Strona 9 z 761 PierwszyPierwszy ... 78910111959109509 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #121
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez toma Zobacz posta
    Co sądzicie o tej sztuce? Coś się może rzuca w oczy (pomijam niską cenę bo posypią się pewnie komentarze
    AUDI TT QUATRO 225 KM XENON SERWIS (1788549052) - Aukcje internetowe Allegro
    To Audi TT należy do mojego mechanika. Gość prowadzi duży zakład w Piasecznie, ma pod opieką parę sztuk Audi TT z regionu. Jeździłem tym autem. Poza tym, że jest lekko zaniedbane w środku, ale nie zniszczone, podejrzewam że jest w pełni sprawne. Namiary i rekomendacje dostalem na niego od innego uzytkownika TTtki, u niego robiłem na razie rozrządy itp cuda wianki z wymianami płynów i pompy wodnej włącznie. Gość widać że zna się i lubi swój wózek. Ma dziecko w drodze, z tego co mówił. Nie to że reklamuje, ale mysle ze warto się zainteresować. Tak mi się wydaje.

  2. #122

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No też sądzę, że można na żywo oglądnąć.

  3. #123
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no i pamiętajmy że to S-LINE heheheh a poza tym to chyba niema co się doczepiać:P

  4. #124

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Black
    Posty
    4
    Witam wszystkich forumowiczów. Jak widać, jestem na forum TT nowym użytkownikiem i nigdy wcześniej nie miałem większej styczności z modelem TT - Więc z góry przepraszam za ewentualny "brak profesjonalizmu". Przeanalizowałem cały temat i stwierdziłem że warto będzie zaczerpnąć od was trochę informacji.
    Jestem zainteresowany zakupem Audi TT 1.8T quattro 225. r2002. Przebieg: 200 tys z małym hakiem. Auto byłem już oglądać - jestem po jeździe próbnej. Wyłapałem kilka mankamentów ale z racji tego że moja "motoryzacyjna wiedza" jest mizerna, chciałbym też podzielić się z wami zdjęciami na których może wyszukacie coś więcej.
    Auto sprowadzone z Niemiec. Wizualnie kilka drobnych wad. Małe pęknięcie zderzaka po stronie pasażera - właścicielka zimą wjechała w zaspę.
    Przetarcie na tylnym nadkolu - idealnie widać na zdjęciu.
    Klapa bagażnika bez żadnych przesunięć, domyka się idealnie. Nie mogę natomiast powiedzieć tego samego o drzwiach od strony kierowcy. Są jakby trochę opadnięte. Do fachowca mi daleko więc ciężko samemu było stwierdzić czy były one w jakiś sposób robione.
    Teraz przejdę do rzeczy o których nie mam większego pojęcia i liczę na waszą pomoc.
    Silnik pracuje równo, obroty nie falują, wszystko raczej w normie, ale wyłapałem takie jakby cichutkie "rzegotanie" przy wciskaniu gazu - zwłaszcza gdy auto wchodzi na wyższe obroty. Ciężko mi to odpowiednio ubrać w słowa i być może ja sam jestem nieco przewrażliwiony.
    Kolejna rzecz to wskaźnik temperatury silnika. Kompletnie oszalał. Cały czas pokazuje maksymalną temperaturę, nawet gdy silnik jest "zimny".
    I teraz moje pytanie. Problemem może być tylko czujnik, czy może termostat lub jeszcze coś innego?
    Kolejna rzecz to dziwne pikanie radia. Właścicielka twierdzi że rozkodowała radio i od tamtej pory zaczęło się to pikanie.
    Jest to jedno głośne piknięcie mniej więcej co 60 sekund. Jeśli już wspomniałem o radiu to nadmienię ze nie jest to system BOSE. Miło jeśli ktoś doinformuję mnie przy okazji co składa się na system BOSE? Dochodzi tylko wzmacniacz czy też radio i głośniki są inne?
    Wnętrze auta bardzo zadbane. Skóry w nie najgorszej kondycji. Wszystkie schowki, plastiki, przełączniki - sprawne i zadbane.

    Załączam fotki:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Co sądzicie?

  5. #125

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Rzegotanie tykotanie to napinacz łańcuszka może być, chyba że zawory :/ nie wie nie znam się. Wymieni się i ok.
    Pikanie radia można wyłączyć są to jakieś informacje drogowe chyba.
    Co do wskaźnika temperatury to albo czujnik albo silniczek w zegarach. Naprawa silnika 200zł. Chyba że elektronika padła to więcej.

    Co do skóry to sądzę że w realu wygląda ładnie. Na fotkach to jakby ktoś kogoś pochlastał nożem. Zapodaj cenę jak fajna może sam się skuszę

  6. #126
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    A gdzie alu felgi i co to za opony?

  7. #127
    Awatar major
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Ropuchowy
    Posty
    37
    TT już mam, ale dla ciekawych wrzucam co wypatrzyłem dziś na moto allegro:

    TT QUATTRO 225PS CARBON BEZWYPADKOWY JEDYNY (1785059759) - Aukcje internetowe Allegro

  8. #128
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Był już opisywany może z 2-3 miesiące temu, o ile się nie mylę w dziale "ciekawostki przyrodnicze" To że się nie sprzedał przez ten czas raczej dobrze o aucie nie świadczy Zwróć uwagę na bąble powietrzne widoczne pod tym pseudo-carbonem w kilku miejscach- np. na dokładce przedniego zderzaka w okolicach lewego błotnika. Raczej ta okleina zimy nie przetrzyma

  9. #129

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Na 100% auto jest w tragicznym stanie lakierniczym co zostało zamaskowane carbonem. Widać że tylne prawe nadkole jest powyginane :/. Strasznie obrysowana klapka od wlewu paliwa. Wole nie wiedzieć co pod folią się chowa.

  10. #130

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2xxx
    Kolor
    ???
    Posty
    1
    Co powiecie o tym sprzęcie, może ktoś ją oglądał? Będę wdzięczny za info
    Audi TT quattro 1.8 turbo 225KM bezwypadkowy ! (1795930665) - motoAllegro

  11. #131
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez sabt Zobacz posta
    Co powiecie o tym sprzęcie, może ktoś ją oglądał? Będę wdzięczny za info
    Audi TT quattro 1.8 turbo 225KM bezwypadkowy ! (1795930665) - motoAllegro
    Ja nie potrafię się do niczego przyczepić, jednak zalecam wyjątkową ostrożność- ceny aut z tego rocznika, w wersji 225KM Quattro to podejrzewam ponad 30000zł, więc z tym egzemplarzem musi być coś nie tak. Na dodatek musi to być coś poważnego, bo za 22000zł ciężko kupić rocznik 1999 w dobrym stanie w wersji 180KM bez Quattro.

  12. #132
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    Brakuje znaczka quattro z przodu i z tyłu. Dlaczego ?

    Ps. Osobiście, po obejrzeniu kilku "bezwypadkowych" i w "idealnym stanie" aut, niestety przestałem już szukać TT w kraju ;-(

  13. #133

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    To Audi TT należy do mojego mechanika. Gość prowadzi duży zakład w Piasecznie, ma pod opieką parę sztuk Audi TT z regionu. Jeździłem tym autem. Poza tym, że jest lekko zaniedbane w środku, ale nie zniszczone, podejrzewam że jest w pełni sprawne. Namiary i rekomendacje dostalem na niego od innego uzytkownika TTtki, u niego robiłem na razie rozrządy itp cuda wianki z wymianami płynów i pompy wodnej włącznie. Gość widać że zna się i lubi swój wózek. Ma dziecko w drodze, z tego co mówił. Nie to że reklamuje, ale mysle ze warto się zainteresować. Tak mi się wydaje.
    Dawałem go do oceny w innym dziale , na pierwszy rzut prędkościomierz poniżej skali , lewa lampa wystaje ponad atrapę (minimalnie źle spasowany przód) sprzedający nie odpowiada na maile z pytaniami o wypadkowość i stan techniczny. Przez telefon rozmowa jakbyś był natrętem , wg Pana trzeba kupić i sobie sprawdzić, a nie pytać czy sprawny

  14. #134

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    200
    Kolor
    Czarny
    Posty
    31
    Witam wszystkich klubowiczów. Jak większość z tego tematu jestem zainteresowany kupnem TT (może być również z gazem). Proszę o przyjrzenie się i komentarze do poniższych linków (w eekend chciałbym obejrzeć te egzemplarze):
    Audi TT AUDI TT 1.8 TURBO GAZ POLECAM , 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl
    AUDI TT QUATRO 225KM+ zimówki + nowy aku. (1809287181) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT 1,8T QUATTRO 225 KM !!! (1804499492) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Z góry dziękuje za cenne wskazówki

  15. #135
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Witam wszystkich klubowiczów. Jak większość z tego tematu jestem zainteresowany kupnem TT (może być również z gazem). Proszę o przyjrzenie się i komentarze do poniższych linków (w eekend chciałbym obejrzeć te egzemplarze):
    Audi TT AUDI TT 1.8 TURBO GAZ POLECAM , 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl
    AUDI TT QUATRO 225KM+ zimówki + nowy aku. (1809287181) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT 1,8T QUATTRO 225 KM !!! (1804499492) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Z góry dziękuje za cenne wskazówki
    Tak na szybko co ja widzę (a nie mam dobrego oka):
    pierwsza - brak lotki na tylnej klapie - nie przeszła akcji serwisowej
    druga - za tania jak na ten rocznik, brak zdjęc środka, przedni zderzak po wymianie
    trzecia - na zdjęciach nic nie widzę, jednak brak przebiegu auta i poproś o zdjęcia przodu auta
    czwarta - coś było z przodem, zderzak ze spryskami i ksenonem, a w środku regulacja wysokości świateł, skóra zmęczona jak na ten przebieg - dodał bym z przodu "2"

    P.S.
    Poczytaj temat od początku i dodatkowo temat "jak kupowac tt", będziesz widział na co zwracac uwagę. Ja szukam TTki już trzeci miesiąc i znaleśc dobry egzemplarz jest bardzo ciężko, a te dobre idą jak świeże bułeczki
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 08-09-2011 o 10:27 Powód: PS

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •