Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
Witam
Dawno nie miałem przeciwników na drodze... wczoraj i dziś trafiły się jednak dwa.
Pierwsze starcie to Ford Probe GT I gen 2,2T USA. Auto ma podniesione cisnienie do ok 20Psi i jakieś mody. Osobiście widziałem jakie auta oblatywał, auto w serii ma niby 147KM ale zdaje sie ze w wersji USA to kompletna bzdura- jedzie min. jak 200KM
Quattro zrobiło swoje odleciałem od 1,5 długości a potem uciekałem... powoli ale uciekałem. Wiec 1:0 dla TT
Drugie starcie z VW Scirocco... kierowca mi nie znany bo przypadkowo spotkany na drodze. Ładny, biały piękny z dwiema rurami z tyłu po lewej stronie. Wiec był to albo 210KM lub 265KM.
Odleciałem o jakieś 8 metrów na początek wiec miazga, ale potem facet trzymał gracje. Uciekałem bardzo mozolnie. Jechałem sam, z prawie rezerwą w baku bez dodatkowych balastów.
Pozdrawiam
Ps w sobote o 9.00 moje TiTi będzie miało wgrywanego wirusika. Zobaczymy ile wycisnie Psów
W swoim poście napisałeś że był to przypadkowo spotkany wóz i nie znany tobie, więc tak na prawdę nie wiadomo jaka to była wersja, bo R pakietów nie brakuje nawet i w słabszych wersjach, za pewne z tond kolega Tetete tak wywnioskował.