Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Warszawa 05.10.02 (Bemowo)

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125

    Warszawa 05.10.02 (Bemowo)

    Serdecznie zapraszamy w imieniu KlubuTT ana zlot w Warszawie. Zapewniamy dobra zabaw?. Reszta zalezy od was.

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    jestem jak zwykle (bo biore przyklad z Macka... ) na 100%

  3. #3
    Maciek
    Gość
    ha! b?d? te? na 100%!!!! wesele mam dopiero od 19:00! Tralllalaaalllaaallaaaa! B?d? ca?y bo?y dzionek! Hihihihihi! Znowu si? b?dzie dzia?o! Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Maciek ale czy tym razem wystartujesz???

  5. #5
    Maciek
    Gość
    Najwy?szy czas, nie??? Hahahaha! Mo?e uda si? cos zawalczy?! Who knows?!?!

  6. #6
    Bylem na Zlocie
    Widzialem jakas kobiete w czarnej TT'ce , najpierw gawozyla sobie przez telefon , a pozniej krecaca baczki na trawie
    Moze to jakis sposob odreagowania po rozmowie
    Bylem jakos o 10 czy 11, niestety wlascicieli nie bylo przy autkach
    A kobitka z czarnej strzaly byla zajeta
    Moze nastepnym razem z wami pogawoze.
    P.S. Pogoda byla tak wytworna, ze parasola nie moglem utrzymac

  7. #7
    Maciek
    Gość
    zlotem tego nie mo?na nazwa?. Chyba poraz ostatni podpinamy si? pod tego typu "imprez?", gdy? rzuca ona niezbyt korzystne ?wiat?o na nasz klub. Organizacja ZERO, wy?cigi zako?czy?y si? samochodem znajomego wbitym w p?ot (nie wyhamowa? za met?, gdyz organizatorzy nie przewidzieli chyba, i? niekt?re pojazdy po 400 metrach maj? prawie 200km/h na zegarach i potrzebuj? nieco wi?cej miejsca do zatrzymania si?!!!). Tak?e generalnie, to pe?na pora?ka.
    Szkoda, ?e akurat trafi?e? w takim momencie. Ja pojawi?em si? nieco p??niej i w sumie by?y 4 tetetki plus jeden roadster, ale tylko przez chwil?. Ca?y czas siedzieli?my w VW Transporterze z namiotem i oznaczeniami VTG, bo to w?a?nie nasz grupa tuningowa, dzi?ki kt?rej nasze autka potrafi? nieco wi?cej ni? seryjne...
    Dzi?ki mimo to za odwiedziny i oby nast?pnym razem dopisa?a zar?wno pogoda, jak i organizacja.

  8. #8
    Cezary Magier
    Gość
    mnie to szkoda tylko Agnieszki...wstala biedna o 6 rano zeby do nas dojechac a tu ani pogoda nie dopisala i sama impreza tez taka sobie...tak wiec generalnie zamykajac sezon 2002 w moim odczuciu - RUDNIKI the best!!!
    pozdrowienia for all!

  9. #9

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    NO NIE BY?O A? TAK STRASZNIE TYLKO KATARU SI? NABAWI?AM
    DROGI TAJEMNICZY EPSIE CZY?BYM A? TAK ODSTRASZAJ?CO WYGL?DA?A ?E ZABRAK?O CI ODWAGI ABY SIE PRZYWITA? NAST?PNYM RAZEM PROSZE NAS ODWIEDZA? BEZWZGL?DNIE!!!

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez agnieszka ku?
    NO NIE BY?O A? TAK STRASZNIE TYLKO KATARU SI? NABAWI?AM
    DROGI TAJEMNICZY EPSIE CZY?BYM A? TAK ODSTRASZAJ?CO WYGL?DA?A ?E ZABRAK?O CI ODWAGI ABY SIE PRZYWITA? NAST?PNYM RAZEM PROSZE NAS ODWIEDZA? BEZWZGL?DNIE!!!

    Odstraszajoco to nie
    Czuje sie zaproszony bezwzglednie
    P.S. Moze mnie widzialas podczas swojej rozmowy ? Mialem na sobie czarna kurtke + niebieski parasol Statoil (taki gadzecik w sloneczna pogode )
    Pozdrawiam
    Eps

  11. #11
    Piotrek
    Gość

    hmmmmmm Bemowo


    Tak wiec przyjecha?em pierwszy raz na zlot jako uczestnik, postanowilem ostro i juz na wstepie zglosilem sie do ?wiary mili, w oczekiwaniu na start, gzdzie? z rejonu Lanos?w i tuningowanych poldas?w, znalazl mnie Czarek - chwa?a ci za to ch?opie.
    A ze pocz?tki bywaj? trudne , wic nie wystartowa?em cho? blisko by?o, a pogoda do d... by?a.

    POZDROOFKA For all TT MANIACKS

    Piotrek

  12. #12
    Cezary Magier
    Gość

    Re: hmmmmmm Bemowo

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek

    Tak wiec przyjecha?em pierwszy raz na zlot jako uczestnik, postanowilem ostro i juz na wstepie zglosilem sie do ?wiary mili, w oczekiwaniu na start, gzdzie? z rejonu Lanos?w i tuningowanych poldas?w, znalazl mnie Czarek - chwa?a ci za to ch?opie.
    A ze pocz?tki bywaj? trudne , wic nie wystartowa?em cho? blisko by?o, a pogoda do d... by?a.

    POZDROOFKA For all TT MANIACKS

    Piotrek
    aaaa, to ty!! a ja sie zastanawialem co to za Piotr tak ostro sie udziela...
    pozdrawiam-czarek.

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    halo!

    No prosz? sam mnie znalazles w g?szczu tuningowanych lanos?w a teraz nie poznajesz?

    Wiesz
    Ja tak najpierw z ukrycia a? w koncu postanowilem calkiem sie ujawni?!!!

    Jo?
    TTC Quattro
    GG 1539752

Podobne wątki

  1. Moto Targi Warszawa Bemowo 2012 1-2 wrzesien
    Przez MiroTT 1,8T w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 17:31
  2. Dam prace warszawa bemowo
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 14:47
  3. PRÓBA WłAMANIA DO TT - BEMOWO-WARSZAWA
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 10:40
  4. bemowo
    Przez gibons w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 02:18
  5. bemowo 15.09
    Przez Pawel w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-09-2007, 17:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •