Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: UWAGA na ROBERT MARTON z UK

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Co ciekawe mam odpowiedziec na inny adres w porownianiu do nadawcy ;D

  2. #17
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Pewnie to nowy sposób na pozyskiwanie listy do spamu

  3. #18
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Dzisiaj przyszla do mnie paczka za pobraniem na 900 zl lol Jestem teraz ciekawy czy ktos sie pomylil czy chcial mnie naciac na 9 stow, pojde srode na poczte i zobacze co to

  4. #19
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    To ciekawie robi się u ciebie. Albo ktoś się pomylił albo może to prezent od biednego Świętego Mikołaja?
    No ja bym nie odbierał jakbym nic nie zamawiał. Jeszcze za taką kwotę.

  5. #20
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Nie chce odebrac, tylko zobaczyc ta paczke, kto ja przyslal, moze bedzie jakis telefon itd

    ---------- Post dodany 20-10-2011 o 13:43 ---------- Poprzedni post 10-10-2011 z 20:16 ----------

    Kurde, czemu wszyscy chca mi cos dawac
    "Dear Friend,

    This message might meet you in utmost surprise, however, it’s just my urgent need for foreign partner that made me to contact you for this transaction. I am a banker by profession from Burkina Faso in West Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank.

    I have the opportunity of transferring the left over funds ($12.500,000million) of one of my bank clients who died along with his entire family on 31 July 2000 in a plane crash. You can confirm the geniuses of the deceased death by clicking on this web site BBC NEWS | Europe | Families wiped out in crash

    Hence, I am inviting you for a business deal where this money can be shared between us in the ratio of 60/40. send your private phone number to call you, If you agree to my business proposal. Further details of the transfer will be forwarded to you as soon as I receive your return mail. Have a great day.

    Your Faithfully
    Mr Alpha Campoare.
    Home Address:10-12/avenue.Kanazoe.
    B:P 1508
    Ouaga. Burkina-faso
    00226(76 644 000)"

  6. #21
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Kilka lat temu też padłem ofiarą takiego interesu na telefonie komórkowym. Pisała do mnie kobieta, niby amerykanka, że chce telefon dla narzeczonego i żeby wysłac do afryki. Pieniądze miały zostac wysłane przed moją wysyłką- dostałem maila z banku, że pieniądze czekają i zostaną wysłane po akceptacji wysyłającego czy podaniu kodu (kod czy też akceptację miałem otrzymac po wysłaniu potwierdzenia nadania paczki). Powiem Wam, że upewniałem się kilkanaście razy, sprawdzałem istnienie banku w USA czy taki rzeczywiście istnieje na takiej ulicy itd. Skończyło się tym, że byłem w plecy na wysyłce ok 100zł plus za telefon, bo była to komórka kumpla, która grzecznościowo wystawiłem mu na swoim koncie. Po fakcie okazało się, że to zasrane murzyny z Nigierii wszystko ładnie planują. Po 2 miesiącach bezczelnie znowu się odezwali, z przeprosinami, że nie miał kontaktu, i że teraz pieniądze wyślą przez western union za dwa telefony tylko żebym jeszcze jedną komórkę wysłał. W mailu dostałem linka na strone WU gdzie miałem sprawdzic, czy rzeczywiście taka płatnośc została dokonana. Rzeczywiście była ona widoczna i pieniądze niby czekały. Na szczęście mądrzejszy po ich ostatnim wałku poszedłem do banku gdzie realizowano przelewy WU spytac czy rzeczywiście jest taki przelew czekający na mnie. Tam już niestety okazało się że nic takiego nie istnieje. Pani mi wytłumaczyła, że skoro nie widac u niej to pieniądze może i czekają, ale w innym kraju. Także jest to banda bardzo wyrafinowanych oszustów, którym nie możesz nic zrobic, bo europejskie czy amerykanskie prawo nie tyczy się Afryki. Opisałem dokładnie aby ostrzec też innych z forum, jakby dostali właśnie linka potwierdzającego przelew na Western Union. Po tej całej akcji, zastanawiam się do tej pory, czy to na pewno dobry pomysł, że reszta świata organizuje pomoc temu krajowi, jakieś akcje wysyłania netbooków i laptopów, a te s.....y później poprzez te właśnie komputery oszukują ludzi..

  7. #22
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    " Po tej całej akcji, zastanawiam się do tej pory, czy to na pewno dobry pomysł, że reszta świata organizuje pomoc temu krajowi, jakieś akcje wysyłania netbooków i laptopów, a te s.....y później poprzez te właśnie komputery oszukują ludzi.. "

    Brawo! hahah!

Podobne wątki

  1. Uwaga na oszustów.
    Przez jasiel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:39
  2. Uwaga (nie)wybuch podgrzewacz
    Przez PiotrekHIT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 13:51
  3. Uwaga na numer 704704982.
    Przez singl0r w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 22:32
  4. Szybkiego powrotu do zdrowia Robert
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 00:53
  5. Uwaga na pomopwanie kół azotem :)
    Przez VanWave w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2010, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •