Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Takie urządzenie VAG, warto?

  1. #1

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167

    Takie urządzenie VAG, warto?

    Hej. Na początek prośba: Daruj sobie rady typu "eee ja wolę laptopa z kabelkiem" itp. Dzięki. Teraz do rzeczy:

    Czy takie urządzonko w pełni wykorzysta potencjał VAG-a, wszystko dokładnie zdiagnozuje i bez problemu można go używać jak "zwykłego" na kompie ? Jak dla mnie to DUŻO wygodniejsze i poręczne, zostaje kwestia czy to aby nie namiastka "normalnego" VAG-a. Pozdrawiam.

    1. VAG 5053 zrobi wszystko. W grupie VW (1824599782) - Aukcje internetowe Allegro
    2. U585 Język Polski VAG +OBD2 CAN F.VAT (1824599779) - Aukcje internetowe Allegro
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  2. #2
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Funkcjonalność jest taka jak vag-com, tylko z tego co widzę nie będziesz mogła zrobić logów z bloków, a jedynie je odczytać no i w sumie nie sprawdzisz czy wszystko jest ok, bo najważniejsze to logi dynamiczne. Do warsztatu takie urządzonko bardziej się przyda

    Polecam kabelek za 30 zł, nie ma co przepłacać. Za pozostałe 440 zł możesz kupić małego poręcznego netbooka i wmontować w samochód, albo wydać na ciekawsze rzeczy

    Fajnym rozwiązaniem jest też wtyczka z bluetooth, można połączyć się z komórką, chociaż tego nie sprawdzałem i nie testowałem.

    Jak postęp z prawkiem?

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    chodzi Tobie o diagnoze swojej TT?
    jesli tak, to
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Czy takie urządzonko w pełni wykorzysta potencjał VAG-a, wszystko dokładnie zdiagnozuje i bez problemu można go używać jak "zwykłego" na kompie ?
    tak
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    zostaje kwestia czy to aby nie namiastka "normalnego" VAG-a. Pozdrawiam.
    nie

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Hej. TAKIE odpowiedzi lubię, szybko, konkretnie i na temat! Mam lapka, kabelek, VAG-a ale zawsze coś nie tak....a to muszę przedłużacz, bo w lapku bateria nie trzyma, a to VAG piracki się sypie, co chwila instalki, cracki i cudowanie i takie tam Urządzenie sobie daruję, bo cała rzecz w logach. BARDZO dzięki za przydatne info. Prawko zdane za 1 razem, testy w CZTERY minuty bezbłędnie, myśleli, ze coś nie działa, bo siadałam i wstałam Jazda też za 1, ponoć podręcznikowo ale...ogólnie za wolno Przepraszam za OT. Jeszcze raz dziękuję za pomocne info! Pozdrawiam.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  5. #5
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Funkcjonalność jest taka jak vag-com, tylko z tego co widzę nie będziesz mogła zrobić logów z bloków, a jedynie je odczytać
    sa tez sprzety, ktore maja pamiec wewnetrzna i pozwalaja pozniej na wyplucie do kompa logow dynamicznych

    "Love Them BOTH" - M.

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    u mojego szwagra na stacji kontroli pojazdów mają takie urządzonko na stanie ale jest ono tylko po to aby przedstawić przy kontroli bo jest baaardzo podstawowym sprzętem diagnostycznym, jeżeli ma wgranego vaga to może pokaże to co na lapie...

  7. #7
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Osobiście posiadam podobny sprzet jak w podanych linkach. Mój jednak zwie sie dominator.
    Wiem, że jest laptop i kabel za 10 zł ale... jak jade oglądać auto... bo kolega chce kupić... jak jechałem kupić moje TT, jak jade gdzieś w trase. Jest to sprzęt nie zastopiony. Podczas zakupu auta sprzedawca zrobił wielkie gały... w stulu "uuu a co to?"
    a ja po kilku sekundach o aucie widziałem z grubsza wszystko.
    Polecam taki sprzęt z wyżej wymienionych powodów. Pozdrawiam
    MARUDA

  8. #8
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Hej. TAKIE odpowiedzi lubię, szybko, konkretnie i na temat! Mam lapka, kabelek, VAG-a ale zawsze coś nie tak....a to muszę przedłużacz, bo w lapku bateria nie trzyma, a to VAG piracki się sypie, co chwila instalki, cracki i cudowanie i takie tam
    Wgraj podstawową wersję 3.11, z nią nie ma problemów, raz trzeba dobrze zainstalować i sprawdzić czy jest na dobrym porcie i działa nie psując się


    Gratuluję prawka Na jeździe było za wolno, za to teraz możesz nadrobić


    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    sa tez sprzety, ktore maja pamiec wewnetrzna i pozwalaja pozniej na wyplucie do kompa logow dynamicznych
    Tylko ciekawe ile one kosztują, poza tym jeszcze trzeba się bawić w przenoszenie z urządzenia do kompa.
    No, co kto lubi


    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Osobiście posiadam podobny sprzet jak w podanych linkach. Mój jednak zwie sie dominator.
    Wiem, że jest laptop i kabel za 10 zł ale... jak jade oglądać auto... bo kolega chce kupić... jak jechałem kupić moje TT, jak jade gdzieś w trase. Jest to sprzęt nie zastopiony. Podczas zakupu auta sprzedawca zrobił wielkie gały... w stulu "uuu a co to?"
    a ja po kilku sekundach o aucie widziałem z grubsza wszystko.
    Polecam taki sprzęt z wyżej wymienionych powodów. Pozdrawiam
    Jeździłem po TT z laptopem i kabelkiem, sprzedawca też zrobił duże oczy co ja robię, a później mnie podpytywał jak to działa, skąd to wziąć itp
    Ostatnio edytowane przez Darson ; 18-09-2011 o 10:57

  9. #9
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Ja w firmie mam model DOMINATOR MAX (coś takiego: SKANER DOMINATOR VAG PL K + CAN - POLSKI VW ###### (1807136096) - Aukcje internetowe Allegro ). Do sprawdzenia błędów i np. zakodowania centralnego zamka jest idealny. Podstawowe bloki pomiarowe też ma , ale logów robić nim się nie da.
    Jak do sprawdzenia błędów to jest to dobre urządzenie, ale do niczego innego.
    Plus jest jeszcze taki tego co ja mam, że wystarczy zmienić kartę pamięci z oprogramowaniem do tego dokupić inną końcówkę i można przeskanować każdy samochód praktycznie każdej marki.

  10. #10
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Posiadam dokładnie taki jak d_matys. I jestem zadowolony. Sprzedający robią duże oczy na widok takiego sprzeciku.
    Ja mam to bo w rodzinie mamy tylko Audi i VW.... no ostatnio jest alfa ale to przypadkiem troche
    Urzadzenie bada też z szyna can lub bez a to ważne.
    MARUDA

  11. #11
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    To muszę przyznać, że ciekawe, bo chciałbym się dowiedzieć czy mam can czy nie. Za pomocą vaga chyba nie da rady, albo nie umiem.

  12. #12
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    A to can nie wszedł od 2004?
    MARUDA

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-07-2014, 08:57
  2. Takie tam audi TT ;)
    Przez voodoo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 13:34
  3. Takie tam ... ;)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-03-2013, 22:48
  4. Nissan 350Z takie tam
    Przez Elor w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 10:07
  5. Takie tam... [nie zaglądać tutaj!][+18]
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 10:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •