Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Kupię zderzak R32 i blende

  1. #1
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017

    Kupię zderzak R32 i blende

    tak jak w temacie kupię zderzak przedni R32 w dobrej cenie, fajnie jakby kratki też były, kolor nie gra roli oraz dokładke zderzaka tylnego R32 (wersja 3.2) tzn plaster miodu, blenda

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Idealny moment wybrałeś bo akurat sam się rozglądam za zderzakiem. Na allegro jest trochę tego i tutaj trzeba się zastanowić i policzyć co się lepiej opłaca:

    1. ZDERZAK PRZÓD AUDI TT R32 S-LINE STARY MODEL (1753364250) - motoAllegro - wygląda ładnie ale brakuje dolnych kratek. O ile te boczne są do przeżycia to ta dolna środkowa jest nie do zdobycia praktycznie na allegro (nie widziałem jeszcze tej kratki do kupienia) a w ASO podobno kosztuje majątek z tego co Paweł mówił. Może się orientowałeś w temacie i wiesz jak zdobyć tą dolną?

    2. AUDI TT R32 GRILL PHANTOM ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD (1749208639) - motoAllegro - najdroższy na allegro ale kompletny. Ja mam grill z 3 łopatkami więc musiałbym go sprzedać.

    Na tym forum mało prawdopodobne, że ci ktoś sprzeda taki zderzak bo raczej każdy by taki chciał mieć :P

    Btw: jak już pakiet R32 to przydałaby się lotka ale jak na razie to nic nie znalazłem ciekawego a ICE swojej coś dokończyć nie może :/ dlatego coś nie jestem przekonany do zamiennika.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 26-08-2011 o 23:23
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    szukam w sumie cały czas, te kratki jest strasznie trudno dostać, najtańszym pomysłem który można wykonać zamiast ori kratek wstawić coś takiego:

    VTS-- siatka ABS 900 X 300mm czarna plastik (1740321835) - Aukcje internetowe Allegro

    myślę, że jest to o wiele tańsze a aż tak źle nie wygląda

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Można i coś podobnego zrobił Paweł niemniej moim zdaniem ta dolna kartka w R32 dodaje zdecydowanie uroku bo płaskie żeberka są poniekąd "kontynuacją" 3 żeberkowego grilla. Zabieg ze zderzakiem mimo wszystko nie będzie tani (koszt zderzaka + malowanie) więc moim skromnym zdaniem jak się już za to brać to tak aby finalnie wyglądało to jak w oryginale R32 bo wtedy będzie pełnia satysfakcji Może by się podowiadywał w niemieckim ASO za ile można tą dolną kratę kupić? Od razu byśmy hurtowo kupili
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Zderzak przód Audi TT MK1 R32 (1750888793) - Aukcje internetowe Allegro można by go naprawić tylko, że po roku pewnie zacznie pękać, bocznych kratek tylko brak.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    koszt dolnej kratki środkowej to 2 stówki a boczne wychodzi coś po 80zł..odnośnie tych bocznych to oczka są bardzo podobne do tej kratki(zostało mi i mogę trochę odsprzedać) a natomiast środkowa jak wiecie zupełnie inna...ta od zwykłego zderzaka z 1.8t nie pasuje bo jest dłuższa o 1cm (audi zrobiło taki joke) i ja miałem kupować ori kratkę ale teraz i tak bym ją musiał wywalić bo mam gruby fmic i zderzak niestety bedę musiał przycinać od środka

    odnośnie cen to ta pierwsza sztuka w dobrej kasie według mnie jest no i zależy ile był naprawiany i jak...bo fajnie zeby nie był klejony:P

  7. #7
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Na Allegro jest trochę tych zderzaków. Ten np AUDI TT R32 ZDERZAKI ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD (1766203923) - Aukcje internetowe Allegro oddają z kratką i grillem za 1350zł jeśli sam go odbierzesz. Też planuje zakup więc trochę się orientowałem.
    Swoją drogą to chyba kupię TT-kę na części bo widzę że ludzie dziwne rzeczy potrzebują.

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jak już w temacie to ile mniej więcej powinno kosztować malowanie takiego zderzaka? Ja wezmę ten bez kratek bo się lepiej opłaca
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Malowanie to (przynajmniej u mnie w mieście) od 300zł do 500zł. Zależy u kogo.

  10. #10
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    ja wlasnie zawinąłem z allegro ten czerwony zderzak połamany wiec się nie napalać na niego :P zanim dojdzie wszystko skompletuje i zrobię to pewnie chwila minie ale fotki na pewno zapodam.

  11. #11
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    hahah cały czas się nad nim zastanawiałem tylko bałem się, że nie da rady tego fajnie naprawić a pewnie po 2 latach będzie pękało ;/ ale teraz przynajmniej mnie nie kusi na "KUP TERAZ" czekamy na relacje ofc

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez unsuitable Zobacz posta
    ja wlasnie zawinąłem z allegro ten czerwony zderzak połamany wiec się nie napalać na niego :P zanim dojdzie wszystko skompletuje i zrobię to pewnie chwila minie ale fotki na pewno zapodam.
    Coraz więcej R32 będzie w klubie Ja wybrałem droższy ale za to cały zderzak, jakoś nie mam zaufania do blacharzy w moim regionie.

    ---------- Post dodany o 11:08 ---------- Poprzedni post z 11:06 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    hahah cały czas się nad nim zastanawiałem tylko bałem się, że nie da rady tego fajnie naprawić a pewnie po 2 latach będzie pękało ;/ ale teraz przynajmniej mnie nie kusi na "KUP TERAZ" czekamy na relacje ofc
    Malina, blenda do tej pory jest na allegro :P bierz zderzak i się nie zastanawiał miesiącami :P
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #13
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    do 2 lat pewnie sam gdzies zachacze w krawężnik i bd ponownie kleil plan jest taki aby oczywiscie od wewnetrznej strony podłożyć bleche i przynitowac pozniej zywica, szpachel z włóknem i nie powinno sie nic dziac. Moze i nawet obejdzie sie bez żywicy ale dla pewności lepiej ja dać. Kupiłem tylko i wyłącznie z myśla aby bardziej leżało auto wizualnie no zobaczymy co z tego wyjdzie

    ---------- Post dodany o 09:23 ---------- Poprzedni post z 09:22 ----------

    chcialem kupic ten za 1500. ale jak przeczytałem profesionalnie naprawiany to juz odpuściłem sobie

  14. #14
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662

  15. #15
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    długo już ten zderzak na allegro siedzi

Podobne wątki

  1. Kupie blende / dyfuzor - plaster miodu
    Przez KamilCz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-04-2018, 19:17
  2. Kupię blendę tylnego zderzaka R32 2 wydechy
    Przez MichalN w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-04-2017, 19:25
  3. Kupię tylna blende plaster miodu do fwd
    Przez E1 MATA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-01-2015, 17:23
  4. Kupię zderzak od TT 3.2 i blende ( plaster miod ) na dwu rurke
    Przez MaTTeusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 17-12-2014, 17:22
  5. Kupie blende tylnego zderzaka
    Przez Wawa_33 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •