Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 173

Wątek: catch tank / oil tank catch / Catch Can / zbiorniczek odmy - podstawowe info

  1. #121
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Jeśli chodzi o ilość to weź 2 metry, jak chcesz to zrobić jak Pacho zostanie Ci około 40cm. Natomiast jeśli chodzi o węże to z czerwonym w normalnej cenie będzie problem. Na szczęście z niebieskim nie ma żadnego zresztą link jest w tym wątku. Bo jak by nie patrzeć 100 zł za kawałek rury to przegięcie

  2. #122
    Awatar v3r
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    144
    Ok to wezmę 2m. Gdyby metr wystarczył to skusiłbym się na ten z fmic, a niebieskie z podanego linku niestety odpadają(nie podobają mi się). Może jest ktoś w stanie doradzić jakiś sklep gdzie można nabyć czerwony wąż? Na allegro jedyny jaki znalazłem(zbrojony) to http://allegro.pl/przewod-waz-elasty...775665467.html ale nie ma żadnych informacji o nim, a byle czego też nie ma sensu brać ;/

  3. #123
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Zależy od tego czy wygląda dobrze i nie jest jakiś cienki i kiepski, bo prawda jest taka że przy cath tanku nie ma to aż takiego znaczenia bo płynu przez niego przepływajacego jest minimum. W końcu to nie wąż paliwowy, ma się nie zginać i ma wyglądać przez to większość z nas używa silikonowych bo są kolorowe
    Ostatnio edytowane przez BigBird.co ; 20-11-2014 o 02:24

  4. #124
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Jeśli chcesz koniecznie czerwony i nie z fmic.pl bo jest drogi to musisz spróbować ten z linku który podałeś. Tak jak pisze kolega wyżej przy CT jakość silikonu nie ma aż takiego znaczenia. Tyle że ta czerwień na fotce jest jakaś zamulona

  5. #125
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Przypuszczam że jest uwalona w kurzu, Moje czerwone z samco były w jeszcze gorszym stanie przed umyciem

  6. #126
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Chciałbym zamontować catch tank mam kilka pytań prosiłbym o nie skrytykowanie mnie , zaznaczam że przeczytałem wszystkie tematy na ten temat ale dalej się uczę , będę to robił sam i chciał bym wiedzieć na 100 % rozumiem ze to punku 1 i do punktu 2 łączymy się trunkiiem później łączymy się z drugiego krućca do punktu 3 a co robimy z punktem 4 mamy go zaślepic?
    Using Tapatalk

  7. #127
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Czytaj, oglądaj zdjęcia, najlepiej przy samochodzie. Prościej wyłuszczyć się już nie da, masz 9 stron zdjęć i wyczerpujących wyjaśnień...

  8. #128
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Jak narazie tylko napiszę, w weekend postaram umiescic zdjecia z montowania tanka. Ale chodzi mi o to ze wcale nie trzeba 2m. Ja troszke inaczej to rozwiazalem. Miejsce tanka tak jak u wszystkich, podlaczenie grzybka i pokrywy jak u wszystkich, ale jesli chodzi o ten do walu k. metalowy przewod na ktorego koncu jest to nieszczesne kolanko. To ja poprostu uciolem metalowa rurke w miejscu gdzie rozchodzi sie na pokrywe zaworow i do grzybka (TT 180) A waz naciagnolem z 5cm i zacisnolem obejma. Tym oto sposobem z metra zostalo mi ok 20cm a tak nie widac tej rurki z pod oslony kolektora ssacego. Wiec mamy to samo z metra

    Uciapalem to rozwidlenie co na zdjeciu aukcji... i podlaczylem 3 waz
    http://allegro.pl/odma-waz-odmy-audi...877531973.html
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 11-12-2014 o 21:02

  9. #129
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Ja mam CT zainstalowany na obudowie filtra, wszędzie silikon i z metra zostało mi jakieś 10cm, zero starych węży które mogą być sparciałe

  10. #130
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Też można ja zostawilem dlatego ze po rozebraniu calosci wszystko bylo w ladnym stanie, kolanko jak i samo miejsce rozdzielenia zero wyciekow. Wiec zaryzykowalem i resztki zostana mi do podlaczenia grzyba i dv do TIPu

  11. #131
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Można i tak choć ja dla samego świętego spokoju wolałem wymienić tam wszystko, bo było w opłakanym stanie dlatego też człowiek ma wolną głowę na dłużej Poza tym przy 2 metrach człowiek nie szczypie się i nie martwi że mu zabraknie, bo jak pisałem mi zostało około 40 cm

    P.S Dzisiaj zajrzałem pod maskę i nie wiem dlaczego ale poszła mi dolna uszczelka od catch tank i cały syf znowu mi obsrał komorę silnika :/ Muszę się przejechać w końcu na czyszczenie komory bo wygląda bardzo źle

  12. #132
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Panowie takie pytanko czy ma znaczenie podlaczenie wezy ? Na gore normalnie grzybek (TIP) ale chodzi mi o te po bokach. Czy to ma znaczenie gdzie np podepniemy od pokrywy zaworow ? Can juz siedzi zostalo go po podlaczac. Tylko jako ze ja zwracam tez uwage na stylistyke bardziej mi by sie podobalo podpiac odwrotnie jak maja wszyscy

  13. #133
    Awatar Lupin
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Kato
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    green
    Posty
    158
    Raczej nie ma żadnego znaczenia. BigBird miałem to samo, po raptem kilku miesiącach zaglądam do silnika i przy catch tanku dolna uszczelka padła. Wymieniłem na bardzo podobna kupiona w sklepie motoryzacyjnym i trzyma juz pół roku.

  14. #134
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Ważne żeby Górna szła do TIPa Reszta obojętne. Mi nic nie kapie ponad rok nie mówiąc o wylaniu zawartości , mam CT Propera._

  15. #135
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Super dzięki Panowie Czyli góra grzybas a boki obojetnie. Co do uszczelki dokrecilem mocno od spodu i zobaczymy co to bedzie, napewno dam znac.

Podobne wątki

  1. Zbiorniczek od evapa, rurka do catch tanka
    Przez kaktusek1831 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 16:11
  2. catch tank
    Przez matimati w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 22:13
  3. Catch Tank Oil
    Przez wolomo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 16:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •