Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Facebook padnie ?

  1. #1
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95

    Facebook padnie ?

    Mała ciekawostka dla użytkowników facebooka : Malinovsky.pl - Nowa Cena Profesjonalizmu .
    Co o tym sądzicie ? Ja osobiście uważam , że skoro położyli zabezpieczenia Sony , to z facebookiem też sobie poradzą

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    dac to i moze by dali sobie rade ale wtedy wydaje mi sie by sie tak z tym nie afiszowali ....przeciez przed atakiem na sony niebylo zadnych info o planach takowych
    niby mam konto na fb a to czy rozwala portal czy nie to nawet jakos srednio mnie to obchodzi ... wazne co by sie za nasze forum nie chcieli zabierac.....
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 12-08-2011 o 20:39
    I TT

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Sony miało słabe zabezpieczenia dlatego się dostali pozostaje jeszcze np. kwestia ataków DDOS przed którymi nie ma skutecznej obrony poza jej wyłączeniem odliczanie czasu kojarzy mi się z odliczaniem do końca świata, który już się skończył wielokrotnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    FB to tragedia. Ludzie popadli w fanatyzm tego portalu. Wszędzie na stronkach łapki "lubię to" i jak nie masz konta na FB to dla innych nie istniejesz. Masa bzdetów tam zamieszczanych kto co lubi co jadł na śniadanie itp itd. Paranoja.
    Jak FB padnie to fajnie, a jak nie to umrze śmiercią naturalną. Tak jak była moda na MySpace NK i inne portale. Kiedyś znajomi mówili jakie NK zajebiste, a teraz "Kto w ogóle jeszcze na tym czymś siedzi"

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Ciężko stwierdzić na ile te pogróżki w internecie są prawdziwe, jedno jest pewne, że ten założyciel facebooka ma swoich wrogów np. ludzi których tam w jakiś sposób oszukał przy stwarzaniu tego portalu na duże pieniądze o czym gdzieś tam kiedyś czytałem, więc może to będzie w formie zemsty? Nie znam się zbytnio na zabezpieczeniach internetowych aczkolwiek już były sytuacje gdzie się włamywali hakerzy do jakiś banków/instytucji rządowych/portale itp więc moim zdaniem wszystko jest możliwe. Jedno mnie tylko bawi,że jeśli położą tego facebooka to ile osób się zapłacze bo nie będzie mogło opisać co jedzą na śniadanie/gdzie się wybierają po południu itp. Sam mam konto na facebooku ale to co się tam dzieje wkoło czasem mnie trochę przeraża...

  6. #6
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Jeżeli chodzi o kwestię tego że ktoś został oszukany, mi się wydaje że ci wszyscy co teraz się z fb procesują zwąchali okazję na łatwy hajs i próbują to wykorzystać.
    Co do Anonymous, atak na Sony był udowodnieniem że mają do dupy zabezpieczenia i mimo ostrzeżeń nic nie działali tym kierunku. Atak na FB jest w pewnym sensie pokazem siły, "Nie przestaniecie sprzedawać firmom i organizacjom rządowym danych użytkowników, to nie będzie fb". To nie są jakieś łebki spod żabki, którym jak się nudzi to się bawią, oni mają misję do wykonania .

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech mały ot...ten Avatar kolegi jest jakiś smutny mam nadzieję że to nie Twoje auto?
    a odnośnie FB heh kto by się tym przejmował...była fotka, epuls, nasza klasa i teraz jest to ustrojstwo...zawsze jak wchodzi coś nowego to większość zaraz twierdzi jakie te poprzednie jest beznadziejne i tandetne...więc za jakiś czas jak wyjdzie nowa głupota każdy będzie myślał że ten FB jest tandetny ...a ja tam mam "nasze forum" i mam nadzieję że będzie wieczne tak jak nasze autka heheh

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W obecnym czasie FB to nie tylko bzdety typu co Krycha jadła na śniadanie i z kim widziano Zenka ale także dla wielu firm ( tych wielkich i tych małych ) poważne narzędzie marketingowo reklamowe .
    Teraz o nowo wprowadzanych produktach można się prędzej dowiedzieć na FB niż na forach internetowych , przynajmniej w USA .

    A jak padnie , to cóż zawsze jest Twitter







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    W obecnym czasie FB to nie tylko bzdety typu co Krycha jadła na śniadanie i z kim widziano Zenka ale także dla wielu firm ( tych wielkich i tych małych ) poważne narzędzie marketingowo reklamowe .
    Teraz o nowo wprowadzanych produktach można się prędzej dowiedzieć na FB niż na forach internetowych , przynajmniej w USA .

    A jak padnie , to cóż zawsze jest Twitter







    Pozdrawiam
    W Polsce tak samo na potęgę FB wykorzystywany jest do promocji, marki i produktów. Co chwile piszemy jakieś aplikacje na FB dla dużych firm. Najwidoczniej rynek się jeszcze tym nie nasycił. Natomiast Twitter jest mało popularny w PL.
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #10
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ech mały ot...ten Avatar kolegi jest jakiś smutny mam nadzieję że to nie Twoje auto?
    nie no weź przestań, nie ma aż tak źle buszowałem po necie i myślę "niezła gleba" a że wozidła nie mam (sie robi sie) i co za tym idzie foty do avka zrobić nie mogę, to mam taki zastępczy

    edit: żeby nie było, wygrzebałem jakieś zdjęcie z fona, niech już takie zostanie

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Natomiast Twitter jest mało popularny w PL.
    do czasu, to jest ta sama sytuacja co NK i FB, kiedyś Blip się znudzi i wszyscy jak jeden mąż polecą na Twitta.


    ------------------------
    04.11.2011

    no i ciekawe co to jutro z tego będzie , filmik z yt znikł, czyżby się rozmyślili ? :P
    Ostatnio edytowane przez pitupitu ; 04-11-2011 o 20:07

Podobne wątki

  1. TT-tkowicze na facebook'u
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2019, 10:33
  2. KlubTT.pl na Facebook'u
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-02-2013, 08:53
  3. FRS Zamość - FaceBook Fan Page ! Klikać "Lubię to!"
    Przez KubaTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 00:17
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-2008, 11:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •