Cytat Zamieszczone przez Adamus Zobacz posta
- Czarny Specjal - bardzo dobre piwo ok 2 lata temu i tylko nad morzem, teraz o ile się nie mylę piwo jest robione przez Grupe Żywiec i już można je dostać wszędzie aczkolwiek moim zdaniem smak nie jest ten sam i zakupię raczej z czystego sentymentu
- Paulaner - niemieckie pszeniczne piwo, da się je zakupić w większości dobrych sklepów i na stacjach, smaczek dość lekki lecz taki charakterystyczny, wg. mnie bardzo dobre piwko
- Grolsch
- Ciechan Miodowy - dość słodkie piwo, sporadycznie dobre :]
C.Specjal - zgadzam się. Mi to chyba najbardziej nad mazurskim jeziorem Specjal smakuje (:
Paulaner - nie kosztowałem. Muszę sobie zapisać nazwę :P
Grolsch - świetne piwko, wydaje się być takie krystaliczne ala Heineken.
Ciechan Miodowy - lubię. Spróbuj też inne miodowe, których jest ostanio wysyp.

---------- Post dodany o 13:45 ---------- Poprzedni post z 13:42 ----------

Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
jak dla mnie to tylko piwo ((piwo to moje paliwo))w DE - Berliner Kindl a w PL niezmiennie PiwoHarnas.pl jesli uda mi sie to poprosze szwagra o rozwiniecie tematu ((bo On mi cos tam opowiadal ze takie pasteryzowane czy nie lub ze ..... jesli tylko mi odpisze to wlkeje ))
Piłem Berlinera przy okazji wakacyjnej wizyty ale nie posmakował mi w ogóle. Jeżeli chodzi o Harnasia to też nie lubię, choć przyznaje że lepszy od np Żubra czy Tatry. Dla mnie te piwa są za kwaśne, a już tym bardziej jak są w puszce.