Zobacz wyniki ankiety: Zagłosuj na ulubioną TT!

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • malik

    12 46.15%
  • czarny

    0 0%
  • kielicho

    0 0%
  • MichalTT

    8 30.77%
  • d_matys

    1 3.85%
  • Dominik

    1 3.85%
  • Mari

    4 15.38%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: TT miesiąca! (głosowanie cz.2)

  1. #16
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    W pierwszej części chętnie zagłosowałbym (...)
    Pamiętajcie o drugiej liście dziesięciu tetek - możecie głosować TUTAJ

    Cytat Zamieszczone przez malik
    Obiecuję, że w kolejnym miesiącu nie będę startował
    Oj tam, zrobisz inne zdjęcia. Odnośnie następnego miesiąca to może nie. W planach jest konkurs za jakieś 2 miesiące gdzie tematem zdjęć startujących w zabawie będzie TT w scenerii jesiennej.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 26-09-2011 o 19:27

  2. #17
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Ja uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Jednak powinno sie oddzielić 3 rózne sprawy.
    1. To zdjęcie. Można zrobić zdjęcie skorupy i po dobrym nikonie też będzie fajnie wyglądać
    Oceniajmy AUTA nie fotografie
    2. Powinny byś osobne działy dla audi TT 8N i 8J. W takim głosowaniu 8J na sam wygląd może prowadzić bo zwyczajnie w 90% użytkownicy 8N chcieliby mieć 8J
    3. Sprawa, o której pisze Artur. Sporo czytam forum, wiem w jakim aucie co się dzieje. Piękne TT będzie lipą przy jakimś paskudnym ale 5 sekudowym TT
    Ustalmy, że sa dwia głosowania 8N i 8J, ustalmy że patrzymy tylko na wygląd, bez technicznych spraw, nie patrzymy na jakość foto.
    W tym głosowaniu oddaję głos na Michała. W głosowaniu gdzie jest foto Artura oddam głos na niego.
    Michała TT jest piękne bo jest modnie białe i jest to 8J czyli super wypas. (głos na obecnych zasadach)
    TT Artura wyglą pod każdym względem swietnie, dopasowany każdy szczegół, idealne felgi, piękny lakier. Może troche więcej gleby (idealnie być nie może )ale super!!!
    MARUDA

  3. #18
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Ustalmy, że sa dwia głosowania 8N i 8J
    Dwa oddzielne głosowania na 8N i 8J może być dobry i trzeba się nad tym zastanowić następnym razem. To zależy jak Wy będziecie chcieli.

    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    (...), ustalmy że patrzymy tylko na wygląd, bez technicznych spraw, nie patrzymy na jakość foto.
    Tego nikt Ci chyba nie zagwarantuje bo jeżeli TT w najładniejszym stanie będzie miała równocześnie najlepsze zdjęcie to co wtedy? Albo najbardziej zadbana tetka będzie miała najgorsze zdjęcie to nikt się wtedy nie dopatrzy, że jest faktycznie zadbana. Chyba najlepszym kryterium jest oddanie głosu na "najpozytywniejszą TT; na taką pozycję na którą z przyjemnością patrzysz".


    edit:
    Nie zrozum mnie źle Limbo bo wiem o co Ci chodzi z tymi fotami. Tylko chyba trudno będzie to wprowadzić w życie bo każdy i tak zagłosuje na najbardziej fajne dla niego zdjęcie czy TT - tu nie ma reguły. Ale m.in. dlatego ja nie wystawiałem zdjęć mojej tetki by uniknąć złośliwych komentarzy typu "organizuje sobie konkurs by samemu go wygrać bądź mieć większe szanse z okazji zdjęć lepszej jakości" - czy coś w tym stylu. Z resztą i tak już jej nie mam, więc bez sensu.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 26-09-2011 o 20:01

  4. #19
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Wszystko rozumiem, czekajmy na zdania innych. Blerx wstaw swoje fotki ja swojego nie daje bo wygląda jak każde inne ale o to mi w sumie chodzi...
    MARUDA

  5. #20
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Najgorsze jest to jak ktoś sam na siebie głosował
    Ej no wypraszam sobie :P Ja tam widzę najpiękniejsza fura Jaaqoba no ładniejszego cuda nie ma więc jak mogłem zagłosować w brew własnej woli? To byłoby sprzeczne z moim sumieniem!

    ---------- Post dodany o 22:02 ---------- Poprzedni post z 21:55 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Ja uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Jednak powinno sie oddzielić 3 rózne sprawy.
    1. To zdjęcie. Można zrobić zdjęcie skorupy i po dobrym nikonie też będzie fajnie wyglądać
    Z tym Nikonem to sobie tak strzeliłeś czy mam szukać podtekstu? sokrupy ja jebe
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #21
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Tak strzeliłem z nikonem (brat ma, tato ma... i to chyba flagowe modele ojca aparat w cenie mojej TT mniej wiecej )... tylko taką dobra markę znam.... czysty zbieg okoliczności jeśli takim właśnie aparatem robiłeś fotki.
    Sam na fotografii znam się tak jak pewnie Ty na separatorach tłuszczu (sam też sie na nich nie znam)
    MARUDA

  7. #22

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    nie wiem jak inni ale ja podświadomie podzieliłem to głosowanie na MK1 i MK2.... dlatego oddałem 2 głosy
    Arttur i Malik.
    Pierwszy za błyszczący i zadbany lakier koloru czarnego i aż jego TT promienieje radośnie dbałością o każdy kawałek, zarówno technicznie, podzespołowo jak opieką lakierem i czystością(opieram się na fotka bo trochę za daleko aby osobiście obejrzeć, choć jak popłynę do USA to może nawiedzę na kawę )
    A Malik za filmik z pięknie mruczącym silnikiem... i wspaniały kolor

Podobne wątki

  1. Głosowanie - potrzebna pomoc :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 18:24
  2. głosowanie na najlepszy projekt wzualny ramki klubowej
    Przez DaviTT w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 21:07
  3. TT miesiąca! (wrzesień)
    Przez Blerx w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 14-10-2011, 17:41
  4. Głosowanie!!!
    Przez Mamut w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 16:19
  5. TT miesiąca! (głosowanie)
    Przez Blerx w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2011, 19:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •