Strona 705 z 761 PierwszyPierwszy ... 205605655695703704705706707715755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,561 do 10,575 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10561
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez whn Zobacz posta
    1. Xenony się świecą, ale nie ma dla nich sprysków (to akurat przez to, że ktoś założył taki a nie inny zderzak)
    2. Ogólnie ten zderzak jest krzywo spasowany
    3. Widać zarysy poduszki po stronie pasażera, więc pewnie jakaś przygoda z przodu była
    4. Zmieniony wydech tył

  2. #10562
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Taki delikatny zarys nie jest normalny w mk1?

  3. #10563
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez arhuzz Zobacz posta
    Taki delikatny zarys nie jest normalny w mk1?
    Poniżej 2000 roku się zdarzało w najstarszych egzemplarzach. Tutaj raczej coś się działo z przodu

  4. #10564
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Interesuje mnie ten samochod ogladal ktos moze na zywo ?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8


    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    gdzieś juz było na temat tego auta... raczej nie warto sobie nim zawracac głowy. Spytaj sprzedającego o kolory tapicerek między innymi oraz na miejsce na desce rozdzielczej gdzie dziwnie widać obrys poduszki powietrznej.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez M&M Zobacz posta
    Niby elementy ATB były dokładane przez jednego z poprzednich właścicieli. Tyle dowiedziałem się przez telefon . Ma ktoś namiar na osobę co sprawdza historie po Vinie w bazie audi za granicą ? ( oczywiście za opłatą )
    A powiem ci ze to ciekawostka... ogólnie dyfuzor z tyłu nie jest kompletny bo brakuje mu dwóch małych lotek które też są z karbonu i są wyprofilowane. Spojler tył ABT jak najbardziej oraz wydech końcowy również. Na pewno była tam jakaś ciekawa historia z autem ponieważ jeśli gościu ci powiedział że zostało to dołożone to nie do końca ma pojęcie o czym mówi... To jest tył oryginalnej ABT TT-Limited II i nie można było od tak sobie kupić i dołożyć np samego tyłu lub przodu w ABT Kempten, jedyne co to można było kupić sobie samemu na rynku wtórnym i dołożyć ale wtedy nie będzie ORI papierów od ABT (takich jak u mnie). W wersji ABT TT Limited I był inny tył nie było wtedy włókna węglowego. Jeśli chodzi o odnowienie tylnego dyfuzora żeby był na Tip-top i dorobienie tych dwóch lotek które ktoś urwał to bez 1000zł nie masz sensu do tego podchodzić bo sam dyfuzor jest baaaardzo długi i głęboko wchodzi pod samochód więc jest spora powierzchnia do pokrycia przynajmniej jedną lub dwoma warstwami karbonu.

    Auto na pewno miało przygodę ale może nawet warto by było się nim zainteresować. Chociażby żeby potem odsprzedać wydech/zderzak tył i zmodzić to auttko i doprowadzić do eleganckiego stanu luuuub ... walnąć sobie taką misję jak ja i bawić się w zrobienie z tego wersji ABT TT-Limited II tylko papierów raczej nie będziesz miał no i potrwa to z parę lat zanim ją całą ukończysz bo rzeczy do TT-Limited II praktycznie nie znajdziesz a jak już się coś trafi czy to w USA czy w DE lub IR/GB to jest święto !
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 06-06-2018 o 13:15

  5. #10565

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    Dzięki @Kanapa za info
    Mam jeszcze pytanie - czy wersja ABT 265 km różniła się tylko innym wydech i mapą od wersji 225 km ??

    Tak jak mówisz gościu nie wie lub nie chce powiedzieć dokładnie o co chodzi , kupił taką i taką sprzedaje , niby jest tam gwint AbT i hamulce .
    Niestety ale pewnie była tam ostra przygoda dlatego takie zmiany. A chciał bym nie bitą :P
    Szukam już jakiś czas wersji specjalnej , choćby prawdziwą s-line ze zderzakiem r32 , bo wersja sport czy ABT to już białe kruki .
    Ostatnio edytowane przez M&M ; 06-06-2018 o 19:58

  6. #10566
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez M&M Zobacz posta
    Dzięki @Kanapa za info
    Mam jeszcze pytanie - czy wersja ABT 265 km różniła się tylko innym wydech i mapą od wersji 225 km ??

    Tak jak mówisz gościu nie wie lub nie chce powiedzieć dokładnie o co chodzi , kupił taką i taką sprzedaje , niby jest tam gwint AbT i hamulce .
    Niestety ale pewnie była tam ostra przygoda dlatego takie zmiany. A chciał bym nie bitą :P
    Szukam już jakiś czas wersji specjalnej , choćby prawdziwą s-line ze zderzakiem r32 , bo wersja sport czy ABT to już białe kruki .
    Z mechanicznych elementow to wlasnie tylko wydech srodkowy/koncowy Abt, zawieszenie gwint Abt i mapa silnika inna no i cala masa innych detali ale nie wplywajacych na mechanike raczej estetyke (jesli chodzi o Abt tt-limited II) . Poszukiwanie takich wersji moze serio dlugo potrwac ale da sie cos znalezc...z ciekawostek to widzialem kiedys kabrio ABT wide body na kleineebay.de (czy jakos tak) do sprzedania ale cena byla chora dosyc moze jeszcze jest. Moja odbudowa zakonczy sie mysle w 2010roku maks i nie ukrywajmy ze pochlonie (juz w sumie pochlonela) sporo kasy, zastanow sie czy chcesz az tak limitowana wersje.

  7. #10567
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Moja odbudowa zakonczy sie mysle w 2010roku maks
    Wehikuł czasu?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #10568

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    No nie musi być aż tak limitowana wersja , choć jak bym znalazł taką w miarę zadbaną do 30 tys , to czemu nie :P
    Jeszcze raz dzięki za wiedzę

  9. #10569

    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Podkaprackie
    Pojemność
    brak
    Posty
    7
    Dopatrujecie się jakiś nieścisłości w tej?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6AmJSJ.html

    Swoją droga jak czytam teraz ten temat to jestem pod niemałym wrażeniem, jak potraficie dużo powiedzieć ze zdjęć, bardzo szanuje.

  10. #10570
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Wehikuł czasu?
    O jezu faktycznie teraz to widze 2020 mialo byc

  11. #10571

    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Podkaprackie
    Pojemność
    brak
    Posty
    7
    Mam pytanie w sprawie tej: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6A6N2F.html

    Kolega na forum tutaj pisał o źle spasowanej masce i lampach anglikach. Które to są lampy i po czym to wszystko w ogóle widać?

  12. #10572
    Awatar neder399
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    36
    Hej! Oglądał ktoś tą sztukę lub może mi powiedzieć czy coś z nią nie tak po obejrzeniu zdjęć? Jestem świadom że jest do poprawek lakierniczych, ale to nie problem bo jestem lakiernikiem, a mechanicznie niby wszystko ok. Link do autka: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8 Co myślicie, mam zamiar jutro jechać oglądać ale na co zwrócic uwagę? Będę jechał ze znajomym mechanikiem to tyle dobrego. Pozdro!

  13. #10573
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez neder399 Zobacz posta
    Hej! Oglądał ktoś tą sztukę lub może mi powiedzieć czy coś z nią nie tak po obejrzeniu zdjęć? Jestem świadom że jest do poprawek lakierniczych, ale to nie problem bo jestem lakiernikiem, a mechanicznie niby wszystko ok. Link do autka: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8 Co myślicie, mam zamiar jutro jechać oglądać ale na co zwrócic uwagę? Będę jechał ze znajomym mechanikiem to tyle dobrego. Pozdro!
    Było opisywane.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #10574
    Awatar neder399
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Było opisywane.
    Patrzyłem sporo stron w tył i nigdzie nie zauważyłem opisu do tego autka, mógłbyś mnie nakierować? byłbym bardzo wdzięczny..

  15. #10575
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez neder399 Zobacz posta
    Patrzyłem sporo stron w tył i nigdzie nie zauważyłem opisu do tego autka, mógłbyś mnie nakierować? byłbym bardzo wdzięczny..
    Słabo szukasz:
    Post 10650 do 10654
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •