaniu doszło do gorących dyskusji na temat spotów, wyjazdów nad Adriatyk, oraz przeróżne historie z życia. Nie będę opisywać rozmów, aby Ci, których nie było, a mogli się pojawić czuli niedosyt . Było wesoło... do czasu, gdy kelnerka przyniosła picie i jedzenie... Horror... Piwo i cola bez gazu... Jedzenie, niektórych przypominało cyt."wymiociny w sosie własnym". Mam nadzieję, że nikomu nie zaszkodził ów posiłek...

    W trakcie posiłku dołączyła do nas kolejna TTka, koledzy, którzy nią przyjechali z Siedlec.

    Po posiłku, zebraliśmy się, aby zadecydować, co dalej. Dwóch kolegów odłączyło się od naszej świty (Pilot i PawelM). My zaś postanowiliśmy wrócić nad rzekę...

    Na miejscu...


    Faceci zaczęli wymieniać doświadczenie z zakresu tuningu, eksploatacji, oraz całego męskiego świata. Na co kobiety znudzone obrotem spraw postanowiły odłączyć się od grupy... czyżby zbiorowy foch? Snuliśmy domysły że kobiety nie wytrzymały presji związanej z ukochanymi samochodami i postanowiły odejść :O! Oczywiście nikt się nie przejął...

    W pewnym momencie rozmowy skupiły się na pomarańczowej mk2.

    "Światła 3D"

    Kobiety wróciły... miały siatki pełne... no i tutaj mylicie się drodzy panowie, bo nie miały ziemniaków, lecz piwo i małe przekąski!! Oczywiście musieliśmy obejść się smakiem piwa
    Na horyzoncie można było dostrzec chowające się słońce...
    Kolega Blerx żyjący sentymentem do swojej zmarłej TTki zapragnął przejechać się pomarańczową strzałą...

    W oddali było słychać warczenie V6-tki... nie minęło więcej niż 10 min jak dźwięki silnika było słychać coraz wyraźniej...
    Wrócili...

    Na tym zdjęciu nie udało mi się uchwycić wytaczającego się Blerxa bełkoczącego... "Nigdy więcej!!!!!!"

    Impreza w plenerze trwała nadał, jednak nieubłagany zachód słońca oznajmiał nam, że trzeba wracać...

    W drodze powrotnej Blerx zbierał materiał, a chłopaki dawali popis swoich umiejętności.

    Na najbliższej stacji benzynowej pożegnaliśmy się, mając nadzieję, iż spotkamy się w niedługim czasie w Kazimierzu Dolnym.

    Reasumując. Kolejny udany wypad z klubem TT. Pogoda w Warszawie była znakomita, po drodze powiało chłodem, jednak po obiedzie było naprawdę sympatycznie. Jestem szczerze przekonany, iż każdy będzie miło wspominać ten spot.
    Na każdym spotkaniu jest ktoś ze starej gwardii oraz kilka nowych twarzy, co naprawdę cieszy. Miejmy nadzieję, że nadejdzie taki dzień, w którym spotkamy się na oficjalnym spocie krajowym, gdzie będzie więcej niż 20 TT.
    Ahh.. jeszcze jedna ważna sprawa. Pamiętajcie na przyszłość, jeżeli jedzie z wami Żuczek to macie zapewnione przygody

    PS: W trakcie wyjazdu udało mi się ustalić v-max swojej a4.
    Pozdrawiam, Arti
    Ostatnio edytowane przez Arti ; 03-10-2011 o 21:59

  3. #138
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    Thumbs up

    Dzięki Arti Za fajną relację, jak zwykle bardzo ciekawie się oglądało i czytało
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #139
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    hehe, Michał przyjechał swoim Transporterem.

    Super Arti jak zawsze. No to chyba mamy uzdolnionych reżyserów w clubie.

  5. #140
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Opis wypadu jak zwykle piękny ! Fajnie i lekko się to czyta - duże brawa i szczególnie za to, że żarcik tu, żarnik tam (: Dobra robota Arti!

    link do melancholijnej melodii z końca filmu - youtube
    [link do pierwszej trance-techniawki-trzepaczki dywanu - mp3 z radia - nazwa to 2.mp3

    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 03-10-2011 o 17:43

  6. #141
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Również potwierdzam, fajnie że są takie osoby jak Artix i Blerx, bez nich nie mielibyśmy zdjęć i filmów.

    Dziękujemy w imieniu całego klubu i moim
    następnym razem honorowo przewożę Was autem - jak zapomnę to nie przejmujcie się i mi przypomnijcie bo w tym wieku po 20 latach wypalenia zawodowego jazdą Transporterem robią się dziury

    ---------- Post dodany o 20:39 ---------- Poprzedni post z 20:34 ----------

    Artix zapomniałęś dopisać że Żuczek mnie upierdzielił na prostej a feee
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 03-10-2011 o 21:37

  7. #142
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    ...dokladnie dzieki miedzy innymi Wam nasze forum jaet takie a nie inne szacun i wielki uklon z mojej strony to zaszczyt byc w takim gronie ... dziekuje
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 03-10-2011 o 21:51
    I TT

  8. #143
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Ale słodzą wszyscy słądzą ...... ale ja nie bede inny i dorzuce 2 kostki cukru. Blerx , Arti kawał dobrej roboty !!!!!

  9. #144
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    wottka - cukier powoduje cukrzycę

  10. #145
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57
    Największe podziękowania powinny być skierowane dla Blerx`a. Włożył on sporo serca w stworzenie filmu. Za co mu chwała .

    Tak naprawdę to ubrałem w słowa to, co miało miejsce. Gdyby nie uczestnicy spotu, gdyby nie WY. Nie miałbym, czego opisywać.

  11. #146

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Zajebiscie sie czyta, dobry film, fajne towarzystwo. Dzieki za spotkanie Bylo baardzo fajnie

    W trakcie posiłku dołączyła do nas kolejna TTka, koledzy, którzy nią przyjechali z Siedlec
    Tylko żeby nie było ze jestem gejem, bo słyszałem, że w Gdańsku mówią, że własciciele TTtek to geje, albo fryzjerzy .. Akurat tak wyszlo, że moja Pani nie mogła sie ze mna pojawic, a szkoda bo napewno by sie jej podobało. Na nastepnym spocie pojawimy sie razem

  12. #147
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Aż mi głupio jak to czytam (: Dzięki chłopaki!

Podobne wątki

  1. Trening tor jastrząb 24 października
    Przez Pawel-2005 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-10-2015, 11:06
  2. 05.04.2014 Wypad nad Zegrze
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 20:57
  3. Wypad Weekendowy
    Przez archi781 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-11-2011, 00:39
  4. Sylwester 2011
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 00:40
  5. TT RS 2011 S-Tronic
    Przez nicholas w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 00:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •