Strona 72 z 761 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172572 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,066 do 1,080 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1066
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    21tyś to nie jest wcale tak mało, ideału za to nie kupi ale coś rozsądnego owszem.
    jak za 21 kupuje sie rozsadne TT, to po ile stoja te nierozsadne 10K ?

    "Love Them BOTH" - M.

  2. #1067
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    No niestety ale nasz rynek motoryzacyjny opiera się przede wszystkim na roczniku i wycena sprzedającego polega na przeglądnięciu ogłoszeń za ile może sprzedać dany rocznik. Więc często bywa ze cena ma mało wspólnego ze stanem tech. i stąd moja rada aby poprosił kogoś doświadczonego.
    Ostatnio edytowane przez WW ; 21-01-2012 o 09:04

  3. #1068
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez WW Zobacz posta
    Widzę ze większość forumowiczów tak bardzo dokładnie stara się pomóc koledze Mattes że prędzej zniechęci go do zakupu TT-ki.
    Bo to też trochę o to chodzi . Ja mu życzę żeby sobie kupił nawet za 10 000 pln tt i żeby było bezproblemowe, ale niestety takich sztuk nie ma. Co chwilę będzie wychodziło coś nowego i nie będą to typowe wymiany rzeczy które mają prawo się zużyć (jak świece, amory itd.) a tt to nie golf czy lanos, nie ma miliona części na allegro za grosze. Takie są już uroki sztuk "lekko bitych" czy "prawie bezwypadkowych" składanych przez samozwańczego mistrza młota i kowadła. Piszę to z własnego doświadczenia, bo pomimo tego że za auto daliśmy 27 koła, oglądał je przed zakupem znajomy mechanik i wyszło że jest ok, to to co teraz się dzieje to jest magia, nadaje się do "niewiarygodne ale prawdziwe" i nie chodzi mi tutaj o uwalone cewki czy inne pierdoły. Owszem zdażają się miny i możliwe że ta za 16tys będzie w lepszym stanie niż nasza, ale jest to tylko "może", a płacąc odpowiednio wysoką kwotę minimalizujemy znacznie szanse na zakup padaki.

    Dajmy na to ICE dał 35 000pln za swoją, budzi się i myśli co by sobie tutaj zmodzić, dodać itd. . Teraz dajmy na to Ja, wstaję rano odpalam auto i się zastanawiam co będzie dzisiaj, może mi amor przez maskę wyleci, a może korba bokiem wyjdzie.

    Niestety takie jest życie, ale lepiej jest się uczyć na cudzych błędach niż na swoich.

  4. #1069
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Bardzo ladnie to wszystko Ujales .... i ja podobnie postapilem wydalem ponad norme za wersje bez Q ale odpukac ani przez sekunde jeszcze nie zalowalem swojej decyzji ((i jak narazie wymieniony zostal tylko akumulator i olej )) .... a tak to inwestuje tylko w kosmetyki i zapachy dla TupTusia...

    PS

    przykro mi iz tak bardzo Ci sie to autko nie darzy
    I TT

  5. #1070

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez pitupitu Zobacz posta
    Bo to też trochę o to chodzi . Ja mu życzę żeby sobie kupił nawet za 10 000 pln tt i żeby było bezproblemowe, ale niestety takich sztuk nie ma. Co chwilę będzie wychodziło coś nowego i nie będą to typowe wymiany rzeczy które mają prawo się zużyć (jak świece, amory itd.) a tt to nie golf czy lanos, nie ma miliona części na allegro za grosze. Takie są już uroki sztuk "lekko bitych" czy "prawie bezwypadkowych" składanych przez samozwańczego mistrza młota i kowadła. Piszę to z własnego doświadczenia, bo pomimo tego że za auto daliśmy 27 koła, oglądał je przed zakupem znajomy mechanik i wyszło że jest ok, to to co teraz się dzieje to jest magia, nadaje się do "niewiarygodne ale prawdziwe" i nie chodzi mi tutaj o uwalone cewki czy inne pierdoły. Owszem zdażają się miny i możliwe że ta za 16tys będzie w lepszym stanie niż nasza, ale jest to tylko "może", a płacąc odpowiednio wysoką kwotę minimalizujemy znacznie szanse na zakup padaki.

    Dajmy na to ICE dał 35 000pln za swoją, budzi się i myśli co by sobie tutaj zmodzić, dodać itd. . Teraz dajmy na to Ja, wstaję rano odpalam auto i się zastanawiam co będzie dzisiaj, może mi amor przez maskę wyleci, a może korba bokiem wyjdzie.

    Niestety takie jest życie, ale lepiej jest się uczyć na cudzych błędach niż na swoich.
    Popieram w 100%.

    Ja też 15 miesięcy temu sprowadziłem TTke z Niemiec bez Q po wszystkich opłatach wyszła mnie koło 32 000. I tak uważam, że to było mało. Dobry stan wizualny, alufelgi 18'' z nowymi oponami Micheline PS2 i zderzak R32 - też to ma swoją cenę. Na razie cieszę się tylko jazdą, jedyne co mi się zepsuło to zegary, ale to jest częsty przypadek w TTkach

  6. #1071
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Wszystko się zgadza też w 2008r dałem ponad 10 000EUR + opłaty ale lata lecą chęć zmiany na coś nowszego coraz większa i teraz jak by mi ktoś zaproponował 25 000zł to pewnie bym sprzedał.

    ---------- Post dodany o 12:10 ---------- Poprzedni post z 12:03 ----------

    A ryzyko nie eliminuje się poprzez przepłacanie tylko odpowiednie oględziny (sprawdzenie).

  7. #1072

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Mattes kupi sobie TT. Musi tylko wyszukać taką która była robiona ale uszkodzenia były małe. Lepiej by szukał TT z USA po małym dzwonie. Pewnie zapytacie dla czego?
    No bo na carfax będzie miał dokładne fotki jak ten samochód wyglądał przed sprowadzeniem do PL. Zakup będzie świadomy, a nie wraz widziałem fajne TT z USA które miały do wymiany tylko zderzaki i lamy cara reszta nie dotknięta była.

  8. #1073
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    Dzięki panowie za wypowiedzi.
    Z dnia na dzień coraz ciemniej widzę to autko dziś byłem oglądać pierwszy raz wgl tt i sie do niej przymierzałem w środku cudo na zewnątrz równiesz bryła genialna ale co mnie boli to brak miejsca z tyły tam nie wejdzie nic takiego co przypomina człowieka jak cofnełem siedzenie na maxa do tyłu to pięść tylko mozna było wsunąć nic wiecej a gdzie schować nogi ??

  9. #1074
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    kolego Mattes naprawde nigdy wczesniej nie siedziales , czy nawet nie widziales z bliska TT-ki a mimo to tak sie bardzo na nia napaliles ?? To niezle ale bagaznik za to jaki wielki a na taki nie wyglada. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 21-01-2012 o 15:44
    I TT

  10. #1075
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    z zewnątrz widziałem ale do środka nie miałem okazji zajżec bo u nas takowych nie ma nie widac wgl

  11. #1076
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Jak zazwyczaj nie przewozisz więcej niż 3 osób, to TT nie jest zła

  12. #1077
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    to juz tej 4 tam nie wcisnie ?? ;p
    mi sie wydaje ze ja bym tam nie wlazł a jestem szczupły i mam 183 ;p

  13. #1078
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    4 mniejsze tez sie jakos zloza

  14. #1079
    Awatar Dermak
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    246
    nie no spoko ja miałem okazję jechać w 4 z kumplami, co prawda nikt nie był jakiś duży chociaż jeden z tyłu miał 195cm. Jak kupowałem to auto to ważne aby dla mnie było wygodne a z tyłu jakoś się kogoś upcha. No i się udało. Wg mnie to auto jest 4 osobowe do 10km, ewentualnie 40 na 2 pasmówce w innych przypadkach to tylko 2 osoby Ale i tak warto je kupić
    Cele nie marzenia
    A ósmego dnia Bóg stworzył Audi...

  15. #1080
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    no tak wydac sporo kasy i nie módz nigdzie z kumplami wyskoczyc na zadne kręgle czy cos tam to lipcia ;p

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •