Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
ojojoj...fajną ma kierownicę..schowek połamany pewnie się mocno działo...jeśli chcesz szukać dobrej TT to gdzieś tak od 25 tys w górę za 180tki ośki z pierwszy lat może auto stare i się wydaje że to drogo ale dobre sztuki się trzymają w cenie a jak czytam jakie tutaj ludzie mają problemy i jakie wydumki pod maską to uważam że lepiej dołożyć i się nie stresować że potem wszystko się sypie:P

---------- Post dodany o 08:42 ---------- Poprzedni post z 08:40 ----------

filmik widziałem ale jeszcze małe pytanko a łatwo się wbić na tor kielce? bo u nas by się znalazło pewnie troszkę chętnych
Już kilka TTek oglądałem i powiem, że fajne rzeźby widziałem
Nie pali mi się, na spokojnie znajdę ładne autko
Szukam zwykłej seryjnej TT, nic z nią nie będę więcej robił po za jazdą i serwisowaniem, mam 2 autka torowe i wystarczy
Co do Toru Kielce, z tetkami najlepiej wybrać się na imprezy organizowane przez portal ExoticCars.pl. Organizują 4 imprezy w roku typu Track Day/ Time Attack.
Tu będziesz miał wkrótce więcej informacji o sezonie 2012: Track Day | ExoticCars.pl – Portal Samochodów Egzotycznych

Ja startuje na tych imprezach Lotusem.
Ciekawe imprezy organizuje również magazyn Calassicauto. 3 czasem 4 eliminacje w roku, głównie Tor Kielce, Ułęż, Nowe Miasto nad Pilica. Info również na ich stronie.

Polecam równiez WST Lap Race: http://wst.org.pl/index.php teraz 1 października można sobie pojezdzić na Ułężu.

Pozdrawiam
AW