Pokaż wyniki od 1 do 15 z 173

Wątek: catch tank / oil tank catch / Catch Can / zbiorniczek odmy - podstawowe info

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    no dobrze wracam do pytan i watpliwosci, bo zamiast mniej mam ich teraz wiecej
    pozwole sobie na post bez cytowania powyzszych postow, bo za duzo by sie sie tego narobilo

    co do wersji z filterkiem - rozumiem z tego co napisalm arttur, ze jest to rozwiazanie dobre na zniwelowanie wad zbiornika slabo wykonanego w srodku? podane wady zastosowanie tego otwartego obiegu jednak dosc mocno mnie zniechecaja, wiec raczej pokusilbym sie o poprawny zbiornik, ktory nie wymaga takiego rozwiazania,

    generalnie pointa odnosnie wnetrza zbiornika jest rozumiem taka, ze nawet ten wzglednie dobry ProPerfekt w srodku pozostawia sporo watpliwosci, a jak wydam znacznie wieksza kase na np. Forge'a wcale nie musi byc lepiej...

    manualnie nie ma ZADNYCH szans bym samodzielnie odpowiednio zmodyfikowal gotowy produkt niczym Pawel,
    jedyny moj plus polega na tym ze firme ProPerfekt mam u mnie w Bydgoszczy, wiec moge podejsc tam z odpowiednimi sugestiami, byc moze wyrzezbia dla mnie (i kolejnych klientow )taki zbiornik, ktorego wnetrze bedzie do zaakceptowania, pytanie tylko czego mam oczekiwac ? o co mam prosic ?
    sa jakies przekroje, rysunki, czy ogolne wytyczne odnosnie odpowiedniego zagospodarowania srodka zbiornika, ktory dzialalby prawidlowo bez otwartego obiegu ?

    co do produktu Simota, moj znak zapytania nie byl przyadkowy, produkt wybijal sie na allegro cenowo, wyglada fajnie, nazwa obila mi sie o uszy, a ich strona www wyglada poprawnie, stad moje podejrzenie, ze jest to jakis firmowy produkt

    najwazniejsza kwestia:
    arttur przedstawil wady zastosowania tego filterka do obiegu otwartego,
    czy analogicznie moge prosic o ew. wady wykorzystania produktu typu ProPerfekt w obiegu zamknietym ? czym to grozi ?

    pyt. bonusowe do arttura, jaki miales zbiorniczek, przed wymiana na Twoj nowy "wypasiony" ?
    bo domyslam sie, ze ten Twoj nowy nabytek jest znacznie poza moim zasiegiem cenowo-zdroworozsadkowym...
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 19-08-2011 o 18:31

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Zbiorniczek od evapa, rurka do catch tanka
    Przez kaktusek1831 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 16:11
  2. catch tank
    Przez matimati w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 22:13
  3. Catch Tank Oil
    Przez wolomo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 16:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •