Jeśli Audi pisze, że tyle jest w tym modelu to nie mam powodów aby nie wierzyć i zwracam honor Myślę, że ta skrzynia kryje jakieś nowinki, które powodują takie osiągi przy takiej mocy. Co do tego tuningu to może by się chłopaki wypowiedzieli ale wg mnie nie odczujesz za bardzo (na własnych plecach) tych 270KM bo wzrost mocy będzie o 20nm a to głównie niuton wgniata gdzie ty go masz w standardzie już 350nm. Rozumiem, że auto na gwarancji ale może jest jakaś inna alternatywa z tego co pamiętam to Michał w RSce robił tuning przez firmę, która gwarantowała gwarancję producenta.

---------- Post dodany o 10:54 ---------- Poprzedni post z 10:51 ----------

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
panowie jak dalej będziecie się podniecać różnicami w przyspieszeniu na poziomie 0.1s to wątek poleci do śmieci bo już miałem zamiar to zrobić...a czemu
tt r32 z dsg ma 5.9 do paki a w modlinie oblatywałem taką bez problemu...spokojnie miała z 6.5 więc dajcie spokój z pisaniem tych bzdur...więc rozumiem że z 211 robi się 270 samym programem tak?
Paweł, oblatywałeś ale to nie było roczne auto. Twoje też roczne nie jest ale tutaj już decyduje zadbany motor + do tego ty nie miałeś serii.