Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Wątek: Gry - prawie, prawie jak real

  1. #31
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    W sensie graficznym, tam kilka prostokącików sobie latało i wszyscy byli zadowoleni :P

  2. #32
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    W sensie graficznym, tam kilka prostokącików sobie latało i wszyscy byli zadowoleni :P
    Kiedyś to i każdy z dużego fiata był zadowolony więc analogicznie dzisiejsze samochody powinny być bee i przesadzone (niektóre są). Raczej nie można porównywać starych gier do dzisiejszych. Kocham te i te (:

  3. #33
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Mi sie wydaje ze zmienilo sie nasze postrzeganie na rozne sprawy. Kiedys jak komputery wchodzily czlowiek sie jaral kazda gra, nawet najgorsza. Dzisiaj odpalam, pozachwycam sie chwile grafika i usuwam, nie to co kiedy

  4. #34

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Robię odkop

    Ale ja byłem znany jako postach wszystkich cwaniaczków moje pliczki zabezpieczały serwery meczowe wszystkich głównych lig w Polsce haha

    http://www.esl.eu/pl/aao/news/59785/
    http://www.esl.eu/pl/aao/news/74958/...izacja-CVAR-w/
    Oj oj tam, ja zawsze w każdą grę robiłem wymiot. Konto na ESL założyłem w wieku 12 lat, nieźle co? Haha
    Ale i tak nie ma to jak dawne Mu Online na Globalu, Wigle/Maya - nie to co teraz, $ goni $

  5. #35
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Widze ze pare osob troche gra

    Co do Mu Online tez kiedys gralem ale raczej na prywatnych z troszke wikeszm expem. Kiedys rowniez zagrywalem sie w CS 1.6 i StarCrafta BW (do tej pory zagrm czasami UMS'a ) a obecnie gierze w Heroes VI, jedyna godna kontynuacja Heroes III.

    Teraz czekam na Diablo III bo w II i I zagrywalem sie bardzo duzo jedna z moich ulubionych gier ever. - jak wyjdzie i ktos kupi to prosze o PW , moze pogramy razem?

    EDIT: Co do rozwazan jaka grafika/procek to oczywiscie ICE ma 100% racji, siedze troche w tym temacie ale bardziej z samego zainteresowania.
    Sam ostatnio zastanawialem sie czy moze zrobic upgrade komputera i ile by mnie to wyszlo.

    Kazdy mysli ze obecnie trzeba miec PC za 4++ tysi kiedy to jest totlana bzdura.
    Do tej pory siedze na C2D 7400@3.3Ghz / HD4830@600/1000 i 4GB ram. Gralem w Battlefielda 3 na wysokich, jedynie trzeba poszperac w ustawieniach. Przedewszystkich wylaczyc AA - to potrzebuje baaardzo duzo mocy a reszta to juz wedle uznania. FPS trzyma poziom 30-40 - oczywisice to ustawnienia na single player.

    Osoboscie uwazam ze jesli ktos ma zamiar robic upgrade PC to niech poczeka az wyjda nowe konsole, teraz to jest bez sensu (chyba ze kto juz na prawde ma leciwego kompa). Mysle ze w 2013 mozemy sie spodziwac konsol a narazie nie bedzie zadnej rewolucji bo prawie wszystko wychodzi glownie na konsole a PC dostaja jedynie troche ladniejsza wersje.
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 20-12-2011 o 14:42

  6. #36

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Ja teraz pykam na prywatnym serwerze w MU Online, exp 250, jak Ci się nudzi to możesz pograć, haha
    Ale nie ma to jak dawny global, albo nowy server Valhalla na globalu (teraz już jest stary i bezsensu jak cały global).
    Swoją drogą czekam aż znowu na globalu powstanie nowy serwer, taki na którym będzie wszystko od nowa
    Diablo III - też na nie czekam

  7. #37
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Podaj ten server moze popykma bo swieta teraz to troche przerwy jest Ja ostatni raz gralem z 4-5 lat temu potem przerzucilem sie na WoW'a ale to juz jest tak uzalezniajace ze jak raz przerwalem przez wyjazd za granice to juz nie wracalem bo strach co bedzie ;p a byloby na 100% uzaleznienie od nowa hehe

    Swoja droga ciekawy jestem zmian w MU bo pamietam ze zawsze jak gralem BK to gdy juz dobrze byla rozwienie ta postac to w pvp nie mieli szans ;/ tylko inny BK (magiem dobrze sie expilo tym spirit cos tam ale za to w pvp byl **** - nie mowiac juz o elfie - buffy buffami ale sam nie mial szans)

  8. #38

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    www.marinetmu.com

    Polski serwer, w miarę nowy, ale często jest atakowany przez polskich "hakerów", którzy niszczą każdy Polski serwer - bezmózgi. Daje rade, broni się, jeden z niewielu, który nie upadł po dwóch dniach. Wprowadza codziennie jakieś zabezpieczenia, gra po 100 osób online w normalny dzień, w weekendy jak nie było żadnych ataków liczba sięgała nawet 150-170online.

    Zmiany zmianami, zależy od buildu. Mówię o globalu, zawsze grałem BK/SM. Teraz wszystko się wyrównało, AE (elf), SM, BK, DL, sMG, SUMM każda postać jest dobra pod pvp na swój sposób. Nie ma dominacji BK. Wszystko zależy od buildu i itemów jakie posiadamy. Na globalu byłem w top10 najbogatszych osób na Valhalli, rozprowadzałem itemy za $ (sprzedałem prawie na każdy kontynent, był Egipt, Chiny, USA, Kanada, Australia, Polska, Niemcy, Dania, Brazylia, Portoryko - dosłownie prawie każdy kontynent). Na swoim priv charze SM miałem wtedy ancient Enis Seta + Anubisa +15+16, wingi 3lvlu +15, nie było mocnego na mnie. Nie było to tak dawno jeszcze, bo jakieś 2 lata temu. W końcu wszystko wysprzedałem, bo gra opierała się na haxach, którzy dominowali. Ceny itemów drastycznie spadała, to nie było sensu grać, bo jakby nie patrzeć to ja grałem, bo można było zarobić. Teraz właśnie gram rekreacyjnie na prywatnych serwerach, może kiedyś wrócę na global jak powstanie nowy, czysty serwer

  9. #39
    Awatar Endr3j
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Ostrołęka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    126
    Widzę jest nas tu paru maniaków gier,
    No cóż ja lepszy też nie jestem swojego czasu niezle w X360 wymiatałem niestety od 2 lat już nie gram na konsoli strasznie się psuły po 3 sztuce zrezygnowałem z kupna kolejnej, w końcu powiedzenie do 3 razy sztuka nie wzięło się znikąd
    to moj profil na Xbox live http://live.xbox.com/en-US/member/pozdro600
    nawet w moim profilu widać że o TT nie zapominam
    pozdro600
    .... 1,8 t....

  10. #40
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Panowie podepnę się pod wątek
    Mianowicie zbieram się powoli za zakupu jakiegoś w miarę grywalnego PC'ta.
    Z kasą jak z kasą wiadomo, 1000 innych wydatków na około - może ktoś doradzi co by tu poskładać, żeby dobrze pograć i nie wydać na to majątku.
    byłbym wdzięczny
    pozdro

  11. #41
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    Panowie podepnę się pod wątek
    Mianowicie zbieram się powoli za zakupu jakiegoś w miarę grywalnego PC'ta.
    Z kasą jak z kasą wiadomo, 1000 innych wydatków na około - może ktoś doradzi co by tu poskładać, żeby dobrze pograć i nie wydać na to majątku.
    byłbym wdzięczny
    pozdro
    tak tylko na marginesie konsole nawet nowa Kupisz juz za 1000zl na aukcjach czy od kogos taniej .... a kompa hmy to nawet wydajna karte graficzna w tym przedziale ciezko ....a co dopiero z reszta w miare szybki procek, 4 giga ramu to juz ciut malo na gry ((chyba ze Posiadasz jakas nie stara jednostke i Myslisz o rozbudowie )) dlugo gralem na pc-tach az uznalem iz komp potrzebny mi jest maly mobilny ((co zatym idzie nie wydajny w grach) a do grania niech stoi obok tv pudelko ....ale to moje zdanie
    I TT

  12. #42
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    nie własnie chodzi o to,że na komputerze poza grami też trochę chciałbym działać , grafika amatorsko , sklecanie video (oczywiście nie w takim wymiarze jak koledzy wyżej) ale bądź co bądź żeby troszkę ambitniej popracować niż tylko grzebanie na facebooku i gra w farmville
    a co do rozbudowy to nie bardzo bo działam na lapku więc lipa :/
    Jambolek - "1000 innych wydatków" - nie chodziło mi o kompa za 1000 zł :P tak do 3k chciałbym coś poskładać
    Ostatnio edytowane przez meta ; 21-12-2011 o 13:23

  13. #43
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    meta - za 3k to zlozysz ladnego potwora a nowy xbox 360 bez kinecta (swoja droga swietna sprawa, gralem u kolegi) to koszt ok. 700zl

    Co do kompa to za 2500-3000k mozna ladny wypas zrobic
    POLECAM: http://forum.pclab.pl/forum/51-Zestawy-komputerowe/ calkiem fajne zestawy polecaja i mozna sie na tym smialo opierac przy kupnie (a do tego zawsze mozesz poczytac co i jak)


    PS. W styczniu wchodza nowe Radeony z seri 7xxx wiec radze poczekac, z tego co czytalem ceny mniej wiecej pozostana te same co obecna seria a bedzie mniejszy pobor energii (przy nowych grafach to sie liczy) no i oczywiscie bedzie mozna wybrac cos ciekawszego (zawsze to juz 28nm a nie 40).
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 24-12-2011 o 15:20

Podobne wątki

  1. Prawie jak TTS
    Przez Jaqob w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 17:47
  2. prawie jak tt rs
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 21:44
  3. 362-konne Audi TTS, prawie jak R8
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-07-2008, 20:24
  4. TT prawie jak R8
    Przez Agnieszka w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-08-2007, 09:41
  5. PRAWIE jak TT
    Przez Pajak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-08-2007, 21:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •