Strona 732 z 761 PierwszyPierwszy ... 232632682722730731732733734742 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,966 do 10,980 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10966

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    197
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Nadkola do zrobienia, na jednym ze zdjęć nawet widać rdzę. Historia pojazdu też pusta. Rok produkcji 2005 wg vin, a na jednym dokumencie jest 2004...

  2. #10967

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2
    Witam,
    czy któryś z bardziej obeznanych w temacie kolegów mógłby się wypowiedzieć na temat tych aut?

    1. https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...tml#f3a49ce89a
    2. https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#f3a49ce89a
    3. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6BzT0N.html?

    Początkowo chciałem szukać tylko wersji 180km z napędem na przód, ale stwierdziłem, że nie będe się ograniczać, bo się nie doczekam.

  3. #10968

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Nie żebym odradzał 180KM, ale szukaj 224KM w Quattro, będziesz bardzo zadowolony.
    Ta pierwsza TT (czarna) warta jest uwagi i chyba jest bardzo blisko Ciebie, sprawdź.
    Pozdrawiam.

  4. #10969
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Ta pierwsza TT (czarna) warta jest uwagi i chyba jest bardzo blisko Ciebie, sprawdź.
    Pozdrawiam.
    Ta pierwsza to klubowa chyba: https://www.klubtt.pl/showthread.php...BLACK-by-Dudek

  5. #10970
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
    (rocznik odkładam na półkę - po zabiegach Pawła Yoda jest raczej "świeższa" rocznikowo)
    Używane części odświeżyły rocznik?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #10971
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Używane części odświeżyły rocznik?
    Sprawne części odświeżyły rocznik. Zresztą część rzeczy jest nuffka-sztuka. Jak dodasz wykonane zabiegi konserwacyjne po rozebraniu auta do golasa + wyremontowany silnik + nowe opony i dystanse + malowanie z korektą i woskiem + fotele ze znikomym przebiegiem + nowe audio + program na 270KM itp, itd, to śmiem twierdzić, że rocznik jest "odświeżony" Ale, oczywiście, każdy ma prawo mieć inne zdanie i nawet się z nim zgadzać Sorry za OT. Podtrzymuje tylko moje zdanie, że za 19,5k nie kupiłbym TT 150KM. Generalnie w ogóle nie kupiłbym TT 150KM

  7. #10972

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    33
    Quarter No tylko wersje 224q ciezko znalezc zadbana w budzecie do 20k. Ogolnie to ciezko taka znalezc

  8. #10973
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez pkjack Zobacz posta
    Quarter No tylko wersje 224q ciezko znalezc zadbana w budzecie do 20k. Ogolnie to ciezko taka znalezc
    Szczerze? Gdybym dalej był poszukujący i z budżetem 20k to pewnie brałbym tę od Kolegi Dudka. Cena negocjowalna, powinno spokojnie wystarczyć na zrobienie uszczelki pod głowicą + jakieś jeszcze poprawki i zamknięcie się w 20k. Nie widziałem jej, więc oczywiście to takie sobie spekulacje, ale jednak forumowe auto to forumowe - zawsze będzie dla mnie więcej warte od innego, o autokomisach i handlarzach nie wspominając.

    Masz aktualną cenę na OLX 17800 i deklarację Kolegi, że chętnie ponegocjuje bo ma na oku nowe auto.

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDyFcE4.html.

    Ile wyniesie zrobienie uszczelki pod głowicą? Jeśli to jedyny poważny problem to moim zdanie bardzo warto się tym auTTkiem zainteresować.

    PS. Nie jestem w żaden sposób powiązany z Kolegą Dudkiem, więc nie ma interesu w zachwalaniu
    Ostatnio edytowane przez Quarter ; 21-03-2019 o 13:15

  9. #10974
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
    Sprawne części odświeżyły rocznik. Zresztą część rzeczy jest nuffka-sztuka. Jak dodasz wykonane zabiegi konserwacyjne po rozebraniu auta do golasa + wyremontowany silnik + nowe opony i dystanse + malowanie z korektą i woskiem + fotele ze znikomym przebiegiem + nowe audio + program na 270KM itp, itd, to śmiem twierdzić, że rocznik jest "odświeżony" Ale, oczywiście, każdy ma prawo mieć inne zdanie i nawet się z nim zgadzać Sorry za OT. Podtrzymuje tylko moje zdanie, że za 19,5k nie kupiłbym TT 150KM. Generalnie w ogóle nie kupiłbym TT 150KM
    A to zupełnie co innego skoro część rzeczy jest po prostu nowa, to się mogę zgodzić że poprawne podejście osoby dbającej o auto z pasją, jakbyś mógł to wymień potem co było wymienione na nowe a co na używane w swoim temacie (o ile będziesz mógł, bo np ja jakbym miał kiedyś kupić takie auto to interesowało by mnie bardzo co poprzedni właściciel wymieniał, myślę że miało by to wpływ również na cenę).

    Co do tego TT 150km to również bym nie kupił za prawie 20k zł.
    TT 224 do 20k ciężko jest znaleźć jeśli masz pedantyczne podejście do auta, taka jest prawda niestety, u mnie na przykład jeszcze kilka lat temu jak zaczynałem poszukiwania to zaczynałem od oglądania takich od 17.000zł a finalnie skończyłem na 35.000 i wtedy dopiero zauważyłem różnicę dlaczego tak sobie cenią nie które osoby.

    I jeszcze co do TT z problemem z uszczelką, myślę że można by się nim zainteresować przy "interesujących" (że tak powiem) negocjacjach cenowych biorąc pod uwagę koszta naprawy

  10. #10975
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    No tak. Ja tez kupiłem tt w stanie "średnim" z tylko walnietą uszczelką. Na miejscu tt paliła ale dosłownie raz puknęlo i wiedziałem że to już panewka. E tam co tam zrobi się i wyszło że połowa auta wymieniona
    Ja traciłem nerwy ale naprawiałem wszystkie usterki, jak by ktoś miał to robić w warsztacie to kupiłby baaaardzo drogą okazję:/ albo się poddał i oddał problem dalej.
    Nie mówie ze wszystkie są takie jak czarna ale bierzcie to pod uwagę że może być taka mina na jaką ja się nadziałem a niejeżdzące auto ciężko dokładnie sprawdzić:/

    A czy w ogóle byłby chętny na drogą mk1?
    Tak przyznaje że drogą....
    20190319_175131.jpg
    20190319_175111.jpg
    Tylko że takich aut u nas nie ma...
    Cena rynkowa niestety jest razy 2 ale jechać nowym 18 letnim autem też jest ciekawe wrażenie.
    To jest auto kolegi , nie moje dlatego mogę sobie pozwolic na bycie obiektywnym( zresztą co do czarnej też chyba jestem skoro wszystko opisuje). Fajnie by bylo aby poszła w dobre ręce i nigdy nie widziała soli bo podwozie jest po prostu nowe...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-03-2019 o 20:32

  11. #10976
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
    Sprawne części odświeżyły rocznik. Zresztą część rzeczy jest nuffka-sztuka. Jak dodasz wykonane zabiegi konserwacyjne po rozebraniu auta do golasa + wyremontowany silnik + nowe opony i dystanse + malowanie z korektą i woskiem + fotele ze znikomym przebiegiem + nowe audio + program na 270KM itp, itd, to śmiem twierdzić, że rocznik jest "odświeżony" Ale, oczywiście, każdy ma prawo mieć inne zdanie i nawet się z nim zgadzać
    Kierując się takim tokiem myślenia często może się okazać, ze ktoś ma samochód z roku produkcji, który jeszcze nie nastąpił.
    Rocznik zawsze pozostanie rocznikiem, bez znaczenia w jakim stanie jest samochód.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #10977
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Kierując się takim tokiem myślenia często może się okazać, ze ktoś ma samochód z roku produkcji, który jeszcze nie nastąpił.
    Rocznik zawsze pozostanie rocznikiem, bez znaczenia w jakim stanie jest samochód.
    Ja się tutaj relaksuję, więc odpowiem Ci tak: prawdopodobnie kupię najdroższą w historii 20-letnią TT i prawdopodobnie będę z tego powodu bardzo zadowolony Zresztą dyskusja o rocznikach w przypadku aut powyżej 12-15 lat (a nawet młodszych) zawsze mnie rozbawia - przecież w takim wieku tylko stan się liczy. Podobnie jak u ludzi po, powiedzmy, 40-50 roku życia.

    Poza tym to chyba już mocny off-topic - temat jest o kupowaniu TT, a ja Yody sprzedawać jeszcze nie zamierzam

  13. #10978
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Kierując się takim tokiem myślenia często może się okazać, ze ktoś ma samochód z roku produkcji, który jeszcze nie nastąpił.
    Rocznik zawsze pozostanie rocznikiem, bez znaczenia w jakim stanie jest samochód.
    No ja sie kieruje. Bo w takim razie to moja mk1 jest z roku 2000. Czyli jest warta tyle ile turbo, sprzęgło ? Ex złosiowy golf poszedl za 200+ tys. A przecież to tylko stary golf 5.

    Odnośnie starych moich garażowych części to łącznie na części rozebrałem 3 tt. Jeśli cokolwiek z ktoryś z anglików miał ładniejsze niż moja to nawet się nie zastanawiałem. Fakt że nie było tego wiele ale zawsze jakaś pierdołkę znalazłem. Czyli tak jak Quartera moja też jest zlepkiem z różnych tt i jakoś nie czuje się z tym gorzej tylko lepiej bo rzadko się zdarza by stara 19 letnia tt była bez skazy a moja ma ich coraz mniej a nie więcej


    No coż pasjonaci patrzą na auta inaczej niż handlarze dlatego zawsze te kwestie bedą rożnić...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 22-03-2019 o 13:41

  14. #10979
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    No coż pasjonaci patrzą na auta inaczej niż handlarze dlatego zawsze te kwestie bedą rożnić...
    Do jakiej grupy zaliczyć kogoś, kto kupuje auto z finalnym zamiarem odsprzedaży z zyskiem?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #10980
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ok Pany. Wystarczy zalotów, jak ktorys kupuje tt to odpowiedni temat, reszta drzwi obok


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •