Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Wonder - Audi TT

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22

    Wonder - Audi TT

    Na prośbę kilku osób zamieszczam kilka fotek (na ostatnim zdjęciu jest mój poprzedni nabytek )
    Zdjęcie-0434.jpgIMAG0508.jpgIMAG0500.jpgIMAG0511.jpgDSC08114.jpg

  2. #2
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    te chromowane listweki fu.... koła jakieś balony dziwne... a o reszcie to sobie dam spokoj.
    co do del sola też miałem i też czerwonego ale ten kabel na del solu na masce- pewnie do wzmacniacza.... niezły obciach.
    MARUDA

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    te chromowane listweki fu.... koła jakieś balony dziwne... a o reszcie to sobie dam spokoj.
    co do del sola też miałem i też czerwonego ale ten kabel na del solu na masce- pewnie do wzmacniacza.... niezły obciach.
    Co do listw na zdjęciu prawda może to wyglądać beznadziejnie i sam przed kupnem samochodu zanim jej nie zobaczyłem na żywo myślałem że je zdemontuje ale w realu wygląda to całkowicie inaczej !!! Jeżeli ktoś nie wieży to zapraszam do oglądnięcia...

    Samochód na balonach kupiłem ( pierwsze zdjęcie) ale zostały wymienione co widać na pozostałych

    Co do Del sola kabel który widać był pociągnięty na chwile kilka dni do przetestowania CB bo przez zapalniczkę były zakłócenia, A Car Audio jest w niej profesjonalnie zamontowane akurat w tym modelu przeciągniecie kabli z komory silnika do kabiny to żaden problem.
    Ostatnio edytowane przez Wonder ; 19-08-2011 o 13:40

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No widać właśnie że na innych fotkach już nie ma tych balonów
    Chromy to kwestia indywidualnego gustu .

    Nie mniej jednak jeśli mam być szczery ( a chyba o to chodzi ) to lepiej by się autko prezentowało po przywróceniu felg do koloru seryjnego ewentualnie grafitowy metalik .
    Ten pasek z tymi felgami nie działa za dobrze a felgi czarny mat na czarnym aucie ( nie tylko TT ) zawsze prezentują się tak jakoś ''biednie ''

    Oczywiście to tylko moja opinia o aktualnym wyglądzie auta i nie odbieraj tego jakoś osobiście








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Witaj na forum.
    Jak możesz to podaj mi ile cali mają felgi i jakie opony obecnie masz na tych felgach.

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    TT jaka jest każdy widzi i zakładam, że teraz się weźmiesz za doprowadzanie jej do perfekcji (wizualnie oczywiście bo tylko to możemy ocenić) Btw: co do listew i oglądania na żywo to najważniejsze aby się tobie to podobało przecież
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 19-08-2011 o 14:10
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #7
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Ja będe bronił troche chromowanego grilla,sam rozważałem takie rozwiązanie
    (seryjnie za dużo jest tego czarnego plastiku) Myśle że efekt będzie jednak lepszy jeżeli będą trzy listwy
    (góra środek dół) bo na wszystkich żebrach to z kolei za dużo. Myśle "podobnie" jak Artur w tym wypadku czarne koło
    robi "staroć z auta",(chyba że chodziło o uzyskanie cichociemnego wyglądu to taki efekt z pewnością sie udał, a ten
    czerwony pasek nie wygląda jednak dobrze,delikatnie mówiąc. Kończąc ten nudny wywód nie wszystkie TT muszą wyglądać identycznie

  8. #8
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Ja osobiście do chromowanego grilla nic bym nie miał, ale mi to wygląda na "chromowaną" taśmę z hipermarketu za 4,99. I te dokładane światła do jazdy dziennej to też gadżet który wg mnie pasuje do jakiegoś Lanosa. A tak poza tym ktoś miał zamysł fajny żeby zrobić cały na czarno (fajnie przyciemnione szybki itp.) Życzę miłego i bezawaryjnego użytkowania!

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jak możesz to podaj mi ile cali mają felgi i jakie opony obecnie masz na tych felgach.
    to są przecież seryjne felgi...hmm te czarne będą dobre na zime...a na lato proponuje kupić jakieś fajne lekkie mocne felgi:P
    Felgi BBS LM 18" Audi A3 S3 TT (177651177 - Aukcje internetowe Allegro
    od razu będzie jedna z ładniejszych TT na forum:P

  10. #10
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Tia, koła droższe od najtańszych TT z allegro, to doradziłeś

    Każdy ma inny gust, ja nie lubię skręcanych. Za to podobają mi się OZ Canova, widziałem je kiedyś na samochodzie i robiły wrażenie, ciekaw jestem jakby wyglądały w TT.

  11. #11
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    to są przecież seryjne felgi...hmm te czarne będą dobre na zime...a na lato proponuje kupić jakieś fajne lekkie mocne felgi:P
    Felgi BBS LM 18" Audi A3 S3 TT (177651177 - Aukcje internetowe Allegro
    od razu będzie jedna z ładniejszych TT na forum:P
    Te są bardzo ładne ale ja bym proponował BBS CH Felgi BBS CH 18" AUDI SEAT VW SKODA A3 GOLF (1777967955) - Aukcje internetowe Allegro Jak mi się znudzą s-line'y kupie właśnie takie. Co do wartości no to nikt nie mówił, że tuning jest tani, tani jest tylko wiejski tuning
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #12

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Aktualnie są 17' ale na zimę już znalazłem piękne 18' również w ciemnym stylu ORYGINALNE ALU DO AUDI A5,A6,A8,8,5''X18''ET29 '' (1775951492) - Aukcje internetowe Allegro
    Samochód jak ktoś już zauważył jest w stylu "cicho ciemny" taki mi się podoba i takiego już kupiłem wiec nie mam zamiaru nic przerabiać tzn listwy i lampy do dziennej, listwy fajnie wyglądają nadają kontrast w tej czerni a lampy dają fajny efekt w nocy jedynie co muszę zrobić to do dokupić 1 dekielek do felgi (już jest zamówiony)
    Jeżeli chodzi o stan techniczny: Wczoraj samochód oddałem do mechanika: wymienił - olej na Motula, filtr - złącze elastyczne wydechu - gumy na wąchaczach - linki ręcznego - czyszczenie plus dobicie klimy reszta powiedział że jest OK i nie ma do czego się przyczepić tylko jeździć )

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez Wonder Zobacz posta
    Aktualnie są 17' ale na zimę już znalazłem piękne 18' również w ciemnym stylu ORYGINALNE ALU DO AUDI A5,A6,A8,8,5''X18''ET29 '' (1775951492) - Aukcje internetowe Allegro
    na zime felgi 18''? Chyba tak na moje oko trochę za duże.

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    na zime felgi 18''? Chyba tak na moje oko trochę za duże.
    A jaka to różnica czy lato czy zima ????

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Wonder Zobacz posta
    Aktualnie są 17' ale na zimę już znalazłem piękne 18' również w ciemnym stylu ORYGINALNE ALU DO AUDI A5,A6,A8,8,5''X18''ET29 '' (1775951492) - Aukcje internetowe Allegro
    Samochód jak ktoś już zauważył jest w stylu "cicho ciemny" taki mi się podoba i takiego już kupiłem wiec nie mam zamiaru nic przerabiać tzn listwy i lampy do dziennej, listwy fajnie wyglądają nadają kontrast w tej czerni a lampy dają fajny efekt w nocy jedynie co muszę zrobić to do dokupić 1 dekielek do felgi (już jest zamówiony)
    Jeżeli chodzi o stan techniczny: Wczoraj samochód oddałem do mechanika: wymienił - olej na Motula, filtr - złącze elastyczne wydechu - gumy na wąchaczach - linki ręcznego - czyszczenie plus dobicie klimy reszta powiedział że jest OK i nie ma do czego się przyczepić tylko jeździć )
    Felgi bardzo ładne tylko, że bez dystansów zmieniających rozstaw ich nie założysz bo w TT jest 5x100
    I don't have dreams, I have goals.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •