Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 128

Wątek: Warszawa - Cargo 04.09.2001 ---> SPOT

  1. #1
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536

    Exclamation Warszawa - Cargo 04.09.2001 ---> SPOT

    Jutro na 99% bede na Cargo (wirazowa, warszawa) i fajnie by bylo sie spotkac z paroma warszawskimi TT. W topicu kill on street to jakos nam nie wychodzi to proponuje tu. Ma byc dobra pogoda dla naszych autek - ok 15-16C wieczorkiem i brak deszczu.

    Nie ma zadnej koniecznosci sprintu - przyjazd, zeby pogadac i sie po prostu spotkac jest jak najbardziej mile widziany

    Moj tel 79-05-79-82-0 i mowic ze dzwonicie z forum
    Jakas fajna lustrzanka mile widziana

    Termin: NIEDZIELA godz ok. 19.30-20.00 - 28/8/11 (tj. jutro)


    3 strona zbiórka ludzi na spot
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 04-09-2011 o 09:18
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #2
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Pozwólcie, że zrobię małe OT. Zawsze interesowało mnie jak jest w stolicy na takich zlotach, oglądam sobie foty, filmiki ale chciałbym usłyszeć coś od ludzi którzy tam bywają. Sporo furek macie co tydzień ? Rarytasy w stylu Ferrari, Lambo itp często są ? Jak atmosfera ? Jeszcze raz za OT przepraszam ale jestem mega ciekaw jak tam jest, mam zamiar się kiedyś wybrać na Cargo

  3. #3
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    to chyba jutro wpadnę. W niedziele jeszcze nie bylem

  4. #4
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Z reguły to jest tak, ze jest mnostwo ludzi - z czego 98% to zjadacze kielbasek i festyniarze pijacy browarki.
    Zawsze jest ktos kto kreci kolko/baczki i robi jakies popisy na takim srednio-szerokim placyku (wpisz sobie na youtube "cargo warszawa bmw" to zobaczysz jak to wyglada).

    Zawsze jest garsc jakis fajnych furek - widzialem m.in. 350z, m3, m5, Skyline mx8, STI, EVO X, Mustang GT, czasem Shelby, Corvetta, R8, panamera, CLS amg, TT RS A cala reszta to stare bmw/VW/audi. No i nie brakuje tez motorow

    Nie ma fajerwerkow ale atmosfera jest przyjemna. Zawsze gdzies nieopodal stoi radiowoz badz dwa. Nigdy nie widzialem zeby ktos sie agresywnie zachowywal.

    Kiedys (az rok temu) cargo bylo zajebiste... do swiatel sie ustawiala kolejka - w szczytowych momentach az sie nie chcialo scigac bo takie fury startowaly na odleglosc ok. 1/4mili ... a teraz to chyba tylko ja sie tam scigam a reszta wpierdala kielbasy i rozrzucaja butelki po piwie patrzac jak bmw kreci baczki.

    Ogolnie to warto zobaczyc ale wiedz, ze przyjezdzajac TT jestes wsrod top 5% samochodow ktore tam przyjezdza.

    ---------- Post dodany o 21:30 ---------- Poprzedni post z 21:30 ----------

    no ja ostatnio tylko w czwartki przyjezdzam a slyszalem ostatnio ze w niedziele jest lepiej - wiec się jutro przekonam/y

    ---------- Post dodany 08-28-2011 o 16:07 ---------- Poprzedni post 08-27-2011 z 21:30 ----------

    tu znalazlem dobry filmik pokazujacy cargo takie jakie powinno byc:
    illegal streetracing e39 e65 e36 e46 bmw 745 porsche 911 997 turbo warsaw cargo night racing spalarnia wbr wbrpower honda crx cbr r1 r6 suzuki 320 coupe 320ci a3 audi s3 m5 m3 subaru Mitsubishi Lancer eclipse subaru impreza tacho evo mercedes ma.avi
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  5. #5
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Jakby tak wyglądało każde spotkanie na Cargo to by było super. Jak byłem tam z całą ekipą z Augustowa w październiku było tak: Cargo 17.10.2010 Warszawa - YouTube . A jak byłem w kwietniu po wyścigach na Bemowie to było tyle ludzi że nie było zbytnio miejsca żeby samochód postawić. Ścigać się tym bardziej nikt nie chciał.

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Założę Kat i rezonator to będe wpadał ale to raczej po urlopie, na razie jakoś tak wypaliłem się w tych sprawach, a TT rdzewieje pod domem niejeżdżona, potrzebuje naładować baterie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Bylem pierwszy raz w niedziele. Zrobił się z tego piknik. Można sobie kupić kiełbaskę,piwko zapiekankę i takie tam. Ale jak chodzi o wyścigi to marnie. Ja jedynie z chyba Z350 się ustawiłem. I na tym koniec. Niestety na końcu stała policja wiec jedynie do pierwszego zakrętu się ścigaliśmy. A jak wiadomo to mam przewagę na takim krótkim odcinku. Dalej już rożnie bywa.

    Ale baczki można kręcić do woli.

    A Maru to chyba całkiem załamany wrócił bo nie wiem czy ktoś z nim chciał się ścigać??


    P.S. A z tobą zuczek co się stało?? Wypalenie tuningowca?? Nie żartuj. Ty jedynie mnie mobilizujesz abym dalej polepszał swoje cacko.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    więc rozumiem że 350z dostało baty? a to była ta słabsza czy mocniejsza wersja?
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 29-08-2011 o 10:16

  9. #9
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Chyba ta słabsza.



    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 29-08-2011 o 10:25

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    żeby nie kontynuować OT fragmenty postów przeniosłem do tematu:
    http://www.klubtt.pl/off-top-free/8553-poniedziaa-ki-wtorki-itp-czyli-lua-ne-gadki.html


    a na jakim dystansie się łapłeś z tą zetką? i jaka różnica?

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Piootr oblatujesz zetke nawet tą mocniejszą i na dłuższym dystansie też byś dał rade tak że killl
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Też tak myślę , pamiętam że dawno temu na seryjnej turbinie ( + mody i program ) nie miałem problemów z '' zetkami ''







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #13
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    tez tak uwazam.

    piotrze nasz szczescie nie bylo tak zle. Jak pojechaliscie to sobie ogarnalem akurat 2 sztuki. Jeszcze przy was zjadlem Fiat Coupe z 98 o mocy 230KM (waga ta sama ale mial pasazera). Potem było BMW 350d w automacie podkrecone na 280KM - dwa razy kill, scigalismy sie do 1/2 prostej - fajnie, ze gosciu po wyscigu jak pogadalismy, to posluchal rad na temat startow a nie wymyslal jakies tam bzdury co to mu tam nie zadzialalo.

    Pozniej jeszcze byl Mercedes C350 z pakietem AMG - moc 272KM, waga mowil ze ponad 1400kg. Wyraznie lepszy mialem start, do polowy mnie dogonil i nieznacznie odjechal (0.5 dlugosci). Najsmieszniejsze jest to, ze co raz mniej sie obawiam tych znaczkow AMG bo widze, ze to ma takie samo przelozenie na moc jak te mistyczne znaczki M3.

    Przyznam, ze stal sie to straszny festyn i potwornie mnie to *******. Sadze, ze jest odrobina prawdy w tym co Olaf mowil, ze po zakonczeniu wakacji wroca Ci co sie scigaja, bo fakt faktem - auto tatusia stoi i czeka w wawie, ale synek pojechal na wakacje i nie ma kto sie nim scigac

    Te ławeczki przed tym zukiem z grillem to najzabawniejsza rzecz jaka widzialem znowu bmw sie na chwile zapalilo ..
    Smieszna akcje zrobilismy bo mister justice stal z suszarka na koncu odkinka na ktorym mozna sie zlapac, to ja z piotrem ruszylismy przodem i od polowy odcinka jechalismy obok siebie 30km/h, tak zeby mustang gt z 350z mogli sie spokojnie zlapac bez obawy o wyhaczenie i 500zl +10pnktow

    ogolnie to slabo bylo wczoraj ale przynajmniej w milym towarzystwie

    zuczek, ty i wypalenie? moze jakis Crysis ? :P
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm czyli mówisz że bananowe fury bedą na jesieni...hmm no to fajnie bo generalnie właśnie się nastawiam na oblatywanie takich fur ...no poza gtr i porsche turbo :P
    ale z tymi miśkami to lipa że tak męczą:P

  15. #15
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No to się działo, Maru powiedz mi kiedy jest kolejny to się wybiorę!
    Teraz mam siły i czas z przyjemnością bym się pojawił, bo zmęczony po długich podróżach nie miałbym sił na nic

Podobne wątki

  1. Klapa tylna ze spojlerem 2001 srebna z szyba Warszawa
    Przez Kemese w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-09-2017, 23:38
  2. Warszawa- spot bez TT?
    Przez jasiel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 16:33
  3. Spot Warszawa -18.10.2012r.
    Przez Jerry w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 13:55
  4. Spot Warszawa 30.08.2012
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 06-09-2012, 18:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •