www.marinetmu.com

Polski serwer, w miarę nowy, ale często jest atakowany przez polskich "hakerów", którzy niszczą każdy Polski serwer - bezmózgi. Daje rade, broni się, jeden z niewielu, który nie upadł po dwóch dniach. Wprowadza codziennie jakieś zabezpieczenia, gra po 100 osób online w normalny dzień, w weekendy jak nie było żadnych ataków liczba sięgała nawet 150-170online.

Zmiany zmianami, zależy od buildu. Mówię o globalu, zawsze grałem BK/SM. Teraz wszystko się wyrównało, AE (elf), SM, BK, DL, sMG, SUMM każda postać jest dobra pod pvp na swój sposób. Nie ma dominacji BK. Wszystko zależy od buildu i itemów jakie posiadamy. Na globalu byłem w top10 najbogatszych osób na Valhalli, rozprowadzałem itemy za $ (sprzedałem prawie na każdy kontynent, był Egipt, Chiny, USA, Kanada, Australia, Polska, Niemcy, Dania, Brazylia, Portoryko - dosłownie prawie każdy kontynent). Na swoim priv charze SM miałem wtedy ancient Enis Seta + Anubisa +15+16, wingi 3lvlu +15, nie było mocnego na mnie. Nie było to tak dawno jeszcze, bo jakieś 2 lata temu. W końcu wszystko wysprzedałem, bo gra opierała się na haxach, którzy dominowali. Ceny itemów drastycznie spadała, to nie było sensu grać, bo jakby nie patrzeć to ja grałem, bo można było zarobić. Teraz właśnie gram rekreacyjnie na prywatnych serwerach, może kiedyś wrócę na global jak powstanie nowy, czysty serwer