Pokaż wyniki od 1 do 15 z 102

Wątek: Polerowanie - renowacja lamp

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Jestem w pracy i sorrki Panowie pisze z fona zestaw jest do plastikowych lamp, zanim kupilem dzwonilem do nich czy aby to napewno do takowych kloszy. Czu starlem ta warstwe ochronna, nie wiem heh. Fakt ze nie bylo tragedi z moimi lampami i bylem delikatny ale wg pana sprzedajacego zestaw do tego jest ten protektor uv ktory spelnia wlasnie ta funkcje ochronna i daje efekt na dlugo. Tak wiem dalem przyszlowiowej du.py z tymi fotami bo naprawde efekt ciezko opisac. Produkt polecam do mk1 na pewno bo sam sprawdzilem Koszt ta sama metoda u nas w granicach 100zl od lampy a tu 80 komplet i moze jeszcze starczy mi na tyl. Co do czasu, dlugo prawie 2 godziny bo miedzy kolejnymi operacjami trzeba czekac. Przy kazdym nanoszeniu past trzeba odczekac.

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Jestem w pracy i sorrki Panowie pisze z fona zestaw jest do plastikowych lamp, zanim kupilem dzwonilem do nich czy aby to napewno do takowych kloszy. Czu starlem ta warstwe ochronna, nie wiem heh. Fakt ze nie bylo tragedi z moimi lampami i bylem delikatny ale wg pana sprzedajacego zestaw do tego jest ten protektor uv ktory spelnia wlasnie ta funkcje ochronna i daje efekt na dlugo. Tak wiem dalem przyszlowiowej du.py z tymi fotami bo naprawde efekt ciezko opisac. Produkt polecam do mk1 na pewno bo sam sprawdzilem Koszt ta sama metoda u nas w granicach 100zl od lampy a tu 80 komplet i moze jeszcze starczy mi na tyl. Co do czasu, dlugo prawie 2 godziny bo miedzy kolejnymi operacjami trzeba czekac. Przy kazdym nanoszeniu past trzeba odczekac.
    To jest polerka jak "każda inna" wszystko zależy z jaką prędkością jakimi padami polerujesz z jaką siłą docisku itd. Lampy maja fabryczną specjalną powłokę, której nie powinno się ruszać. Ogólnie dziwne, że miałeś w ogóle zmatowione lampy bo miałem MK1 i lampy były krystalicznie czyste (poza drobnymi ryskami). Może ktoś już je wcześniej polerował? Tak czy inaczej teraz pozostaje Ci zabezpieczać lampy a innym nie polecam polerowania lamp.

  3. #3
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    to samo miałem wcześniej w a6, po polerce rewelka a po kilku miesiącach gorzej niż przed polerką. kolega próbował po spolerowaniu prysnąć lampy bezbarwnym lakierem i wiem, że wytrzymały dłużej niż u mnie ale sam tego nie zdążyłem sprawdzić i nie wiem jak wyglądają u niego teraz.

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Potwierdzam - to samo usłyszałem w zaprzyjaźnionymi warsztacie lakierniczym gdzie polerowałem auto po zakupie. Poprosiłem o polerkę lamp. Powiedziano mi ze jedynie pasta a efekt bedzie krótkotrwały bo mozna uszkodzić warstwę ochronna lampy. Mozna ją odnowić jednak jest jest to kosztowne - 100 ml preparatu kosztuje 150-170 zeta plus usługa a pewności ze bedzie jak fabryka dała nie ma.

Podobne wątki

  1. Car detaling - renowacja lakieru
    Przez ICE w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 08-12-2014, 21:25
  2. Renowacja felg (alu)
    Przez kondi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-10-2014, 20:44
  3. Polerowanie
    Przez wiewioraandrzej w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2014, 13:05
  4. Polerowanie lakieru
    Przez czarny w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-05-2013, 08:10
  5. Polerowanie metali na lustro co polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-02-2013, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •