napisałem długiego posta ale mi się usunął więc w skrócie chciałem mieć dużo zegarów (bezpieczeństwo a nie bajer bo już nie raz od razu zdiagnozowałem usterkę kolegom przez tel itp dzięki zegarom w aucie) i żeby wszystkie były w jednym miejscu zastosowanie w słupku daje mi możliwość upchnięcia wszystkich zegarów w jednym miejscu i z bardzo dobrą widocznością...
konieczny jest kolor czerwony który nie oślepia w przeciwieństwie do niebieskiego :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ten niebieski afr dawał trochę po gałach a jak hamowałem silnikiem to migał i już w ogóle mnie wkurzał...ale jak zasłaniałem ręką to czerwone zegary nic nie wkurzały więc wiedziałem że wleci tam egt a afr idzie do wenta i teraz jest tak:
Chaîne de MrPawel2005 - YouTube
i teraz skromnie powiem że jestem mega zadowolony bo afr idealnie pasuje kolorystyką do wenta a pozostałe szaro-czarne zegary idealnie do słupka nie rzucając się w oczy, także wiem że w nocy nie bedą mnie oślepiać bo tak jak pisałem czerwony kolor w nocy wcale nie razi w przeciwieństwie do niebieskiego więc ja jestem zadowolony z mojego rozwiązania
a czy jest ono oklepane zalatuje WT(wiejski tuning) to nie wiem bo mi zależało na dobrze widocznych zegarach a są bardzo dobrze widoczne i nie chciałem psuć tylu wentów bo także mi na nich zależało więc w tej wersji moje rozwiązanie mnie satysfakcjionuje w 100%
jedynie obszycie skórą słupka trochę się odcina
Nazwa:  Zdjęcia-0556_1.jpg
Wyświetleń: 483
Rozmiar:  91.1 KB
ale dostałem ori materiał z podsufitki od kolegi blerxa(dzięki jeszcze raz) i być może dam do obszycia profi firmie bo ten słupek to kupiłem na allegro jakaś używkę za 60-70zł aby swojego z auta nie psuć także uniwersalne mocowanie za 60zł do zegarów wyciąłem 3 takie gruszki dopasowałem na gorąco przykleiłem i obszyłem skórą i jest lecz z tego ori materiału wiem że było by ładniej więc może za jakiś czas jak bedę dawał kiere do obszycia to dam i słupek