Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
panowie jak dalej będziecie się podniecać różnicami w przyspieszeniu na poziomie 0.1s to wątek poleci do śmieci bo już miałem zamiar to zrobić...a czemu
tt r32 z dsg ma 5.9 do paki a w modlinie oblatywałem taką bez problemu...spokojnie miała z 6.5 więc dajcie spokój z pisaniem tych bzdur...więc rozumiem że z 211 robi się 270 samym programem tak?
Nie było moją intencją przepychanie się o 0,1-0,2 sek. Po prostu byłem ciekawy jakie efekty taki elektroniczny tuning może przynieść i czy będzie to wyraźnie odczuwalne.
Według MTM można osiągnąć 270hp samym programem.

---------- Post dodany o 09:19 ---------- Poprzedni post z 09:12 ----------

[QUOTE=Jaaqob;95531]Jeśli Audi pisze, że tyle jest w tym modelu to nie mam powodów aby nie wierzyć i zwracam honor Myślę, że ta skrzynia kryje jakieś nowinki, które powodują takie osiągi przy takiej mocy. Co do tego tuningu to może by się chłopaki wypowiedzieli ale wg mnie nie odczujesz za bardzo (na własnych plecach) tych 270KM bo wzrost mocy będzie o 20nm a to głównie niuton wgniata gdzie ty go masz w standardzie już 350nm. Rozumiem, że auto na gwarancji ale może jest jakaś inna alternatywa z tego co pamiętam to Michał w RSce robił tuning przez firmę, która gwarantowała gwarancję producenta.[COLOR="Silver"]

Moje doświadczenie jest na razie żadne, wszystko przede mną
Według danych z MTM moment po tuningu może wynieść 390Nm (ale już nieco niżej na stronie podają, że 370Nm).
MTM performance upgrade Audi TT 270 hp (199 kW) quattro - Audi TT 8J (2,0 TFSI 155 kW (211hp) Quattro)
Polski przedstawiciel MTM przez telefon potwierdzał 390 Nm.
Raczej poczekam do końca gwarancji, choć wg MTM tuning nie jest widoczny przy testach w serwisie.
Pozdrawiam,