Strona 82 z 761 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182582 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,230 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1216
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    6-gang bylo zawsze montowane w TT225, pozniej takze w TT180 ale chyba tylko z Quattro zreszta wszystko jest na forum wystarczy poszukac
    Roznica miedzy 5 a 6 biegowa skrzynia jest kolosalna. 6-gang jest precyzyjna, pancerna konstrukcja, ktore bardzo ciezko zajechac nawet nie seryjnym autem. Sprawa 5-gang wyglada odwrotnie

  2. #1217

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    6
    Audi TT, 1999r., 1800cm3, 225 KM - otomoto.pl

    Oglądał ktoś to auto? Co myślicie o tej propozycji? Szczelina między maską a zdrzakiem jest na całej długości równa, przednie nadkola z przednim zderzakiem równo się schodzą, tył również wydaje się być ok. Wydechy równo leżą w wycięciach... Jedynie martwi brak emblematu TT i Quattro z tyłu auta. Dwa uszkodzenia widoczne na zdjęciach plus FIS do wymiany starają się tłumaczyć niską cenę. Niestety nie ma fotek środka auta... Co sądzicie o tym egzemplarzu? Zauważyliście może coś niepokojącego?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jacob ; 01-03-2012 o 10:52

  3. #1218

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jacob Zobacz posta

    Audi TT, 1999r., 1800cm3, 225 KM - otomoto.pl

    Oglądał ktoś to auto? Co myślicie o tej propozycji? Szczelina między maską a zdrzakiem jest na całej długości równa, przednie nadkola z przednim zderzakiem równo się schodzą, tył również wydaje się być ok. Wydechy równo leżą w wycięciach... Jedynie martwi brak emblematu TT i Quattro z tyłu auta. Dwa uszkodzenia widoczne na zdjęciach plus FIS do wymiany starają się tłumaczyć niską cenę. Niestety nie ma fotek środka auta... Co sądzicie o tym egzemplarzu? Zauważyliście może coś niepokojącego?
    Pozdrawiam
    Po zdjęciach nic nie widać złego. Brak fotek wnętrza.

  4. #1219

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    6
    Audi TT TURBO, 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Prosiłbym jeszcze o ocenę tej TTki.

  5. #1220

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jacob Zobacz posta
    Audi TT TURBO, 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Prosiłbym jeszcze o ocenę tej TTki.
    Ostro cofnięty przebieg. Malowane drzwi bez cieniowania elementów obok. Kierownica nie z tego rocznika samochodu.

  6. #1221

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ostro cofnięty przebieg. Malowane drzwi bez cieniowania elementów obok. Kierownica nie z tego rocznika samochodu.
    ICE czemu myślisz że ostro cofany? Siedzenia owszem są mocno pozagniatane, ale skóra nie ma śladów przetarć czy pęknięć. Jeśli chodzi o lewe drzwi to faktycznie, wyróżnia się ich jasność... Jak z kierownicą? Czytałem na forum, że podobno nie wszystkie egzemplarze z tamtych lat miały znaczek s-line. Poza znaczkiem, kształ kierownicy jest identyczny jak w innych TTkach.

  7. #1222

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jacob Zobacz posta
    ICE czemu myślisz że ostro cofany? Siedzenia owszem są mocno pozagniatane, ale skóra nie ma śladów przetarć czy pęknięć. Jeśli chodzi o lewe drzwi to faktycznie, wyróżnia się ich jasność... Jak z kierownicą? Czytałem na forum, że podobno nie wszystkie egzemplarze z tamtych lat miały znaczek s-line. Poza znaczkiem, kształ kierownicy jest identyczny jak w innych TTkach.
    Roczniki od 98 do max 2000 mają znaczek s-line. Potem posiadają tylko specjalne egzemplarze ten znaczek. Skóra by się przetarła lub pękła to potrzebowała by ponad 200 tys km i złe traktowanie. Najbardziej przeciera się wewnętrzna strona boczku w fotelu. Na moje oko ten fotel ma ponad 200 tys. Kolega z forum przy 190 ma o niebo lepszy stan foteli niż na tej fotce.

  8. #1223
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Czy obecnie na forum jest ktos kto ma na sprzedaz TT? Za 3 miesiace bede w Polsce, czekam na oferty Pzdr!

  9. #1224
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640

  10. #1225
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Czy ktoś może coś powiedzieć o tej TT Audi TT QUATRO DSG ŚLICZNE, 2004r., 3200cm3, 260 KM - otomoto.pl

    Szukałem na początku tańszej i słabszej ale niespodziewany przypływ gotówki i chciałbym pojechać obejrzeć tą właśnie
    Wizualnie piękna zawsze byłem zwolennikiem czerwonego koloru w autach sportowych.
    Numer VIN dostałem i jutro powinienem dostać informacje o pojeździe.
    Sprzedający uprzejmy i poważny od razu powiedział że poprzedni właściciel wymieniał drzwi i błotnik po stłuczce wszystko w ASO.
    Kierownica na foto troche zjechana jak na ten przebieg chyba że zdjęcie tak wyszło ale to już sam ocenie jak zobacze.
    Proszę o opinie ponieważ mam ponad 500km do przejechania jeżeli ktoś coś wie to może zaoszczędzi mi czasu

  11. #1226

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
    Czy ktoś może coś powiedzieć o tej TT Audi TT QUATRO DSG ŚLICZNE, 2004r., 3200cm3, 260 KM - otomoto.pl

    Szukałem na początku tańszej i słabszej ale niespodziewany przypływ gotówki i chciałbym pojechać obejrzeć tą właśnie
    Wizualnie piękna zawsze byłem zwolennikiem czerwonego koloru w autach sportowych.
    Numer VIN dostałem i jutro powinienem dostać informacje o pojeździe.
    Sprzedający uprzejmy i poważny od razu powiedział że poprzedni właściciel wymieniał drzwi i błotnik po stłuczce wszystko w ASO.
    Kierownica na foto troche zjechana jak na ten przebieg chyba że zdjęcie tak wyszło ale to już sam ocenie jak zobacze.
    Proszę o opinie ponieważ mam ponad 500km do przejechania jeżeli ktoś coś wie to może zaoszczędzi mi czasu
    Ja mam chrapkę na ta TT jak nie zostanie sprzedana do końca wakacji.

    Problem taki że wskaźniki do naprawy i brak grzania tyłka.

  12. #1227
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja mam chrapkę na ta TT jak nie zostanie sprzedana do końca wakacji.

    Problem taki że wskaźniki do naprawy i brak grzania tyłka.
    możesz konkretnie napisać o tych wskaźnikach co z nimi i czy wiesz czym jest spowodowany brak grzania tyłka? bo o tym mi nie wspominał nic

  13. #1228

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
    możesz konkretnie napisać o tych wskaźnikach co z nimi i czy wiesz czym jest spowodowany brak grzania tyłka? bo o tym mi nie wspominał nic
    Wskazówki szaleją. Naprawa od 200zł do 1000zł zależy co się zepsuło. Grzania tyłka nie bo ktoś nie chciał. Jednak w zimę się przydaje i szkoda że nie ma przy takiej furze.

  14. #1229
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Wskazówki szaleją. Naprawa od 200zł do 1000zł zależy co się zepsuło. Grzania tyłka nie bo ktoś nie chciał. Jednak w zimę się przydaje i szkoda że nie ma przy takiej furze.
    no tak przy takim sprzęcie tak skonfigurowanym grzanie tyłka powinno być standardem. Hmmm naprawa naprawą ciekawe czy znajdą się drugie zegary czy podpasują od 1.8T

    Powiem tak że wizualnie IDEALNA ale wygląd wyglądem natomiast co drzemie pod spodem to już oko nie określi więc trzeba by na serwis ją zabrać

  15. #1230

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    DZG > CB
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny???
    Posty
    114
    efektownie wyglada czerwien na czarnych kolach,no i cena niewygorowana. jak komus nie przeszkadza ze automat to jak najbardziej

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •