No więc zacząłem grzebać jak zasugerował Arttur i co się okazało:
N112 ... jeden przewód jest przetarty, zaizolowałem go ale błąd nadal wyskakuje więc pewnie będę musiał kupić cały kabelek w ASO.
N249 ... i tu uwaga, wtyczka była wypięta <WTF> podpinam, sprawdzam Vagiem i błędu już nie ma. Pytanie dlaczego ktoś to odpiął? jutro zrobię logi i sprawdzę czy jest różnica.

W związku z tym, że zacząłem grzebać znalazłem parę "ciekawostek" pod maską :/ Wszystko zaznaczyłem na fotce, jeśli mało to ma wspólnego z tym działem to wybaczcie, jak również to, że moje pytania mogą wydawać się głupie:
nr 1 - miejsce gdzie kabel jest pęknięty. Pytanie jak się go zwie (tak, żebym mógł zamówić w ASO) i drugie pytanie na co ta nieszczelność ma wpływ?
nr 2- jak dla mnie to jakaś "elektroplastyka" była robiona, wąż nie jest dociśnięty do końca, co więcej z okolic tej wtyczki wyczułem wiaterek (a może to dmuchało z nr1 ) Czy to jest fabryczny cybant?
nr 3 - a tu kolejna niespodzianka ... ten trójnik leżał sobie z boku, dopiero ja "wpiąłem" go do rury za przepływką. Połączone są białą rureczką i wg mnie nie jest to dociśnięte tak jak powinno być.

Prośba o komentarz do wychwyconych usterek i opis co jest co bo aż mi głupio, że taka lama w tej materii jestem :]

FOTKA