Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: bramki viatoll definitywny koniec z łamaniem prędkości?

  1. #16

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Panowie ten fotoradar, który jest na wylotówce na gdańsk i zawsze był zamalowany jest już zmieniony na taki żółty i jest aktywny a wiem to gdyż ostatnio zrobił mi zdjęcie :/ więc uważajcie bo też jechałem na pewniaka a teraz czekam na foteczke :/

  2. #17
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Było w tv jak podczas wyprzedzania zmierzyli prędkość wideoradarem i gość się tłumaczył, że przecież wyprzedzał... ale przekroczył dopuszczalną prędkość na danym odcinku i mandat dostał, więc takie tłumaczenia, że się wyprzedzało na nic się zdadzą.

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jak z Michałem wracałem to zostaliśmy poinformowani że fotoradar jest pełny...ale bramek nie ukniknie

  4. #19

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Dla tego uważam, że to jest narzucanie smyczy jak na psy. Sory za porównanie ale tak to wygląda. Nie lubię jak wszyscy tak po prostu się godzą na wszystko lecz samemu nic się nie zdziała. Taki kraj

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    a więc wychodzi na to że z naszego pięknego dzikiego wolnego kraju zostanie póki co jeno piwko i kaszanka z grilla....

    buziaki..

    p.s. a ja czekam na 2 fotki z jednego miasta Biały Bór, zrobionych w ciągu 1 minuty, jak jechałem nad morze , jeden ze stacjonarnego i drugi z SM przenośnego - wszystko przy ograniczeniu do 40 , jechałem z 50 -55 km.h
    będą mieli policjanty ubaw jak mnie skojarzą z tych 2 fotoradarów...
    pozdr

  6. #21
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Z tego wynika ze wjezdzając na taki odcinek najlepiej schowac sie za naczepą tira, a po minięciu kamer cała naprzod

  7. #22
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Powiem Wam tyle Panowie i Panie.
    Mierzenie średniej prędkości przejazdu już od długiego czasu jest praktykowane zwłaszcza na naszej A1 z Gdańska do Grudziądza, a to się dzieje głównie w bramkach autostrad płatnych. Na razie nie wiedziałem na krajówkach w tym siódemce krajowej żadnych bramek, jedynie w ch*j fotoradarów czasami nawet po 4 w ciągu 10 kilometrów.
    System mierzenia średniej przejazdu ma wejść niedługo ponoć do Polski, ja Wam powiem tyle, na fotoradary jest masę sposobów by się przed nimi zabezpieczyć (nie będę ich tutaj wymieniać bo nie chce uchodzić za pirata drogowego)

    A kamery czy systemy namierzania które nie są przenośne - to na to też znajdzie się prosty sposób aktualizacji GPS'ów.


    ICE - co do folii, nie zapomnij o naklejce na szybie! Zdjęcia z fotoradarów są tak dobrej jakości, że nawet zobaczysz gdzie nie zgoliłeś włoska na brodzie. (zwykle przychodzą do nas rozmazane zdjęcia)



    M and V - rok temu dostałem mandat (już się przedawnił) ale dostałem za właśnie wyprzedzanie potem wróciłem do legalnej prędkości i na swój pas, a policjant ustrzelił mnie podczas wyprzedzania jak miałem 80 z 50'sięciu - i nie ma tłumadczenia! nawet podczas wyprzedzania nie możesz przekraczać prędkości.

    ---------- Post dodany o 01:53 ---------- Poprzedni post z 01:44 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    no jak z Michałem wracałem to zostaliśmy poinformowani że fotoradar jest pełny...ale bramek nie ukniknie
    żadnych bramek nie było, jeżeli bramka działa w technologii radarowej lub laserowej, to mój mózg odbierze te fale i będę widział o tym, swoją drogą Paweł-2005 widział że mój mózg odbiera fale radiowe i laserowe

    ---------- Post dodany o 01:54 ---------- Poprzedni post z 01:53 ----------

    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    Z tego wynika ze wjezdzając na taki odcinek najlepiej schowac sie za naczepą tira, a po minięciu kamer cała naprzod
    Fotoradary mają interwał pół (0.5) sekundy, może Ci to nie wystarczyć, chyba, że lubisz trzymać się 30 cm od tira, na tak zwane żyletki.

    ---------- Post dodany o 01:56 ---------- Poprzedni post z 01:54 ----------

    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    p.s. a ja czekam na 2 fotki z jednego miasta Biały Bór, zrobionych w ciągu 1 minuty, jak jechałem nad morze , jeden ze stacjonarnego i drugi z SM przenośnego - wszystko przy ograniczeniu do 40 , jechałem z 50 -55 km.h
    będą mieli policjanty ubaw jak mnie skojarzą z tych 2 fotoradarów...
    pozdr
    Ann, polecam CB radio i "wspomagacze" ale tylko z wysokiej półki



    Co do bramek Viatool, nie widziałem nigdy czegoś takiego jeszcze na siódemce. Paweł opisz to co mówił Ci znajomy odnośnie tego, z tego co ja wiem to ta technika "wyłapywania" piratów drogowych jest domeną autostrad.

    ---------- Post dodany o 02:05 ---------- Poprzedni post z 01:56 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Adamus Zobacz posta
    Panowie ten fotoradar, który jest na wylotówce na gdańsk i zawsze był zamalowany jest już zmieniony na taki żółty i jest aktywny a wiem to gdyż ostatnio zrobił mi zdjęcie :/ więc uważajcie bo też jechałem na pewniaka a teraz czekam na foteczke :/

    Ten fotoradar jest prawie zawsze pełny o czym wiem już z kilometra.

    ---------- Post dodany o 02:11 ---------- Poprzedni post z 02:05 ----------

    -----------------------

    Na koniec napiszę tak:

    Po Pierwsze CB-Radio!
    Po drugie aktualna mapa GPS na której zaznaczone są fotoradary z efektem dźwiękowym o zbliżającym się "niebezpieczeństwie"
    Po trzecie urządzenie reaktywne o wysokim stopniu detekcji "niefajnych" urządzeń drogowych zapamiętujących stan naszego uśmiechu na twarzy włącznie z cyferkami urzędniczymi na naszym aucie - uwiecznienie następuje również naszej podobizny na kartce papieru która przychodzi korespondencją, listowną.

    No i nie polecam antyradarów bo są nielegalne! Dlatego polecam trzecią opcję ale wyłącznie z najwyższej półki urządzenia za 600zł, 1200zł możecie wyrzucić w kibel.

    ---------- Post dodany o 02:17 ---------- Poprzedni post z 02:11 ----------

    Ps2.: w drodze do Bielsko Białej chyba tylko raz taki system widziałem na trzypasmówce. Jeszcze raz powtarzam taki system będzie wydoczny na dobrym GPS'ie, co daje 100% skuteczność bezpieczeństwa.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 09-09-2011 o 03:04

  8. #23
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Z Bialego Boru mam pocztowki, tak z przodu, jak iz tylu jedna na dzien dobry druga na do widzenia urocze miejsce
    Mnie i tak najbardziej stresuja nieoznakowani "filmowcy", na zdjeciu chwyca tylko klatke stop, cos tam punktow sie uzbiera i tyle, gorzej wystapic w filmie i zgarnac np. komplet w kilka-kilkanascie minut, to juz niestety przykra sprawa
    fajnie ze uswiadomiliscie mnie odnosnie predkosci wyprzedzania, bo jaki pisalem jezdzilem w blednym jak widze przekonaniu, ze podczas tego manewru jestem "limitless" co ciekawe kilka razy zgodnie z ta teoria wyprzedzalem spore "psie zaprzegi" i grzecznie ustawialem sie przed nimi deptajac po hamulcach, ale nigy nie zwrocono mi "uwagi" widocznie mialem szczescie, musze tego zaprzestac

    "Love Them BOTH" - M.

  9. #24
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    M and V nie ma 100%-wego bezpieczeństwa. Najważniejsze to dobry sprzęt i wyczucie na drodze. Przez CB-radio większość ludzi Ci powie, że jadą nieoznakowani "koledzy", chociaż możesz trafić i tak, że nikt Ci nie powie.
    Każde ryzyko powyżej dopuszczalnej normy niesie za sobą chociaż minimalne prawdopodobieństwo wystąpienia konsekwencji.

Podobne wątki

  1. SOFT DACH TTR - Koniec problemów
    Przez iceboy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 09:25
  2. MK1 [8N] Stukanie przy prędkości ok. 60-70 km/h
    Przez Blancorn w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-10-2014, 07:27
  3. kupię czujnik prędkości
    Przez BelfegorTT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 22:22
  4. TT 8n 180km brak mocy pod koniec 3 biegu :(
    Przez ArnoldTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 14:54
  5. Elektoroniczna blokada predkosci.
    Przez archi781 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 18:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •