Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: 2005 TT Cabrio 1.8T by czarny :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #17
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Postanowiłem trochę rozruszać temat z moim auTTkiem i co nieco będę pisał. Ostatnimi czasy miałem taki problem, że turbo łapało za dużo powietrza oraz przy przyspieszaniu masakrycznie ślizgały się obroty. Jak obroty to przypuszczałem, że sprzęgło. Jak sprzęgło to i dwumas no i co za tym idzie - niemały koszt...

    Pojechałem więc do mechanika i znaleźliśmy winowajcę - pęknięty wężyk doprowadzający powietrze... Auto z powrotem jeździ jak powinno i w planach mam wyjazd na hamownię, ponieważ bardzo jestem ciekaw jak wielkie mam stadko pod maską

    Macie jakąś miejscówkę którą możecie polecić, chodzi mi o hamownię. Jestem z Błonia pod Warszawą, więc najlepiej , żeby było to centrum, bemowo, ursus, te okolice...

    W związku z tym, że pogoda robi się coraz ładniejsza mam zamiar zrobić kompleksowe mycie, polerowanie, odkurzanie i wstawię aktualne fotki.

    Pozdrawiam,
    Akash

    PS Jako, że moja gałka od biegów wygląda strasznie, bo poprzednim właścicielem była dziewczyna lubująca się w pierścionkach czego efektem jest owa gałka i klamka od strony kierowcy w stanie średnim(...) będę chciał doprowadzić ją do ładu i mam na to 2 pomysły. Pierwszy to polerka tak jak zrobiło to kilka osób na podstawie info w jednym wątki lub zeszlifowanie papierem ściernym i pomalowanie za pomocą aerografu tej części (posiadam aero bo bawię się trochę w modelarstwo )
    Ostatnio edytowane przez czarny ; 07-03-2013 o 15:48

Podobne wątki

  1. Wycieraczki TT MK1 2005 r
    Przez czarny w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 18:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •