Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: witam wszystkich

  1. #1
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127

    witam wszystkich

    witam wszystkich nazywam sie adam nazwisko mam po ojcu :P. Moze zaczne od tego co tutaj robie :P bede szczery bez zadnego owijania w bawelne

    Mianowice zamierzam zostac szczesliwym posiadaczem auta audi TT. Do tego wyboru naklonila mnie dziewczyna gdzy bardzo sie te auto jej podoba wiec kiedys przejmie je w swoje rece (aktualnie nie ma jeszcze prawka)

    Dotychczasz bylem i wsumie nadal jestem zwolennikiem aut japonskich od 4 lat mam do czynienia z marka Honda. nie bede opisywal tutaj tej marki bo zapewne guzik was to obchodzi :P. Przyszedl czas na sprzedanie 3 juz z koleji hani i zakupi wlasnie audi

    planuje zakupic Audi tt z rocznika minimum 2000 oraz tylko i wylacznie wersje 1.8 tt 225 kuni i wersje quattro (jedynym argumentem zmiany marki byl naped na 4 kapcie)

    ogolnei jestem ze slaska mieszkam w pyskowicach nie daleko Gliwic

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Witaj na forum
    Mam nadzieje że budżet masz odpowiedni.

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Co to miłość nie robi z człowiekiem witaj na forum. Uważam, że jak kupisz TT pojeździsz to zmienisz zdanie i nie oddasz jej swojej dziewczynie Jak kolega wyżej zauważył nie licz na promocje cenowe jeśli chcesz mieć dobrą sztukę ale to raczej oczywiste
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    budzet jest duzy bo zamierzalem kupic mazde 6 mps ale troszke sie plany zmienily i najpierw powiedzmy ze kupuje przyszle auto dla swojej kobiety

    jak to mozliwe chcialbym zakupic do 25 klockow to by bylo wysmienicie (nie chce igielki za ponad 30 klockow - moja kobieta zapewne i tak auto przytrze gdzies wiec to bez znaczenia) lecz patrzac na oferty to marne mam nadzieje ;/ lecz bede rowniez spogladac kazda oferte i jak trzeba nawet je ogladac osobiscie, oczywiscie wiem ze nie bedzie w 11 letnim aucie idealu czyli jakies zadrapania czy otarcia mi nie przeszkadzaja tak zwane stluczki parkingowe natomiast nie chce kupic czegos po konkretnym dzwonie czy tez silnikiem ktory nadaje sie na smietnik


    hehe no zobaczymy poki co nie mialem okazji nim jechac napewno bedzie rogal bo jezdzilem wolnossakami bawiac sie w modyfikacje a teraz dostane szuszare i naped na 4 kapcie gdzie przedni naped przestal mnie bawic :P

    a no robi milosc wiele rzeczy - pochwale sie ze tydzien temu sie zareczylem :P stad zmiana planow odnosnie kupna auta
    Ostatnio edytowane przez Ramzees ; 16-09-2011 o 11:57

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    25 klocków z TT 224 z rocznikiem minimum 2000r. to marzenie.
    od 25 to zaczynają się 180 ośki które mają już jakąś wiarygodną przeszłość.

  6. #6
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    jezdze teraz honda z 2002 roku nie chcialbym sie zabardzo cofac ;/ jezeli trzeba bedzie to zwieksze budzet ale najpierw obadam z tym tak zwanych okazji co oferuja... bo jak mowilem otarcia mi nie przeszkadzaja czy drobne usterki (pracuje w warsztacie wszystko ogarne za grosz)

    nie chce bu auto zostawialo 4 slady oraz jakies mega zuzycie silnika chodz przelot 200 000 to bedzie troche ciezko ... obecnie u siebie mam 117 tys...

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Sory ale za tyle to zapomnij żeby to był rocznik 2001 nawet.
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...m-ukiem-2.html

    Zerknij tam na ostatni post. Wszystkie tam zamieszczone samochody były lub są na allegro jeszcze i oczywiście stoją jako bezwypadkowe i zadbane. Chcesz kupić takiego złomka zrobionego na igłę?

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Rejestrujesz się na forum, żeby się pochwalić, że planujesz kupić TT czy chcesz uzyskać jakieś informacje i dobrą radę? Jeśli chcesz dobrą radę to nie na szybkości i nie licz na okazję otarcia akurat to pikus w porównaniu z tym co się może okazać po zakupie. Przelot 200 tys to dużo szukałbym czegoś z mniejszym przebiegiem tym bardziej, że TT to nie auto rodzinne gdzie jest tak eksploatowane jak zwykłe samochody.
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    I pomyśl inaczej jeszcze. Jaki mamy cel by źle Ci doradzać?

  10. #10
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Sory ale za tyle to zapomnij żeby to był rocznik 2001 nawet.
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...m-ukiem-2.html

    Zerknij tam na ostatni post. Wszystkie tam zamieszczone samochody były lub są na allegro jeszcze i oczywiście stoją jako bezwypadkowe i zadbane. Chcesz kupić takiego złomka zrobionego na igłę?
    tego bym chcial uniknac w razie czego albo bede szukac 99 albo doloze gotowki

    ---------- Post dodany o 11:18 ---------- Poprzedni post z 11:16 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Rejestrujesz się na forum, żeby się pochwalić, że planujesz kupić TT czy chcesz uzyskać jakieś informacje i dobrą radę? Jeśli chcesz dobrą radę to nie na szybkości i nie licz na okazję otarcia akurat to pikus w porównaniu z tym co się może okazać po zakupie. Przelot 200 tys to dużo szukałbym czegoś z mniejszym przebiegiem tym bardziej, że TT to nie auto rodzinne gdzie jest tak eksploatowane jak zwykłe samochody.
    nie orzumiem twojego posta ?? pewnie ze chce uzyskac jakies info ale wiesz jakos nie wierze ze w aucie ktore ma 11 lat nie bedzie przebiegu blisko 200 tys czy 180... ja jezdze tylko nadwoziem coupe i robie po 40 tys rocznie . na szybkosci mi nie zalezy mam czas swoje auto dopiero za 6 tygodni sprzedaje (taka decyzja kolegi) po za tym mam jeszcze jedno auto do jezdzenia wiec nie jest powiedziane ze sie spiesze moze to byc czas 3 miesiecy poczekam nie pali sie

    przycztalem na temat wlansie takich okazji i wiem ze na tamte nie ma co zerkac...

    ---------- Post dodany o 11:19 ---------- Poprzedni post z 11:18 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    I pomyśl inaczej jeszcze. Jaki mamy cel by źle Ci doradzać?
    ale skad ze znowu gdybym byl tak nastawiony to by nie bylo tego posta licze ze tak pwoiem na wasza pomoc ale po tym co zobaczylem w aukcjach nie warto kupic wiedzialem ze polowa postow bedzie jak nie chcesz wyadc ponad 30 kloca to nie podchodz...


    te auta ktore nie zostaly opisane napewno wrzuce linki by posluchac waszych opini macie bystrzejsze oko jezeli natomiast nie bedzie info to pojade zobacyzc osobiscie jak bedzie trup to napewno tutaj opisze by ktos inny tego nie kupil
    Ostatnio edytowane przez Ramzees ; 16-09-2011 o 12:22

  11. #11
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Z przebiegiem to zależy gdzie auto jest eksploatowane ale jest dużo TT z przebiegiem poniżej 200tys. Wiesz, TT to nie jest Passat TDI kombi.
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #12
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    witaj na forum ... cierpliwosci i jeszcze raz cierpliwsci Ci zycze a napewno kupisz .... juz to kiedys pisalem ja szukalem 4 mc .... i znalazlem ... po paru mc uzytkowania jestem nadal bardzo ale to bardzo szczesliwy ze nie bralem pierwszej lepszej jak myslalem .... jak mi to moj wujek powiedzial ``spokojnie Twoje autko gdzies czeka juz na Ciebie`` a co do kasy to troszke moze byc ciezko niestety ale to audi TT wiec rok rokiem przebieg przebiegiem ... za znaczek ((czytaj jakosc)) sie placi ... tak czy inaczej jak juz kupisz to wszystko inne wlacznie z kasa bedzie nie wazne pozdrawiam((Ciebie jak i Twoja wybranke )) i gratuluje zareczyn
    I TT

  13. #13
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    dziekuje jezeli bedzie jakas warta kazdej kasy to dam i wiecej a czasu troszke mam wiec zostaje mi czekac i oczekwiac waszej pomocy bo bede wstawiac linki roznych bajerow ;p

  14. #14
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Witam.

    Widzę, że nadal wiele osób wierzy w oryginalność przebiegu poniżej 200 tys. w 11 letnich samochodach...
    Owszem, zdarzają się, ale jak patrzę na allegro i widzę nowe TT 2-3 letnie z przebiegiem 100 tys i wygląda jak nowe, to nie wiem co myśleć o starszych wersjach... zwłaszcza jak widać zniszczone wnętrze.

    Sugeruję w ogóle nie patrzeć na przebieg, bo to nie ma sensu jak można to przekręcić za 50 zł i cena od razu wzrasta o kilka tys., to niestety wiele osób tak robi. Dla tych silników nie straszny przebieg, tam co najwyżej nieszczelności na rurkach, które łatwo i szybko można wymienić Przede wszystkim stan.


    Życzę powodzenia w poszukiwaniach

  15. #15
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Widzę, że nadal wiele osób wierzy w oryginalność przebiegu poniżej 200 tys. w 11 letnich samochodach...
    Owszem, zdarzają się, ale jak patrzę na allegro i widzę nowe TT 2-3 letnie z przebiegiem 100 tys i wygląda jak nowe, to nie wiem co myśleć o starszych wersjach... zwłaszcza jak widać zniszczone wnętrze.
    Jestem tego samego zdania. Ale już kiedyś mi się dostało po uszach za takie stwierdzenia na naszym forum (: Dla mnie to mało prawdopodobne by w samochodzie ponad 10 letnim było grubo poniżej 100k

    Ramzees, witaj na forum.

Podobne wątki

  1. witam wszystkich, z małym poślizgiem, ale witam :)
    Przez lesnygrzyb w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 10:59
  2. Witam wszystkich :)
    Przez tkds w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 19:57
  3. Witam wszystkich
    Przez ADAM_WWY w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 05:04
  4. Witam wszystkich
    Przez pr0metheus w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 18:20
  5. Witam wszystkich :)
    Przez violinka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 17:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •