Strona 99 z 761 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199599 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,485 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1471

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Audi TT Quattro Black - FastCars

    Oprócz nieoryginalnych ksenonów, braku znaczku Quattro z przodu, jesteście w stanie wyłapać jeszcze co z nim nie tak?

  2. #1472

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Duke Zobacz posta
    Audi TT Quattro Black - FastCars

    Oprócz nieoryginalnych ksenonów, braku znaczku Quattro z przodu, jesteście w stanie wyłapać jeszcze co z nim nie tak?
    Tam pisze że sprzedany. Na allegro był parę dni jak szukałem swojej ale nawet nie wybrałem się go oglądnąć.

  3. #1473
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez Duke Zobacz posta
    Audi TT Quattro Black - FastCars

    Oprócz nieoryginalnych ksenonów, braku znaczku Quattro z przodu, jesteście w stanie wyłapać jeszcze co z nim nie tak?

    Coś z wydechem chyba jest nie tak, bo jakoś schowany i lekko krzywy na jednej fotce... no chyba że wymieniony jest na nowy..

    ps. Chcesz dosunąć koleżce na Forum internetowe Porsche Club Poland :: Zobacz temat - Audi TT Quattro 225km ?

  4. #1474

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ooo obczajam sytuejszon
    Nie gadaj lepiej z tym handlarzem. Fotki owszem wszędzie z każdej strony robione ale handlarz wie jak wypucować autko do sprzedaży i jak zdjęcia porobić by nie było nic widać i przekonałem się o tym parę razy.

    Nic mu nie wypunktujesz do puki samochodu na żywo nie zobaczysz. Może tylko tyle, że ktoś mu zmieniarkę CD podwędził i brak plastika jednego pod maską. Jak już jednak samochodzik miał dzwona to stawiam prawy przód od strony pasażera. Silnik myty to nie ma szans dopatrzeć się czegokolwiek.
    Kosztowała 24 tys koszty sprowadzenia 1700zł, do tego chce zarobić minimum 1000zł. Do tego nie wiadomo jak jego fulll dokumentacja wyglądała samochodu.
    U mnie w obecnym babka lampę wymieniała bo była rozbita przez kamień na autostradzie to pokazała mi fotki i dała fakturę za wymianę lampy w serwisie BOSCHa. Trochę jej policzyli (ponad 2 tys za 1 lampę). Więc dokumentacja, dokumentacji nie równa.

  5. #1475

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Witam wszystkich.
    Czy możecie mi powiedzieć co jest nie tak z tą TT Q w salonie Audi w Lublinie?
    DANELCZYK AUTORYZOWANY DEALER AUDI VW SKODA, Audi TT 225KM QUATTRO - otoMoto.pl
    Jeden z kolegów w swoim wątku pisał, że przebieg mógł być kręcony. Nie jestem znawcą TT, ale od razu rzuca się brak znaczka. Niby salon, więc można założyć, że "pewny". Na dniach będę jechał oglądać i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tej TT.

  6. #1476

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    n/d
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez shpyo Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Czy możecie mi powiedzieć co jest nie tak z tą TT Q w salonie Audi w Lublinie?
    DANELCZYK AUTORYZOWANY DEALER AUDI VW SKODA, Audi TT 225KM QUATTRO - otoMoto.pl
    Jeden z kolegów w swoim wątku pisał, że przebieg mógł być kręcony. Nie jestem znawcą TT, ale od razu rzuca się brak znaczka. Niby salon, więc można założyć, że "pewny". Na dniach będę jechał oglądać i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tej TT.
    Auto długo stoi - zardzewiałe tarcze. Siedzenia nie wskazują na 128 kkm - raczej 228 kkm. Samochód ma dziwnie małe koła. Ptasia kupa na lewym tylnym błotniku wskazuje na to że tam jest jakiś odprysk i ktoś zamaskował. Nie podobają mi się również jakieś dziwne ślady na lewym progu z tyłu.

  7. #1477
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Że ludzie nie mają wstydu takiego zapyziałego auta wystawiać na sprzedaz. Niedomyte, ubłocone, wytarte dywaniki ktorych koszt to bagatela 30pln! Do tego obsrane i z zardzewiałymi tarczami. Bieda.

  8. #1478
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Że ludzie nie mają wstydu takiego zapyziałego auta wystawiać na sprzedaz. Niedomyte, ubłocone, wytarte dywaniki ktorych koszt to bagatela 30pln! Do tego obsrane i z zardzewiałymi tarczami. Bieda.
    Jeżeli masz dojścia do oryginalnych dywaników welurowych do TT za 30 zł to daj znać, biorę wszystkie na handel Co do zardzewiałych tarcz to niestety jak auto stoi przy jakimś salonie to jest to nie do uniknięcia.

  9. #1479

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Hmm ale pomyślcie tak, autko obsrane na dywanikach rozwija się nowa forma życia, wszystko ubrudzone wewnątrz. Myślicie, że ktoś dbał o samochód?

  10. #1480
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Jeżeli masz dojścia do oryginalnych dywaników welurowych do TT za 30 zł to daj znać, biorę wszystkie na handel Co do zardzewiałych tarcz to niestety jak auto stoi przy jakimś salonie to jest to nie do uniknięcia.
    Nie do oryginalnych, ale kupienie dywaników do tt to dokladnie 35 pln, grafitowych lub czarnych ze stoperami, wygladaja bardzo dobrze, a nie takie wydeptane coś z upierdzieloną cała wykładzina wokoło, to samochod na sprzedaż wiec chociażby ktos go wyczyścił lekko :>. Ice ma racje, patrze na takie g.... i juz wiadomo ze o auto nikt nie dbał, a przynajmniej takie wrażenie odnoszę.

  11. #1481
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Heh, może poza tymi pierdołami co wymieniacie może nie jest takie złe? Danelczyk ma komis, więc akurat to o niczym nie świadczy, że stoi pod salonem. Tarcze po zimie, koło stycznia/lutego rdzewiały mi po jednej nocy lub myciu i wyglądały podobnie. Już myślałem, że coś jest nie tak, miałem się zabierać za wymianę (chociaż jeszcze dobre były), po jakimś czasie przestały rdzewieć. Nie wiem czy to duża wilgotność powietrza była czy co. Wystarczy przejechać kilka km i tarcze jak nowe, więc bez przesady, że stoi 10 lat pod salonem. Jakoś nie mam czasu tam podjechać, bym ją obejrzał, ale trochę mi nie po drodze.

  12. #1482

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2

  13. #1483

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez kamil4862 Zobacz posta
    Przebieg kręcony i nie jest to 2001 rok tylko max 2000. Emblematy źle przyklejone na tylnym zderzaku no i ta dziwna niebieska skóra. To tyle.

  14. #1484
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Kamil, z Zamościa jesteś, to kupuj ode mnie, blisko będziesz miał Audi TT 1.8T | TUNING 300 KM 400Nm | Garrett GT28R (2295381635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Książka serwisowa z prawdziwego zdarzenia do wglądu Maskę oczywiście da się przywrócić do oryginalnego stanu

  15. #1485

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Co racja to racja 300 konna TT Kuby będziesz wiatraki robił z seryjnych 225 quattro.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •