Arttur, rzeczywiście zrób porządek z tym wątkiem wg uznania ... w tej chwili ma to mało wspólnego z Vag-Comem

TIP jaki jest u mnie ma numer 06A133356E (Audi), oryginał ma na końcu literkę B. Dla sprostowania, taki TIP jest spotykany, tutaj jakiś Angol jest tak samo zdziwiony jak ja (no i Bart227 ) Forge Turbo Inlet Pipe
TIP zmienię na oryginał jak tylko gdzieś trafię używkę.

Zrobiłem pare fotek kolejnej zagadki jaką jest tajemniczy trójnik, oceńcie o co tu chodzi, dochodzą do niego 4 węże zaznaczyłem na jednym ze zdjęć.
ImageShack Album - 5 images
Jeśli to nie jest oryginał to gdzie on powinien być i po co ktoś by to zmieniał. A może macie fotkę na której widać gdzie to powinno być.
Dodam, że auto jeździ, może nie dmucha jeszcze tak jak powinno, ale wgniata w fotel. Temperaturę też trzyma 90-91 oC (sprawdzałem na klimatronicu).

W ASO zamówiłem: DV (to czerwone na zdjęciu fajnie syczy, ale wylatuje), przewód pod kolektorem dolotowym (nieszczelność) no i będę musiał zamówić N75 bo jeden z trójników jest ułamany, dlatego nie trzymał się TIPa a w tej chwili jest prowizorka. A może warto rozejrzeć się za używką?

Chłopaki z tego wszystkiego to widzę, że mam najbardziej "zmodyfikowaną" TeTetkę na tym forum :>