Witam Panowie mam mianowicie kolejny problem ostatnio mialem z tym odpalaniem i wymienilem ten czujnik obrotów wału i juz jest ok.Ale gdy mi wymieniali ten czujnik prosilem aby sprawdzili ziwieszenie bo cos zauwazylem ze jest nie tak i dwa dni temu dzwoni koles ze mam juz do odbioru i klocek sie starl do metalu i mi tarł i piszczalo przy jedzie i wogole wiec bylem zadowolony ze wymienia klocki i bedzie dobrze,ale po odebraniu i przejechaniu troche szybciej nadal ten dzwiek nie minol a juz mowie co sie dzieje gdy jade kolo 60km/h slychec jest takie syczenie przy skrecie w lewo i na wprost jest slychac a przy skrecie w prawo przestaje i tak jest przy najmniejszym skreceniu kierownica i jest bardzo glosno w samochodzie jak skrece w prawo dzwiek ustepuje nie wiem co to moze byc mechanik nic nie zauwazyl ale ja wiem ze jest cos nie tak jezeli mozecie mi podpowiedzioec to bede wdzieczny myslalem ze to lozysko ale ten mechanik mowi ze jest wszystko dobrze a ja wiem ze nie ma racji bo cos jest nie tak pozdrawiam