Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Wątek: TT 225 vs VW Scirocco 210KM+ vs Probe Turbo

  1. #31
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez TeTeTe Zobacz posta
    Pewnie to było 1.4 160km, też ma dwie rury... Nie ma takiej mozliwosci aby 2.0 dostalo chyba ze koles sie nie scigal. Seryjne 2.0 tsi czy to Scirocco czy golf VI robi na 1/4 14,3.
    Dopiero teraz po programie masz jakiekolwiek szanse z takim stawac i to też max na 1/4 bo potem waga i naped zrobi swoje, a oska sobie pojedzie
    Specjalnie się tu zarejestrowałeś aby uświadomić nam w jakim błędzie był nasz kolega scigając się ze scirocco? ja przo ok 300hp robię 14.3 na ćwiarę, ile waży takie scirocco?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #32

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Specjalnie się tu zarejestrowałeś aby uświadomić nam w jakim błędzie był nasz kolega scigając się ze scirocco? ja przo ok 300hp robię 14.3 na ćwiarę, ile waży takie scirocco?
    Tak kolego, specjalnie się zarejestrowałem aby odp na tego posta i ewentualnie go sprostować. Mam do czynienia z 1.8,t czy to w s3 8l, czy w tt, a także 2.0 tsi golf i to zupełnie inna liga... Z tego co google podaje waga GTI VI/Scirocco to 1300 kg. Wiem że na drodze nawet słabszym autem można objechać mocniejsze, ale w tym wypadku jeśli faktycznie było tak jak opisał Limbo to musiało być 1.4 bo 2.0 nawet śpiąc na starcie, po chwili by go przeszło.

  3. #33
    Awatar Endr3j
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Ostrołęka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    126
    Skoro jesteś takim entuzjastą tego modelu to pewnie posiadasz takie lub podobne auto,
    teoretyzując na forum raczej nic nie udowodnisz,
    Proponuje spot z jakimś klubowiczem w celu weryfikacji na drodze,
    Miałem kiedyś przyjemność stanąć z Scirocco i na 1/4 nie dał rady dojść
    fakt że po ok. 600m był praktycznie równo ze mną
    .... 1,8 t....

  4. #34

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Nie jestem entuzjastą, tylko realistą. Teoretyzowanie nie jest moja domeną. Przepraszam że zakłóciłem poklask który był do tej pory, ja tylko chciałem sprostować że to pewnie było 1.4...

    Jeśli ktoś będzie chetny seryjnym 1.8t stanąc z seryjnym GTI VI bardzo chętnie. Nagramy video Pozdrawiam

  5. #35
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm odgrzebywanie kotleta niema sensu...bo ja mając ze 220km zrobiłem porsche które miało 320km gościu sam mnie zaczepił staneliśmy na kresce i były baty, auto wyraźnie szybsze bo potem miałem okazje nim jeździć ale tak był taki że na pewnym krótki dystansie go zlałem:P i ktoś by powiedział jakto itp a tak było więc darujmy sobie bo jak by kolega tetete był właścicielem to bym zrozumiał ale w innym wypadku to nie wiadomo co tam się działo pamietajmy że czynnik ludzki niedomagania auta itp mają duży wpływ a miedzy tymi autami niema aż takiej przepaści aby było to nierealne:P

    a odnośnie czasów to ja powiem tyle że ja kiedyś na seryjnym programie zrobiłem 13.8s a jeszcze 0.1 a może nawet i 0.2s był urwał więc niema co tutaj gdybać , fakt że było sporo pozmieniane ale sam soft był nietykany tylko troszkę zdrutowany i dzięki temu robiłem auta po wirusach i nawet modach mechanicznych:P więc cuda się zdarzają

  6. #36
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ech Paweł mógł byś już dać spokój z tym seryjnym autem, miałeś 1.2bara mocno odchudzone i pomodzone auto więc nie siej zamętu z tą serią, bo jeszcze ktoś w to uwierzy
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak ale chciałem uzmysłowić że czasem niemożliwe jest możliwe:P
    ponadto zachęcam kolegę TeTeTe aby się przywitał itp bo jeśli wszedł narobił zamieszania 3 postami i nigdy więcej tutaj nie wejdzie to chyba posty usune;P

  8. #38

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    16
    mam v gti w dsg i tt 225ps golfem już jeżdżę dość długo. Wiec nie wieże żeby 2.0tfsi seryjne bez wirusa zrobiło tt 225ps. wielokrotnie stawałem z róznymi tt i zawsze było podobnie.

  9. #39

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    tak ale chciałem uzmysłowić że czasem niemożliwe jest możliwe:P
    ponadto zachęcam kolegę TeTeTe aby się przywitał itp bo jeśli wszedł narobił zamieszania 3 postami i nigdy więcej tutaj nie wejdzie to chyba posty usune;P
    Wybacz że się nie przywitałem, faktycznie macie tutaj osobny dział do tego, a ja szukałem wcześniej w ogólne... Gapa ze mnie
    Macie tutaj wiele ogarniętych osób, wiele fajnie zmodzonych aut, tylko dlatego stwierdziłem że jest sens wypowiedzieć się w tym temacie i rzucić inne światło na sprawę.

    Moje posty daleko odbiegają od pochwał które były do tej pory, więc jeśli faktycznie zależy wam aby tak zostało, możesz je usunąć.

    Cytat Zamieszczone przez kubagti Zobacz posta
    mam v gti w dsg i tt 225ps golfem już jeżdżę dość długo. Wiec nie wieże żeby 2.0tfsi seryjne bez wirusa zrobiło tt 225ps. wielokrotnie stawałem z róznymi tt i zawsze było podobnie.
    TSI z Scirocco/VI GTI nie ma praktycznie nic wspólnego z TFSI montowanym w Twojej V GTI. Inna głowica, inny stopień sprężania, inny sterownik, inny napęd rozrządu, inny blok. To jest technologicznie zupełnie inny silnik.

    Czy to VI czy Scirocco będzie zdecydowanie szybszym autem od V, a wyniki na drodze i na hamowni w pełni to obrazują. Dlatego zastanawiam się skąd to porównanie...

    Edit:
    Panowie ja tu pomijam czynnik ludzki gdzie 200km auto leje 300km. Zwracam tylko uwagę na możliwości, potencjał 2.0 TSI i czasy jakie te auta mogą robić z ogarniętym kierowcą.
    Ostatnio edytowane przez TeTeTe ; 01-12-2011 o 10:45

  10. #40
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    tetete nie chce mi sie z Toba dyskutowac bo widze ze wiesz lepiej co robilem gdzie bylem i dlaczego.
    to scirocco ma 210 ps i koniec dyskusji. katalogowo jest nawet slabszy wiec po co sie podniecasz.
    Scirocco ma 6,9 do sety i mysl sobie co chcesz. Pomijam ze golfa gti zamiatalem tez i to chyba 6 albo 5 nie wiem bo ja ich nie odrozniam hehe.
    mozliwe nawet ze to nie bylo scirocco tylko polonez.
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 01-12-2011 o 19:56
    MARUDA

  11. #41
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Witam
    Dawno nie miałem przeciwników na drodze... wczoraj i dziś trafiły się jednak dwa.
    Pierwsze starcie to Ford Probe GT I gen 2,2T USA. Auto ma podniesione cisnienie do ok 20Psi i jakieś mody. Osobiście widziałem jakie auta oblatywał, auto w serii ma niby 147KM ale zdaje sie ze w wersji USA to kompletna bzdura- jedzie min. jak 200KM
    Quattro zrobiło swoje odleciałem od 1,5 długości a potem uciekałem... powoli ale uciekałem. Wiec 1:0 dla TT
    Drugie starcie z VW Scirocco... kierowca mi nie znany bo przypadkowo spotkany na drodze. Ładny, biały piękny z dwiema rurami z tyłu po lewej stronie. Wiec był to albo 210KM lub 265KM.
    Odleciałem o jakieś 8 metrów na początek wiec miazga, ale potem facet trzymał gracje. Uciekałem bardzo mozolnie. Jechałem sam, z prawie rezerwą w baku bez dodatkowych balastów.
    Pozdrawiam
    Ps w sobote o 9.00 moje TiTi będzie miało wgrywanego wirusika. Zobaczymy ile wycisnie Psów
    W swoim poście napisałeś że był to przypadkowo spotkany wóz i nie znany tobie, więc tak na prawdę nie wiadomo jaka to była wersja, bo R pakietów nie brakuje nawet i w słabszych wersjach, za pewne z tond kolega Tetete tak wywnioskował.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #42
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    wiec byl to ten 210 a nie 260, zresza tak tez sadzilem natomiast nie robmy zartow ze byla to 160 koni a ja sie nie zorientowalem.... bo bym go pogonil strasznie.
    MARUDA

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    podsumowując jest to kill jak ktoś chce udowodnić że to niemożliwe to zróbcie ustawkę na spocie i będzie jasne;P
    swoją drogą x czasu temu zlała mnie vectra b 2.0 136km i gościu poczuł się lepszy bo ja jechałem na zimnym silniku(no a teraz na nowych gratach jeszcze bardziej przestrzegam czekania aż olej ma przynajmniej 80 stopni) i się nie ścigałem hehe:P
    więc jak coś to zakładacie nowy temat z nowym pojedynkiem jesli chcecie to zweryfikować

Podobne wątki

  1. [S3, 210KM] Szarpie i cicho strzela z tłumika
    Przez bartoszek00 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 13:34
  2. Prośba o ocenę logów, AUDI TT 180KM@~210KM
    Przez tuzio5 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-10-2012, 15:15
  3. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01
  4. prosta droga, 210km/h, zyjemy
    Przez Blerx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 12:08
  5. TT 180KM vs Mustang 210KM
    Przez stfpl w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 21:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •