Witam,

Będą mi potrzebne dodatkowe wskaźniki i chciałbym się was poradzić. Mianowicie nie wiem gdzie je umieścić. Poniżej moje opcje wraz z pytaniami do was:

Opcja 1 - mocowanie w wencie

Muszę przyznać, że tak zamontowane wskaźniki podobają mi się najbardziej i nie zastanawiałbym się w ogóle gdyby nie fakt, że uwielbiam sobie kierować świeże powietrze z wenta na twarz może to dziwnie zabrzmi ale bardzo lubię taki chłodek lecący na twarz i często manipuluję wentami szczególnie tymi środkowymi. Pytanie do was jak się sprawuje wam wentylacja tam gdzie macie zamocowane wskaźniki? Wydajność mocno spada?

Opcja 2 - mocowanie w słupku


Tak ma zamontowane wskaźniki Paweł i muszę przyznać, że na ten moment najbardziej jestem skłonny ku tej opcji ale absolutnie nie widzę tego jako jakąś "sztuczną" dokładkę. Jeśli bym się decydował to cały ten słupek bym może dał do obszycia skórą albo materiałem (wtedy był musiał dać prawy i lewy aby wyglądało ładnie) Może macie jakieś propozycje sugestie? Może gdzieś widzieliście w sieci zdjęcia z podobnymi rozwiązaniami. Oczywiście nie zależy mi na tanim rozwiązaniu a na jak najlepszym jakościowo. Myślałem sobie nawet, że jak bym dał wnętrze do obszycia nową skórą to bym od razu może te słupki jakoś fajnie obszył tylko czy tam pasuje dać skórę?! Poradźcie coś pls

Opcja 3 - dokładka zamiast popielniczki


Osir ma taką dokładkę zamiast popielniczki co prawda 200 funtów chcą (sic!) no ale jak mnie przekonają to i jestem gotów tyle wydać za ten kawałek aluminim pod warunkiem, że efekt końcowy będzie super. Tutaj prośba może do Arttura bo zdaje się, że on ma coś takiego zamontowane, masz może fotkę jak to wygląda? Co prawda są poglądowe fotki ale nie pokazują jak to w rzeczywistości się prezentuje w TT.

Opcja 4 - wasze pomysły

Może macie pomysł jeszcze gdzie można zamontować wskaźniki? Oczywiście takie realne do wykonania i z efektem końcowym niepozwalającym się powstydzić Btw: wyprzedzając innych rozwiązanie wowo nie przypada mi zbytnio do gustu.

I pytanie na sam koniec, jakie wskaźniki należy kupić (firma, rozmiar itd) zupełnie się nie znam i byłoby miło jak by ktoś napisał info jakie wskaźniki są godne uwagi.

Dzięki i pozdrawiam