Strona 746 z 761 PierwszyPierwszy ... 246646696736744745746747748756 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,176 do 11,190 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #11176
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Ja bym wzia ta czarnule na serwis, przegladna zawiesZenie i Quattro i pewnie wzia jak nie ma mankamentow jakis wielkich, w zasadzie z Q bedziesz zadowolony, a z oski bedziesz plul w brode ze mogles wziasc Q wierz mii
    W zasadzie wyposazenie dobre, mod w stylu 2x koncowy juz masz, pare detali poprawic i mozna smigac jak technicznie sprawna, nie bral bym oski serioo

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  2. #11177

    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    Problem w tym, że 2 osoby już odradziły, jadę z 3cią, która się tym zajmuje na codzien, jak powie nie, to bede musial odpuscic.

  3. #11178
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    No tak, wiesz to tylko zdjecia i domysly, trzeba na zywo ogladac i patrzec, wtedy można cos wiecej powiedziec, generalnie jedyne co jestem pewny to nie bierz oski, serio

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  4. #11179

    Dołączył
    May 2020
    Płeć
    Skąd
    Ś
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    2
    Czołem - mam pytanie o zakup pierwszej generacji TTki. Na ile Waszym zdaniem ma sens kupowanie względnie taniego egzemplarza? Zaznaczę, że nie chodzi mi o auto do projektów, restauracji do stanu fabrycznego, etc. - po prostu szukam niezłego daily jako drugiego auta, a życie nie wymusza na mnie niczego praktycznego.
    Spoglądam na auta w okolicy 10k PLN - wydaje się, że to nie jest już totalne minimum, patrząc po ofertach.

    Więc: Wiem, że to kwestia jednostkowa, ale czy da się w tej cenie dostać egzemplarz który byłby sprawny, bez żadnych niespodzianek?

  5. #11180
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Powiem tak 17-22 lat mają auta, więc nie da się bez niespodzianek

  6. #11181
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez jes_tem Zobacz posta
    Czołem - mam pytanie o zakup pierwszej generacji TTki. Na ile Waszym zdaniem ma sens kupowanie względnie taniego egzemplarza? Zaznaczę, że nie chodzi mi o auto do projektów, restauracji do stanu fabrycznego, etc. - po prostu szukam niezłego daily jako drugiego auta, a życie nie wymusza na mnie niczego praktycznego.
    Spoglądam na auta w okolicy 10k PLN - wydaje się, że to nie jest już totalne minimum, patrząc po ofertach.

    Więc: Wiem, że to kwestia jednostkowa, ale czy da się w tej cenie dostać egzemplarz który byłby sprawny, bez żadnych niespodzianek?
    Te auta troszkę podzieliły historię e36, względnie tani, sportowy wóz mający minimum 180km - część ludzi upala to niemiłosiernie do pierwszej awarii... Coraz więcej mk1 widuję na ulicach, dużo więcej niż te 5 lat temu.

    Bierz pod uwagę dwumasę, turbo, a nawet cewki - to są dosyć duże generatory kosztów. To nie jest moim zdaniem auto drogie w eksploatacji, ale na pewno jest dużo droższe w kosztach od przysłowiowego Golfa IV 1.6 MPI.

  7. #11182

    Dołączył
    May 2020
    Płeć
    Skąd
    Ś
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    2
    Dzięki za odpowiedzi. Nie usłyszałem kategorycznego 'nie' - to rokuje. De facto to najlepsze, co można powiedzieć, bo wiadomo, że trzeba oglądać każdy pojedynczy egzemplarz.

    Oczywiście, liczę się z niespodziankami, w tym rudą. No ale można mieć do wymiany jakieś pierdoły, a można mieć generalkę silnika

    BTW. czy są jakieś magiczne kody, żeby ujrzeć obrazki w podwieszonym temacie o kupowaniu 8N? Bo przykłady kokpitów etc. bardzo by się przydały.

  8. #11183
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez jes_tem Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedzi. Nie usłyszałem kategorycznego 'nie' - to rokuje. De facto to najlepsze, co można powiedzieć, bo wiadomo, że trzeba oglądać każdy pojedynczy egzemplarz.

    Oczywiście, liczę się z niespodziankami, w tym rudą. No ale można mieć do wymiany jakieś pierdoły, a można mieć generalkę silnika

    BTW. czy są jakieś magiczne kody, żeby ujrzeć obrazki w podwieszonym temacie o kupowaniu 8N? Bo przykłady kokpitów etc. bardzo by się przydały.
    Z tymi zdjęciami może być problem, bo siedziały na tinypic, który już nie działa

    Co do rudej, to raczej jej tutaj nie uświadczysz (potrafi się gromadzić brud i woda przy przednich błotnikach, ale to raczej na dołach potrafi coś wychodzić i tyle), no chyba że auto nie było nieumiejętnie wyszpachlowane

  9. #11184

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    poznan
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    2
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Mam pytanie co sądzicie o tym samochodzie: https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDEMEKF.html
    Może to jest auto któregoś z klubowiczów albo znacie ten samochód? Pytanie czy za te pieniądze ok. 13000 PLN netto i z tym uszkodzeniem jest warto się w to bawić? Pozdrawiam serdecznie

  10. #11185
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

  11. #11186
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    No o to jest coś godnego uwagi.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  12. #11187
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No o to jest coś godnego uwagi.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Bardzo ładna, tylko przeszło 30 tysięcy za ośkę mk1, to już gruba przesada Szczególnie, że nie jest w oryginale. Ten przedni zderzak to pewnie dołożyli po strzale we Francji

  13. #11188
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Kolega Gunit juz napisał coś na jej temat zacytuje :

    ,,Ten szrot , widziałem go stoi juz od tamtego roku. Szpachla nadkole prawe i próg ... Nie hamuje.... Przepustnica buczy i inne"



  14. #11189

    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    265
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    11
    Witam panowie. Jest to oficjalny post na tym cudownym forum. Kochani, miałem już w swoim życiu jedną ttkę 8j 3.2 lecz miałem okazję nią polatać 1,5 miesiąca gdyż potrzebowałem większej gotówki w tamtych czasach na dołożenie do biznesu i nigdy nie odważyłem się w tak krótkim czasie z wami zakolegować.
    Chciałbym kupić audi tt 8n w quatrro. Z udokomentowanym przebiegiem, od małego bądź wiekszego fanatyka tej wspaniałej marki.
    Nie chciałbym oszczędzać. Mówię o przedziale cenowym średnim 20-25 tysięcy.
    Z racji tego co sądzicie o tym ofertach? Ktoś coś wie?

    1. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#35967041f2
    2. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#35967041f2
    3.https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#35967041f2

    Stawiałbym 1000, że za pierwszym linkiem kryje się osoba z tego forum, może się wypowie na ten temat tutaj głebiej.

    Najbardziej ciekawi mnie wariant 3, lecz z właścicielem będę rozmawiał po godzinie 18. Patrzyłem na raporty AudoDNA i niestety pokazywało mi możliwą szkodę całkowitą, gdzie lekko byłem w szoku, dlatego ciekawi mnie temat.
    Także powtarzając pytanie, ktoś był, zobaczył? Może widzi po zdjęciach co jest nie tak
    Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez ten ; 25-05-2020 o 09:36

  15. #11190
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    1. Nie będę komentował, bo szkoda nawet czasu...
    2. Fajny kolor. Nie ma oznaczeń z tyłu na zderzaku, nie daje mi spokoju to wnętrze. Wygląda na dołożone, albo to jakiś bardzo rzadko spotykany wariant. Jednak większość niebieskich wnętrz ma też niebieskie plastiki...(obejrzyj na żywo to niebieskie wnętrze, wiele osób zrezygnowało z zakupu przez ten kolor, w tym ja )
    3. Wygląda ciekawie, sam przeglądałem to ogłoszenie jakiś czas temu. Moim zdaniem cena trochę zbyt wysoka. Zła wysokość znaczka Quattro na tylnym zderzaku, ale już wiemy że był malowany. Brakuje znaczka Quattro na przednim grillu.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •