Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Wątek: 1.8t 225 bam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #19

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny
    Posty
    29
    Sprawdziłem dzisiaj wentylator, podłączyłem go bezpośrednio do akumulatora i działa tylko chyba 1 bieg (zewnętrzne piny), ale dopiero jak się go walnie Pewnie szczotki już się wytarły. Tak więc muszę kupić nowy.

    Czy myślicie, że taki będzie odpowiedni?
    D8W007TT

    Czy patrzenie na moc znamionową ma w ogóle jakiś sens? Ten ma 250/60, a jest jeszcze 200/60.

    EDIT:
    Kupiłem w końcu taki, mam nadzieję, że będzie ok, aczkolwiek wydaje mi się, że te moce co pisze producent to można sobie w kapcie wsadzić
    wentylator

    Jeszcze takie pytanie ogólne, co ile wymieniacie olej w 1.8t 225?

    ---------- Post dodany 09-20-2011 o 20:38 ---------- Poprzedni post 09-04-2011 z 21:33 ----------

    Panowie, trochę popchnąłem temat samochodu do przodu - wentylator wymieniony, układ dolotowy szczelny Jeśli chodzi o ten efekt chwilowego braku mocy przy przyśpieszaniu, to jest o wiele lepiej, ale nadal występuje. Wcześniej to może była nieszczelność, ale teraz sam nie wiem, i stawiałbym chyba na zwór dv. Objaw jest taki, że daję gaz w podłogę z wolnych obrotów (bo wtedy efekt braku mocy jest najmocniejszy) to mniej więcej w momencie kiedy turbo dmucha najmocniej słychać nawet czasami przerywany świst powietrza - tsss, tsss i samochód traci moc, a po jakimś czasie dźwięk ten przestaje być słyszalny i samochód wyrywa się do przodu. Może zawór DV nie wytrzymuje ciśnienia i przepuszcza?

    Czy taki odgłos może być spowodowany pracą zaworu n75, a co za tym idzie westgate? Zastanawiam się mianowicie czy WG się nie przycina. Czy po odpaleniu samochodu powinna się sztanga zaworu WG poruszyć? Bo u mnie się nie rusza. Czy powinna ona też na tyle lekko chodzić, żeby ją samemu poruszyć rękami?
    Ostatnio edytowane przez kamil1.8 ; 05-09-2011 o 16:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •