hmm więc tak na lato mam swoje kółeczka które nadal mi się podobają
na zimę mam ori 17tki które mi się nie podobają ale dzięki temu nie szkoda mi ich na zimę
ale mam także koła do zabaw które miałem zakładać od czasu do czasu na naszym tu okolicznym "torze" do driftu auto wygląda na nich tak:
Nazwa:  Zdjęcia-0683.jpg
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  95.7 KB
czyli wygląda jak szczór ...mam ori kołpaki audi (na sprzedanie) :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ale jak przymierzałem to wygląda jak fura sałaciarza i jakoś mi się nie podoba a poza tym to jak bedę latał bokami to na pewno je pogubie i rozjadę albo po prostu zepsuje więc lepiej je sprzedać:P
pomysł był taki że pomaluje je na mega obciachowy zielony ale spray był totalną porażką i zamiast 3m2 tak jak było napisane z ledwościa udało się pomazać jedne kolo i to niedokładnie...więc spray poleciał do śmieci a farbe zerwałem

generalnie z mojego punktu widzenia co bym z tymi kołami nie zrobił i tak będzie brzydko więc postanowiłem żeby było brzydko innaczej ale może macie jakies pomysły co z tym zrobić? zanim kupiłem zielony fluorescencyjny to miałem pomysł na fiolet ale nie było więc poszedł ten najbardziej durny ze wszystkich kolorów zielony:P
macie jakieś pomysły co z tym zrobić? to nie będą koła to "lansu" jedynie do sporadycznych zabaw więc moja opcja jest na jakiś mega głupi kolor ale może ktoś ma inny ciekawszy pomysł