Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Niewidoczne CB w TT

  1. #16

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    raz robie głośniej, raz ciszej.... gdyby na gruszce zamiast zmiany kanałów była głośność już by tam siedziało

  2. #17
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    To fakt szczególnie przy zmienym cyklu miejskim plus trasa Zawsze w miescie znajdzie sie osoba puszczajaca "koziołka Matołka" bekajaca lub takie tam.
    Co do regulacji stworzonej dla stfpl chy jedno radio mi sie kojarzy ale tez taka średnia pułka. Foto poniżej.

  3. #18

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    uuu to takie na full wypasie!
    moja niestety tylko ma 3 pryciski z drugiej str przy tej Twojej można całe radio rozregulować źle coś pociskając

  4. #19
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Dzisiaj przypadkiem natrafiłem na aplikację Navatar.pl - społeczność kierowców jak ktoś ma Androida lub iphone'a może sobie to bezpłatnie zainstalować
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #20
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Moje pytanie może nie dotyczy bezpośrednio Audi TT, ale CB radia jak najbardziej, więc mam nadzieje że nikt się nie obrazi Otóż ostatnio zamontowano w Lexusie RX400h mojego ojca antenę firmy SIRIO która miała obsługiwać GPS, stacje radiowe, oraz CB radio. Po pewnym czasie okazało się że są jakieś problemy i że antena ma strasznie mały zasięg jeżeli chodzi o CB (czasem nawet z 500-600m nie słychać było co kto do mnie mówi). Dziś jadę wymienić tą antenę 3w1 (okazało się jak zwykle że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego) na normalną antenę. I tu pytanie- czy ktoś potrafi doradzić mi jakąś antenkę która będzie miała przyzwoity zasięg oraz nie będzie miała 2m długości? Dodam że radio, z którym musi być kompatybilna to President Johnny III. Pozdrawiam!

  6. #21
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Wszytko zalaeży od rzadanego zasiegu jak chcesz uzyska, antenke triflex to fakt niedziała nic. Ja polecam niszową firme ale bardzo dobrze wykonana jest atena
    jest to titanium 950 dv (carbonium) antena ma 107 cm, łamany magnez wiec mozna położyc, zasieg w otwartej przestrzeni 12km (sprawdzałem) cena do przyjęcia ok 100 zł. Stroi sie idealnie.Polecam
    Ostatnio edytowane przez wottka ; 22-09-2011 o 12:06

  7. #22
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Wielkie dzięki za radę, zapytam dziś w tym serwisie czy mają możliwość założenia czegoś takiego lub podobnego. Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •