Witam w związku z zakupem mojego TT mam kilka pytan i "małych" problemów

1. Coś dziwnego dzieję się jak odpalam auto co jakiś czas po przekręceniu kluczyka przelatuję mi raz wycieraczka na szybie niby nic ale w zimę może być problem jak pióra przymarzną do szyby a ja przekręcę kluczyk, spotkał sie ktoś z takim problemem ?
Jak kupowałem auto kilka dni temu raczej tego nie było

2.W drzwiach od kierowcy nie działa mi czujnik otwarcia drzwi co powoduje wariowanie modułu komfortu itp... gdzie można kupić czujnik i jak on się nazywa ?

3.Czy dam radę sam wymienić palniki w xenonach czy dojście jest trudne ?

4.W liczniku mam dwa miejsca gdzie pokazuję godzinę po lewej w obrotomierzu jest ok ale mam jeszcze zegarek w FIS-ie i tam mam złą godzinę jak to ustawić ?

4a.W liczniku dziwnie jest termometr pokazuję mi temperaturę o ok 10st za wysoką czym to może być spowodowane, jeśli to czujnik to jaki kupić czy musi być oryginał od TT czy będzie pasował jakiś zamiennik od A3 ?

4b.Na obrotomierzu przy zegarku wyświetla mi sie taki jakby sygnał antenka co to oznacza ?

5.W turbinie jak puszczam gaz to słychać takie minimalne grzechotanie jak by jakieś łożysko tylko przy większych obrotach jak by wyhamowywały wirniki nie wiem jak to precyzyjnie opisać, turbina ciągnienia super auto ma moc itp....

6.Jestem bardzo czułym człowiekiem i wyczuwam na pedale sprzęgła minimalne drganie jak go wciskam czy mam sie martwić ?

8.Czy przy zamykaniu/otwieraniu auta powinna piszczeć syrena bo u mnie migają tylko kierunkowskazy ?

9.Ile może kosztować dorobienie kluczyka oryginalnego ? czy można gdzieś kupić obudowę do kluczyka bo mam strasznie zniszczony ?

10.Coś dziwnego dzieje mi sie z szybą czytałem dwa tematy na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a mianowicie jak chce ja otworzyć to schodzi 2 cm i staje kolejny raz naciskam przycisk i znowu 2cm i staje i tak do samego dołu do góry też tak samo, wygląda to tak jak by szyba hamowała bo miała jakiś opór ale próbowałem jej pomóc wjechać do góry i też staję...

11.Chciałem kupić jakiś kabel VAG do wstepnej diagnozy auta możecie polecić dobry kabel i najlepiej jakieś oprogramowanie PL

12. Czy w TT można uaktywnić automatyczne włączanie świateł miałem tak w większości aut i kilka razy zapomniałem włączyć światła bo się przyzwyczaiłem do automatu Ewentualnie czy można dokupić jakiś moduł do automatycznego włączania świateł ?

13. Czy będą pasowały felgi o parametrach 8x18 ET35 i dwie felgi 8x18 ET45 Opony 215/35 ZR18 ? Znalazłem super koła chętnie bym je kupił na lato ale nie wiem czy nie będzie coś obcierać ?

14.Możecie polecić jakiegoś mechanika od TT z Częstochowy lub okolic ?

Więcej pytań nie pamiętam jak coś wymyśle to bede dopisywał i sorry za taką litanię