Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Maru Audi TT vs BMW 6 E36 | Subaru Impreza WRX | Mercedes C Klasa

  1. #1
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536

    Maru Audi TT vs BMW 6 E63 | Subaru Impreza WRX | Mercedes C Klasa

    Wiem, ze to juz sie staje nudne dla Was - ale tak ... znowu bylem na cargo;P A na cargo, tak jak to ostatnio bywa - bylo calkiem slabo, jednak udalo mi sie wylowic pare perelek Tym razem zastowalem metode krecenia filmikow w perpektywie pasazera - musze sobie chyba kupic taka kamerke co cezary ostatnio kupil.

    Temperatura ok 19-20C, brak deszczu. 1/4 baku paliwa.

    Subaru Impreza WRX kombi - 240KM waga 1280kg rocznik 2000 4x4

    Nie za bardzo mialem sie z kim zlapac, wiec podjechalem do paru mlodych chlopakczow co stali przy WRX takim starszym. Okazalo sie za maja pod maska silnik 116KM wiec zapytalem czy moze jest tu od nich (od subaru imprez) jakis konkurent w mojej kategorii - to mi wskazali sztuke ktora miala na szybie "Sprzedam" oraz nr tel. Powiedzieli mi ze ma 220KM i robi czas 5,5s do 100km/h. Zapytalem ile wazy - a oni "1300kg" - na co moje oczy zrobily tak: Mowie "jak to? przeciez TT quattro ma 225km i robi 100 w 6,2! Jak to mozliwe". Oni "no wlasnie, to jedynie auto ktore robi 5,5s ponizej 220KM." ...odczekal chwile, pomyslalem i mowie chlopakom "nie wierze w to, musze to sprawdzic" wzialem numer z szyby, zadzwonilem i tak sie trafilo, ze kierowca wlasnie wracal do auta. Niestety wlasciciel nie prowadzil, tylko jego kolega - ale wszyscy zgodnie stwierdzilismy, ze nie powinienem miec szans - nawet gdyby miala prowadzic czyjas z naszych babci. Wlasciciel sprostowal, ze autko mialo fabrycznie 240KM i wage 1280kg - ale teraz to nie wie ile ma, bo na pewno troche musialo ubyc przez 10lat. Pojechalismy troche dalej, na Zwirki - bo nie chcieli sie zlapac na tej prostej prz cargo. Stoimy na pierwszych swiatlach ktore napotkalismy na swojej drodze.. i gazujemy. Strasznie dlugo trwaly swiatla ale wreszcie pojawilo sie pomaranczowe. Moja czas reakcji byl zdecydowanie lepszy to tez wyprulem na starcie o ponad dlugosc.... zmiana na dwojke.. kolejna dlugosc... na trojke... juz 4-5 dlugosci.
    Dojechalismy do drugich swiatel i powtorka z rozrywki tyle ze tym razem olalem totalnie start i ruszylem normalnie - jednak ku mojemu zdziwieniu mialem wiecej mocy praktycznie tak jakbym sie scigal z autem o 30KM slabszym.
    Faktem jest, ze to nie wlasciciel prowadzil i ze jechali we dwoch ... ale to ja startowalem przeciwko zawodnikowi z innej klasy: lzejszym i silniejszym o 60KM i mialem przegrac



    Filmik: Audi TT vs Subaru Impreza - YouTube

    Już poprawiłem

    BMW 6 E63 270KM waga 1600kg RWD

    Piękne, piękne ... piękne auto. Autentycznie nie raz sie przylapalem na obkrecaniu glowa za tym autkiem. Zawsze z duzym szacunkiem podchodzilem do tej fury, nie tylko ze wzgledu na wyglad - ale rowniez na moc.
    Po udanym starcie z subaru i brakiem ciekawszych perspektyw - stwierdzilem, ze sprobuje sie z takim cudem. Kierowcy nie trzeba bylo dlugo namawiac - mlody chlopak przyjechal autem ojca (moge się mylić, ale chyba sam mi to powiedzial). Ustalilismy zasady... pojechalismy na kreske i czekamy na pomaraczowe swiatlo.
    Wiedzialem, ze musze wykorzystac dobry start - albo pozostane bez szans.
    POMARANCZ - dobry start (mogl byc lepszy) a potem szybka zmiana biegow i mili Panstwo - przy ok. 160km/h mialem jakies 4 dlugosci przewagi wiec juz spokojnie sobie zaczalem hamowac. W powrotna strone ruszylismy na "trzecie trąbnięcie" - znowu start mialem lepszy, ale potem widac bylo, ze to autko jednak ma te swoje 270KM i powoli mnie doganial - przy ok 170-180km/h mnie dogonil i nawet wyprzedzil o pół maski



    Filmik: bmw 6 e63 v audi tt - YouTube

    Mercedes Klasy C 220KM waga ok 1500kg RWD
    Kolega tego kierowcy od BMW 6. Rowniez samochod ojca. Mial naklejke AMG wiec wczesniej nawet nie podchodzilem ale sie okazalo, ze to tylko sticker a autko ma bodajze 220KM
    Pomyslalem sobie - ze jak ma raptem 40KM wiecej a wagi sporo wiecej - to powinienem wygrac lekka reka. Bylem w bledzie
    Start mialem o wiele lepszy - z 1,5 dlugosci przewagi. Jednak ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pozniej zaczal nadrabiac i to bardzo mocno ...
    Przy 180km/h mial nade mna 1,5 dlugosci przewagi. I teraz pojawia sie moje pytanie... skad ta moc ? 40KM vs 200kg. Uwazam, ze albo sie pomylil co do mocy i ma albo 230KM albo 270KM - albo moj intercooler juz troche sie zmeczyl po subaru oraz bmw 6. Jesli nie - to kurcze slicznie smiga ten mercedes a ja jestem leszczykiem niestety nie nagral sie filmik bo na poczatku wyscigu zadzwonil mi telefon i sie film przestal nagrywac.

    Ostatnio edytowane przez Maru ; 23-08-2011 o 01:43 Powód: e36 to nie to samo co e63 ;) thx limbo
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jak zwykle ciekawie opisane i fajnie się czyta . Gratki

    Ach i popraw drugi link do filmu bo nie działa




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Maru a jakie miała blachy ta subaryna/ bo ja znam takie identyczne subaru jak z Twojego filmiku i ma zrobiony wydech...koleś ogarnia sprzęty bo jeździ e30 w rajdach ale jeździłęm tym subaru i byłem zdziwiony że nic to nie jedzie...ona chyba miała 218 ale tam jest wydech i w zaparte twierdzą że ma 240...może to jest to samo auto właściel taki szczupły czarny wysoki...

  4. #4
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    gratuluje kolejnych ciekawych killi

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Szczerze mówiąc to przy obecnej serii bałbym się z Maru ścigać raz, że jestem wagowo cięższy dwa, że czasami aż nie wierzę, że ty tam masz serię 180 PS Opis jak zwykle bardzo ciekawy no i filmiki. Gratuluję killi
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Maru jestem pełen podziwu,fajnie napisane i fajnie się czyta,czekam na następnych z-killowanych .Pozdrawiam.

  7. #7
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    Szacunek.Czlowiek godnie reprezentujacy nasza spolecznosc
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  8. #8
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    artur - w trakcie pisania zasnalem nad kompem wiec sry za zly link - juz poprawilem chcialem sie zrelaksowac pijac winko i piszac posta.. ;]

    pawel - niestety nie pamietam - jakos nie przyszlo mi do glowy patrzec na rejestracje - tym bardziej, ze jechal za mna to jeszcze trudniej :P:P

    jako ze juz pojawia sie ciag slow "jak zwykle" - to znaczy, ze chyba musze przystowac zakladanie nowych tematow :] swoja droga zdziwiony jestem ze jeszcze ani razu nie udalo mi sie spotkac z ktoryms z was na tym cargo. moze dzisiaj ktos chetny ?

    jaaqob to ile ty wazysz ? 160kg? chyba ze cos zle zrozumiale, twojego posta

    ---------- Post dodany o 11:57 ---------- Poprzedni post z 11:53 ----------

    swoja droga dziekuje za gratulacje. Powiem szczerze, ze bardzo sie ciesze z tego killa BMW 6 ... to jest tak zajebiste autko :] fajnie by bylo gdybym mial pod reka na cargo kogos z TT majacego 250km+ zeby mogl poprawiac moje przegrane
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W przypadku mojej wypowiedzi zwrot ''jak zwykle'' miał zdecydowanie pozytywne znaczenie







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Maru spoko...jak ogarnę autko i będzie jeździć tak jak mi się marzy to pozamiatam tych co Cie skilowali i bedę miał kill całego cargo:P

  11. #11
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    No ładnie Może tam jakiś ukryty programik drzemie?

    Taka mała sugestia, następnym razem umieść kamerę z tyłu auta, małe prawdopodobieństwo przegrania, a będzie widać co się dzieje

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Maru Zobacz posta
    jaaqob to ile ty wazysz ? 160kg? chyba ze cos zle zrozumiale, twojego posta
    Nie no bez przesady 160 to nie ale tak 105 wyjdzie ;/ a ty gdzieś pisałeś, że ważysz ok 80kg więc w moim przypadku jakieś 25kg dodatkowego balastu
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #13
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    To subaru GT w serii 218 PS i 1350kg, 6.4 sec do 100km/h WRX lżejszy i mocniejszy to jakieś 5.5-5.8 sec powinien robić i Cie zjeść...
    kolega ma takie tylko w coupe,waga i moc niemal identycznie(zmieniał silnik) i do naszych TT to jest o niebo lepiej, żeby z nim ciut wygrać
    to obstawiałem że musiałbym mieć Q 225 podciągnięte na jakieś 250 PS Chciałem sie z nim spróbować z rolki,ale wywnioskowałem
    że tylko sie ośmiesze, jednak zmotywowałeś mnie teraz. Gratuluje wygranych!!! Maru nasz: KILLER MASTER

  14. #14

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Moc to nie wszystko. Wybebeszanie TT ze zbędnego balastu też robi swoje

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Moc to nie wszystko. Wybebeszanie TT ze zbędnego balastu też robi swoje
    Ja już kupiłem tabletki na odchudzanie opory mam przed wywaleniem dojazdówki ;/
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-01-2014, 21:44
  2. Moje TT vs Subaru Impreza
    Przez ŁukaszS w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 17:13
  3. Zmiana - Subaru Impreza STI
    Przez Maru w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 19:28
  4. Maru Audi TT vs BMW Z4 | Mercedes SLK
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 13:02
  5. Drift Subaru impreza
    Przez enter84 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •