Strona 701 z 761 PierwszyPierwszy ... 201601651691699700701702703711751 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,501 do 10,515 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10501
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    148
    https://www.remconieuwenhuis.nl/onde...derhoud-tt-mk1 firma z Holandii, która zajmuje się tylko i wyłącznie serwisem/odnawianiem/sprzedażą Audi TT

  2. #10502

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    .
    Kolor
    brak
    Posty
    7

  3. #10503

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Darkblue
    Posty
    13
    Cześć, co myślicie o tym?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6A9FXE.html

    Przebieg mnie mocno martwi..

  4. #10504

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Dlaczego dziwi? Jak ktoś ma jako jedyne auto TT to trzaska kilometry ... Co w tym dziwnego ?

  5. #10505

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Darkblue
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    Dlaczego dziwi? Jak ktoś ma jako jedyne auto TT to trzaska kilometry ... Co w tym dziwnego ?
    Czyli jeśli stan auta, silnika, itd, będzie w porządku, warto kupić mimo przebiegu za taką cenę?
    Chciałbym znać Waszą opinię na temat tego autka, bo macie zdecydowanie większe doświadczenie z TT niż ja.

  6. #10506

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    A dlaczego nie ? Mk1 to stare sztrucle, mają natrzaskane kilometry tylko wlasciciele sie nie przyznają....

    Chyba że ktoś uzywa jako drugie auto, w sezonie letnim w wekendy ale ilu takich jest?

  7. #10507
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    [QUOTE=tomasla;281873]Czyli jeśli stan auta, silnika, itd, będzie w porządku, warto kupić mimo przebiegu za taką cenę?

    Podana cena jest ceną do negocjacji, a jak się negocjuje to pooglądaj Pawła z programu "Wojny samochodowe".

  8. #10508
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez whn Zobacz posta
    Nie złego nie widzę na zdjęciach poza dwoma różni lampami z przodu, jedna ze znaczkiem bosch, druga bez. Brak zdjęć pod maską, aby ocenić silnik czy ewentualne przygody. Zdjęcia słabej jakości, słońce zniekształca kolor auta. Środek nawet mało zajechany. Taka podstawowa wersja wyposażenia, a w opisie elementy wyposażenia, których nie ma.
    Z ciekawości pojechał bym zobaczyć z mocną weryfikacja przodu pod kontem wypadkowości.
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #10509
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez tomasla Zobacz posta
    Cześć, co myślicie o tym?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6A9FXE.html

    Przebieg mnie mocno martwi..
    Zrobiona lalka na zewnątrz, ciekawe jak wygląda na żywo. Środek na zdjęciach podkręcony. Pod maską brak osłony akumulatora i zbiorniczka płynu, złamana końcówka bagnetu i tak trochę syfiasto. Tylny znaczek TT pewnie z alie. Krzywo wydech. Na zdjęciach tył stoi jak koza, może złudzenie. Na plus wyposażenie.
    Grila powinien być od polifta jak na 2002rok.

    P.S.
    Jak prawdziwy przebieg i do końca u Niemca serwisowany to bym się nie bał, natomiast ostatnie 40tyś w PL przez cztery lata to loteria jak był eksploatowany i serwisowany (a nie wygląda po maską ładnie, czytaj estetycznie). Co druga TT może mieć taki przebieg, a właściciele o tym nie wiedzą i jedzą bez usterek.
    Gdybym to ja miał kupować, to szukałbym dalej, mieć prawie 400 nalotu to trochę dużo, zwłaszcza, że auto już wiekowe i nie jest pierwszej świeżości. Kilka tygodni temu widziałem podobną wersje, tylko rocznikowo starszą z podobnym przebiegiem do sprowadzenia ze Szwajcarii za 2200€. Także trochę drogo jak za tą sztukę.
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 18-05-2018 o 17:06 Powód: P.S.
    __________________________
    Pozdrawiam

  10. #10510

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Dęblin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    14
    Post usunięty

    Nie ten temat
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-05-2018 o 20:41

  11. #10511

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Darkblue
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Zrobiona lalka na zewnątrz, ciekawe jak wygląda na żywo. Środek na zdjęciach podkręcony. Pod maską brak osłony akumulatora i zbiorniczka płynu, złamana końcówka bagnetu i tak trochę syfiasto. Tylny znaczek TT pewnie z alie. Krzywo wydech. Na zdjęciach tył stoi jak koza, może złudzenie. Na plus wyposażenie.
    Grila powinien być od polifta jak na 2002rok.

    P.S.
    Jak prawdziwy przebieg i do końca u Niemca serwisowany to bym się nie bał, natomiast ostatnie 40tyś w PL przez cztery lata to loteria jak był eksploatowany i serwisowany (a nie wygląda po maską ładnie, czytaj estetycznie). Co druga TT może mieć taki przebieg, a właściciele o tym nie wiedzą i jedzą bez usterek.
    Gdybym to ja miał kupować, to szukałbym dalej, mieć prawie 400 nalotu to trochę dużo, zwłaszcza, że auto już wiekowe i nie jest pierwszej świeżości. Kilka tygodni temu widziałem podobną wersje, tylko rocznikowo starszą z podobnym przebiegiem do sprowadzenia ze Szwajcarii za 2200€. Także trochę drogo jak za tą sztukę.
    Byłem dzisiaj obejrzeć to auto.

    To, co zwróciło moją uwagę to źle spasowane elementy z tyłu + lewa rura wydechowa mocno wysunięta do tyłu (kilka cm dalej niż prawa strona). Wygląda jakby auto było po dzwonie, naprawione przez mechanika Wacka. Lakier delikatne ryski, poza tym całkiem nieźle jak na wiek auta. Lotka trochę uszkodzona (3 cm) i zamalowana, jakby coś na nią kiedyś spadło. Na moje oko trochę ciężko działało wspomaganie, ale tutaj nie mam porównania do innych TT - może to norma. Podczas jazdy w zawieszeniu nic złego nie słyszałem. Turbina działa. Skrzynia działała ok. Silnik chodzi cicho i równo, ale nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo mam małą wiedzę. Nie widziałem podwozia na kanale, więc to do weryfikacji. Skóry mocno wytarte od strony kierowcy, ogólnie ich stan oceniam na 3/5. Opony tylne w słabym stanie, przód jeszcze ok. Szyba od lewej strony, przy zamykaniu 2 razy zatrzymała mi się w połowie i wracała do dołu. Właściciel nie chciał zgodzić się na sprawdzenie w ASO we Wrocławiu (brak czasu), a to przecież tylko 30 km. W PL auto miał 1 właściciel, podobno przed zakupem szukał go pół roku. Obecny posiadacz auta handluje samochodami, a to dostał w rozliczeniu. Ja prawdopodobnie będę szukał dalej, czegoś droższego i mniej zużytego.
    Ostatnio edytowane przez tomasla ; 19-05-2018 o 15:27

  12. #10512

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Inowrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    2
    Witam.
    Jestem tu nowy, co sądzicie o tej ofercie:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zMXQb.html
    Może ktoś już oglądał. Ja mam do przejechania 350 km żeby obejrzeć i na razie rozważam.
    Pzdr

  13. #10513
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Od siebie moge powiedzieć ze brakuje i z przodu i z tyłu znaczka quattro

  14. #10514

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Witam
    Oglądał może ktoś tą Audi?
    http://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-8...tml#60a7cc39a9

  15. #10515
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez ramedier Zobacz posta
    Witam.
    Jestem tu nowy, co sądzicie o tej ofercie:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zMXQb.html
    Może ktoś już oglądał. Ja mam do przejechania 350 km żeby obejrzeć i na razie rozważam.
    Pzdr
    Dla mnie to jakiś przeszczep foteli. Powinny być niebieskie, a są czarne. Brak przycisku abs, mogło nie mieć akcji serwisowej.
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •