Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 88

Wątek: Elor - Audi TT 8N - 180km - FWD - Srebrny - Mazowieckie

  1. #16
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Zdaję sobie sprawę, ze nie zrobia nowej skóry, jednak z tego co tam wyczytałem korzystają z bardzo dobrych środków + odpowiedni sprzęt aby dostać się do trudno dostępnych miejsc + pranie tapicerki + zabezpieczenia itp. Ja się nigdy wczesniej nie zajmowałem takimi rzeczami, ale tak kocham to auto, że dopieszczę je pod każdym względem. Ta odnowa lakieru z czyszczeniem wszystkich elementów to jest niezła jazda muszę przyznać
    No to masz tą samą chorobę co większość z nas poczytaj forum o kosmetyce aut i wnętrze sam zrobisz lakier już proponuje oddać w ręce specjalistów.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #17
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Dokładnie. Zapewniam Cie że jak troche o tym poczytasz, kupisz dobre środki i poświęcisz któryś weekend to frajda będzie o wiele większa

  3. #18
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    i jak Elor zgadza sie VIN ?

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #19
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Zaraz pogrzebie w papierach i zobacze

    ---------- Post dodany 09-19-2011 o 16:22 ---------- Poprzedni post 09-02-2011 z 06:25 ----------

    Witam ponownie. Moja TT ma delikantie pękniety przedni zderzak, chyba po spotkaniu z krawężnikiem. Koszt naprawy tego pękniecia + polakierowanie to 450 pln!!! :O pomyślałem, że może kupiłbym nowy. Teraz pytanie, czy ten zderzak konczy się niżej niż fabryczny? Nie chcę, żeby samochód śmieszni wyglądał, że progi dajmy na to 15cm nad ziemią z drzekak 8cm...

    AUDI TT 8N ZDERZAK + GRILL R32 TOP DESIGN (1823114359) - Aukcje internetowe Allegro

  5. #20
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ten zderzak jest mniej więcej na wysokości seryjnego nie mniej jednak jest zrobiony z włókna szklanego które to nie jest najlepszym materiałem na zderzaki No i wielka mordka , to już kwestia gustu .... Mi się nie podoba

    Za podobne pieniądze kupisz używany od wersji 3.2







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #21
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Ja mam ten zderzak nie rozni sie wogule wielkoscia od ORI zderzaka (moze na zdjeciach tak wyglada ale tak nie jest). Nie mniej jednak ja juz auto z takim kupilem ale jak bym mial sytuacje taka jak ty to bym wybral od wersji 3.2
    Jak chcesz to moge ci zdjecia wyslac jak to dokladnie wyglada

  7. #22
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Nie był bity nigdy (chyba ze ASO audi odwaliło fuszerkę), jestem trzecim właścicielem. Ostatni jeździł nim ok 4 lat.
    (ciach!)
    Na zdjęciach mam wrażenie, że drzwi od strony kierowcy mają inny odcień, chyba że światło tak pada... niby nigdy nie był uszkodzony w żaden sposób. Co myślicie?
    vinu nie wydobyles, ale po info o zderzaku jestem juz pewien na 100%, ze masz auttko po Kubie
    moze okreslenie fuszerka to za duze slowo, auto nie bylo "bite", ale drzwi masz malowane i prog tez (byl wymieniany), ASO powinno to wylapac,
    samochod byl przyrysowany od strony kierowcy, ale nie masz czym sie martwic, bo to byla kosmetyka - mam zdjecia jak to wygladalo po uszkodzeniu, jesli jestes zainteresowany to Ci wysle,
    to nie byl wypadek, tylko delikatne otarcie,
    mozesz napisac ile dales ostatecznie za auttko ? jestem baaaaardzo ciekawy
    jesli nie chcesz pisac na forum pyknij mi cene na pw, kuba mocno trzymal cene, rok temu stalo jeszcze caly czas za ponad 30K,
    dostales je juz za 2 z przodu, czy wlasciciel byl twardy do konca ?

    co do zakupu - dobre auto, ori przebieg i pewna historia - a to chyba najwazniejsze

    co do zderzaka, jesli juz zmieniac, to tak jak pisal arttur w tej cenie szukaj juz 3.2
    ew. pokrec sie jeszcze po fachowcach od napraw, moze jakies znajomosci pozwola na zejscie z ceny przy naprawie? bo jest z czego schodzic z kwoty, ktora podales
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 19-09-2011 o 18:13

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #23
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Poprosiłbym o to zdjęcie!

    M and V... słuchaj ja zalatany chłop, dosłownie, ciagle jestem w samolocie i na pobytach gdzieś na świecie. Poprzedni właściciel miał na imie Piotr a pierwszy nie wiem, musiałbym zerknąc, zara napiszę ten Vin. Faktycznie... byłem u lakiernika i powiedział co powiedział, że drzwi malowane na 100000% i to kolor z progu zdjęty. Myślę co z tym zrobić jeszcze kurde... Malować TO jeszcze raz, nie chce potem przy odsprzedaży mieć problemów że auto bite czy coś, zara Ci tu wrzucę Vin. Cena 28500. Wczesniej stało za 31k z tego co pamiętam. Jakieś pomysły?
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 29-11-2012 o 18:24

  9. #24

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie naprawiaj obecnego. Jeździj do zimy aż na śniegu go wykończysz. Potem bierz R32 czyli z wersji 3.2 litra i będzie to NAJLEPSZE co sądzę że może być.
    Ewentualnie od Ramzesa tamten zderzak nie jest aż taki zły. Posiada on atest kompatybilności ice'a

    fotki




    Bonus, coś pięknego
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 19-09-2011 o 18:24

  10. #25
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    R32 w oryginale jedyna słuszna opcja
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #26
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    ojej sorry za tego Kube, pomylilem imie :P masz racje- piotr, piotr wrobel , znam auto i wlasciciela - solidna firma
    tak jak pisalem to bylo tylko drasniecie, wyslij mi mail to podrzuce ci zdjecia,
    sam mialem brac ten samochod, wiec mam filmy, zdjecia - w tym tego pekniecia na zderzaku, u auta po tym drasnieciu, podesle Ci to sam sie uspokoisz, a i ew. przyszli kupujacy beda spokojni

    "Love Them BOTH" - M.

  12. #27
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    no zgadza się ślij nie krepuj sie krystianjurdzinski@gmail.com. Dzieki

    W ogole chciałbym spotkać się z kimś z wawy lub okolić kto dobrze zna auto i ma zadbany egzemplarz, chcialbym pare porad odnośnie kosmetyki, uzytkowania i porównać sobie takie tam. Byłby ktoś chętny?
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 19-09-2011 o 18:38

  13. #28
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    to wlasciciel musial plakac jak sprzedawal w takiej cenie rok temu w wakacje chcial 36K i nie bylo opcji by schodzic w dol ale tacy kupujacy sie pojawiali, ze zaczynal juz wariowac od sprzedawania
    nieskromnie powiem, ze sam zasugerowalem mu zejscie z cena w dol, jesli zamiast sprzedawac, chce ja kiedys faktycznie sprzedac
    zdjecia poszly na mail

    ps. zmien olej w skrzyni, jesli tego nie zrobiles, bo bylo jej to juz potrzebne i masz auto tip top

    co do wawy - napisz w temacie o cargo w dziale zloty na pewno ktos sie znajdzie

    "Love Them BOTH" - M.

  14. #29
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    kurde wlasnie tak czulem ze trzeba coś ze skrzynią zrobić, dzieki za informację! Teraz kombinuje jak avatar zmienić na forum ale coś nie idzie. Dzieki za foty

    Są już zdjęcia, patrze co tam jest porobione . Hmmm szukam tego zderzaka, zaraz zobaczymy w jakich cenach chodzą te od r32... wyglądają nawet nieźle

    Uff nie ma tragedii tam, na tym zdjęciu, bardzo jestem wdzieczny za nie, to wiele zmienia.

    Ten od Ramzesa zderzak to jaka cena?

    ---------- Post dodany 09-20-2011 o 18:13 ---------- Poprzedni post 09-19-2011 z 17:44 ----------

    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    ps. zmien olej w skrzyni, jesli tego nie zrobiles, bo bylo jej to juz potrzebne i masz auto tip top
    Poszedłęm za Twoją radą i jeszcze dziś zmieniłem olej w skrzyni biegów
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 19-09-2011 o 19:13

  15. #30
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Kilka nowych fotek...

    zrobione telefonem, jak ktoś lubi, polecam na tepetę na pulpicie super wyglądak, tylko fotosik zmniejszył rozdzielczość zdjęcia



    Tak btw, czy można zakupić gotowe czerwone zaciski hamulcowe? Jedyne jakie znalazlem to zestawy po 10k pln... nie chce mi sie wierzyć, że nie ma po prostu zwykłych zacisków, w rozsądnej cenie w czerwonym kolorze. Nie chcę malować, wolałbym kupić. Zwlaszcza że wyminiłem klock i tarcze.
    Pozdrawiam

    Jest też kilka rzeczy, które chciałbym zmienić w samochodzie i nie wiem pod jakim hasłem szukać. Chodzi o tą osłonke wokoł wydechu, nie wiem jak to się nazywa, chciałbym taka czarną siatkę czy coś w stylu plaster miodu, zamiast jednolitego szarego. To się nazywa blenda? Tak samo wypatrrzyłem na allegro, ale juz nie moge zaleść czarną nakładkę na spoiler, coś jak ma ICE. Cieżko takie coś dostać? jedno i drugie mam na myśli.

    Chciałbym odnowić skóry w samochodzie, mam je czarne, więc dobór koloru nie jest problemem. Jakiś zestaw możecie polecić? W jednym miejscu mam przetarcie skóry, wiec pewnie trzeba by było ten ubytek wypełnić jakoś. Myślę czy lepiej to oddać wszstko do salonu i zapłacić ok 1tysiąc za dwa fotele, czy idzie to sensownie zrobić samemu. Przeglądałem forum odnośnie kosmetyki, ale jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie i nie do końca ogarniam o czym oni tam pisza.

    Miałby ktoś do sprzedania ten gumowy mieszek, osłonkę od dzwigni zmiany biegów?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 27-10-2011 o 13:58

Podobne wątki

  1. Kupię Audi TT 1.8 180K lub 225K Mazowieckie
    Przez PatrykkGarwolin w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-11-2016, 15:52
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 09:21
  3. Prezent od męża TT 1.8 T 1999r 180KM srebrny
    Przez ania w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 23:10
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 13:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •