Strona 741 z 761 PierwszyPierwszy ... 241641691731739740741742743751 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,101 do 11,115 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #11101

    Dołączył
    Sep 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Na 99 proc powie: „myślałem ze quattro, tak mi przecież sprzedający mówił”




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Sprzedający coś wspominał, że wymieniał olej w haldexie, więc to chyba vindecoder ześwirował


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #11102
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Silnik ewidentnie jest 224 KM.
    Jak wspominałem to raczej wina dekodera.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #11103

    Dołączył
    Sep 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    9
    No dobra, jadę go obczaić

    Zobaczymy, czy jest coś wart, szkoda, że zdjęcia przed stłuczką wygasły

    Jakoś komentarz o odpuszczeniu bo jest cały w łatki mnie nie przekonał, jestem jak ten niewierny Tomasz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #11104
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

    Kupujemy Audi TT MK1

    Fajne te TTki, a te puszki filtra na tryTTytki tez takie, nie za słodkie



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #11105

    Dołączył
    Sep 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    9
    Dobra, auto powyżej niestety zostało przełożone na inny czas ze względu na odległość.

    Co koledzy sądzą o tym? (Jak było to nie krzyczcie)

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDzNELg.html



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #11106
    Awatar Dawson
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    193
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LY7W
    Posty
    73
    Ta z Gliwic już chwile stoi na ogłoszeniu, chyba od kwietnia lub maja. Wyjściowo była 20 albo więcej nawet.

  7. #11107

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    12
    Witam Klubowiczów, jest to mój pierwszy post więc nie będę przedłużać. Jeśli powinienem założyć inny temat i/lub napisać z moimi pytaniami gdzie indziej, proszę o informacje.

    Do sedna, uwielbiam TT, jako dzieciak wujek przewiózł mnie rocznikiem '99 i w tamtym momencie pokochałem TT. Teraz razem z dziewczyną szukamy samochodu dla siebie i bardzo poważnie myślimy o zakupie TT 8N. Jednak mamy pewne wątpliwości czy kupno auta już prawie 20-letniego to dobry pomysł. Trochę poczytałem na forum i niektórzy z Was przyznawali, że kupno TT w dobrym stanie to szansa 2-3/100 sztuk. Myślałem o kupnie auta za granicą za pośrednictwem stronki mobil.de lub autoscout24 (wydają się rzetelne).

    1) Ktoś miał doświadczenia przy korzystaniu/sprowadzania samochodu zza granicy?
    2) Na jakie zagrożenia i "miny" się narażamy jeśli ulegniemy sercu a nie rozumowi? Awaryjność, dużo małych napraw
    3) Eksploatacja - Dane w internecie podają, że wersja 1800 180-190KM w benzynie pali ok 8l/100 KM - jest to bliskie prawdy?
    4) Jest sens zakładania LPG, ktoś z Klubowiczów ma?

    Będę wdzięczny za rzucenie trochę światła na tą materię

    Pozdrawiam

  8. #11108
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Moge powiedziec Ci tak.
    Blacha zawieszenie itp w tych autach jest bdb jezeli auto nie bylo bite itp blacha nie ma rdzy, dbanie o eksploatacje, zalezy od oaoby ktora miala auto, mozna miec 20 letnie auto i technicznie jest lepsze niz np 10 letnie jakies.
    Pan diagnosta na oskp powiedzial po wykonaniu 1 badania technicznego w PL "paniee 6+ W lepszym stanie niz moja 5 letnia KIA" wiekszosc elementow auta mam jeszcze ori i dzialaja sa sprawne.
    W nowszych autach blacha ekhm pozostawia wiele do zyczenia, tt to jedno z ostatnich aut ktore skladali porzadnie.
    Ja kupilem z de auto w polsce po oplatach itp wyszlo cos koło 18.
    1.8 w Q 2000r.
    Co do spalania..
    Mi pali w mieście 15 wiec nie wiem jak innym. Ale raczej mi go przelewa gdzies.
    Moim zdaniem oplaca sie kupowac bo te auta sa swieze wygladowo, bardzo malo maja wad.
    Wiec rozejrzyj sie przejedz, obowiazkowo w Q, a kupisz

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez vixen03 ; 22-10-2019 o 16:22

  9. #11109
    Awatar pochodyś
    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    36
    Igła model (pierwszy udokumentowany właściciel) w Niemczech to koszt co najmniej 10- 12k€ więc jak chcesz zainwestować to warto kupić u sąsiadów. Oczywiście w Polsce też można trafić porządne autka, ale trzeba mocno szukać i/ lub liczyć na uczciwość sprzedawcy. Kupiłem od kolegi z forum i moim zdaniem auto warte było swojej ceny (prawie 25 tys.).

  10. #11110

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Moge powiedziec Ci tak.
    Blacha zawieszenie itp w tych autach jest bdb jezeli auto nie bylo bite itp blacha nie ma rdzy, dbanie o eksploatacje, zalezy od oaoby ktora miala auto, mozna miec 20 letnie auto i technicznie jest lepsze niz np 10 letnie jakies.
    Pan diagnosta na oskp powiedzial po wykonaniu 1 badania technicznego w PL "paniee 6+ W lepszym stanie niz moja 5 letnia KIA" wiekszosc elementow auta mam jeszcze ori i dzialaja sa sprawne.
    W nowszych autach blacha ekhm pozostawia wiele do zyczenia, tt to jedno z ostatnich aut ktore skladali porzadnie.
    Ja kupilem z de auto w polsce po oplatach itp wyszlo cos koło 18.
    1.8 w Q 2000r.
    Co do spalania..
    Mi pali w mieście 15 wiec nie wiem jak innym. Ale raczej mi go przelewa gdzies.
    Moim zdaniem oplaca sie kupowac bo te auta sa swieze wygladowo, bardzo malo maja wad.
    Wiec rozejrzyj sie przejedz, obowiazkowo w Q, a kupisz

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    Dzięki za odpowiedz, a mozesz zdradzić gdzie szukała modeli w DE? Jakis serwis/stronka?
    Argument o tym, ze to jeden z ostatnich modeli, gdzie robili dobre auta do mnie przemawia bo to fakt

    A co sądzisz o założeniu lpg? Wieś czy rozsądek?

    Jak oceniasz możliwość sprzedaży auta za 3-5 lat? Mało kto kupi 25 letnie auto chyba chyba, ze fanatyk

    Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mówisz, ze model 8n może kosztować 10 tys euro? To już nowszy model idzie kupic za taka kasę, chyba, ze mówisz o PLN

  11. #11111
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Właśnie, jeśli chcesz mieć większą pewność niż u handlarza co sprowadził z Niemiec, to ja bym brał od kolegów z forum. Jeśli forumowicz jest znany, szanowany i miał już autko długo (bonus dla Ciebie jeśli to auto już kiedyś jeszcze wcześniej rownież było z forum), to myślę, że taką zawsze warto brać.

    Ale do tego trzeba mieć szczęścia, bo rzadko kto auttko swoje sprzedaje tutaj.

  12. #11112
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Wiesz co, ja trafilem w okolicy kolesia co sprowadza sportowe auta w jak najlepszym stanie, i po prostu z przypadku mial TT, pojezdzilem i sie zakochalem bo nie szukalem TT tak w zasadzie, kiedys marzylem o tym aucie ale jakos tak szukalem jakiegos merola a wzialem TT, oczywiscie cos tam do naprawy bylo w stylu, czujnik abs, podgrzewanie fotela, swieca caly czas halogeny przy swiatlach mijania i postojowych a postojowki nie.
    Poza tym nic nie malowane nie bite nie kombinowane, 0 wyciekow aso do konca itp wiec jak nie wziasc szczegolnie w Q
    Z papierow to tlumaczenia tylko umowa z niemcem i tyle. Akcyza jakies grosze bo to od ceny, recykling juz nie obowiazuje.
    Co do gazu, mam 2 auta w zadnym gazu, moze gdyby bylo tansze zalozenie instalacji to kto wie. Normalnym autem robie okolo 8tys rocznie.
    Tt pewnie zrobie z 5.
    To nie kalkuluje mi sie gaz, wiec nie zakladam.
    Jak ktos chce zalozyc nie widze przeszkod, nie ma czegos takiego jak wieś, twoje pieniadze i nie patrz na innych co sadza, tylko zaloz bardzo dobry, zeby nie bylo problemow w dobrej stacji i smigaj taniej, mocy nie stracisz bo wezmiesz wtryski i reduktor z zapasem i bedziesz zadowolony. I schowaj pod klapka wlew gazu i tyle. Jak bym robil duzo km zakladal bym, mam a4 która zona jezdzi do pracy i ew wypady gdzies za miasto, a Tt mam dla siebie do pracy i ew poruszania sie po miescie wiec mi nie kalkuluje sie i tyle bo zeby zalozyc gaz trzeba wydac z 3.5tys.
    Spelniaj marzenia jak marzy Ci sie TT super auto i ttlko w Quattro, pokochasz zakrety jak co drugi bedziesz wchodzil bokiem

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  13. #11113

    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    12
    Vixen03 dziękuje bardzo za odpowiedź, dużo mi pomogłeś w kontekście słuszności decyzji Zdecydowanie wole kupić wymarzone auto i mieć frajdę z codziennej jazdy. Po głębszym zastanowieniu nie będę bawić się w szukanie/sprowadzanie auta zza granicy, liczę, że znajdę coś dobrego już w Polsce. Tip z szukaniem auta na forum również pomocny, także dziękuje ^^

    Jeśli chodzi o LPG tylko mnie utwierdziłeś w słuszności decyzji, dlatego rozglądam się też za modelami z założonymi instalacjami.

    Mam tutaj trzy egzemplarze , proszę o komentarz czy oferta jest sensowna

    1) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...c#gallery-open

    2) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...Rgy0-yMj1UciGQ

    3) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...40IdczRKbDnEZI
    Ostatnio edytowane przez Kamor ; 23-10-2019 o 19:15

  14. #11114
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Z tych trzech moim zdaniem najbardziej warto zainteresować się tą od Alana (trzecią). Jest co nieco opisane o niej na forum i widać że kolega nie szczędził grosza na samochód

  15. #11115
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Również sugerował bym Alana bo choć kawałek historii auta jesteś w stanie poznać przeglądając forum. W innych przypadkach można tylko wieżyc komuś "na gębę" co robil ... No chyba że ma faktury na wszelkie naprawy.

    Ps. Spalanie auta w dużej mierze o dziwo zależy od stanu technicznego auta (nieszczelności itd) dla przykładu mi po odnowie (na nowych częściach) spalanie średnie waha się pomiędzy 8-9 do max 10l na 100km. wcześniej było większe. I to przy mocy 265hp.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 24-10-2019 o 06:44

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •