Strona 700 z 761 PierwszyPierwszy ... 200600650690698699700701702710750 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,486 do 10,500 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10486

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Dzieki za opinie sam tego nie zauważyłem czyli nawet nie warto sie fatygowac tyle km

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  2. #10487

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    gdzieś w polsce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    120
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zgruzowany
    Posty
    26
    Mógłby ktoś spojrzeć na zdjęcia tej TT? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#c89de31223

  3. #10488
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez zxcv Zobacz posta
    Mógłby ktoś spojrzeć na zdjęcia tej TT? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#c89de31223
    Tak na szybko.
    Tylna klapa źle spasowana, przedni błotniki od kierowcy ucieka w odcieniu, dziwnie leży zaślepka od bezpieczników (zdjęcie z otwartymi drzwiami kierowcy, dziwne szpary w około zaślepki)
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #10489
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    zxcv ja to odnoszę nieodparte wrażenie, że masz poważny problem z oczami.
    Już któryś raz stan tapicerki nic Tobie nie mówi o przebiegu samochodu?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #10490

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    gdzieś w polsce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    120
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zgruzowany
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    zxcv ja to odnoszę nieodparte wrażenie, że masz poważny problem z oczami.
    Już któryś raz stan tapicerki nic Tobie nie mówi o przebiegu samochodu?
    Wywnioskowalem, że przebieg jest przekrecony. Ale jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o samochody, i Ty patrzysz i widzisz, że wybuchła poduszka a ja dalej nie wiem z czego to wnioskujesz. A z różnica odcieni też mam niewielki problem, bo o ile na telefonie jeśli dobrze popatrze, to niewielka różnice widzę, na monitorze nie mam roznicy, z takich względów że mam matryce TN, która nie ma zbyt wielkiej głębi. Nie umiem popatrzeć i powiedzieć, że to i to i to, i z tym się coś działo tak jak_kris napisał. Przebieg to nie wszystko, chyba najbardziej liczy się kondycja części mechanicznych? Popraw mnie jesli się mylę.

  6. #10491
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez zxcv Zobacz posta
    Przebieg to nie wszystko, chyba najbardziej liczy się kondycja części mechanicznych? Popraw mnie jesli się mylę.
    To może tak:
    Skoro po stanie wnętrza ewidentnie widać, że przebieg jest kręcony, to w jakim stanie jest reszta samochodu? Dlaczego ktoś tuszuje rzeczywisty przebieg auta, co chce tym osiągnąć? Z definicji już masz do czynienia z oszustwem, to czego się dalej spodziewasz?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #10492

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    gdzieś w polsce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    120
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zgruzowany
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    To może tak:
    Skoro po stanie wnętrza ewidentnie widać, że przebieg jest kręcony, to w jakim stanie jest reszta samochodu? Dlaczego ktoś tuszuje rzeczywisty przebieg auta, co chce tym osiągnąć? Z definicji już masz do czynienia z oszustwem, to czego się dalej spodziewasz?
    Nie wiem, np. nie patrzę na przebieg, bo w tym kraju przebieg samochody 3 letniego = przebiegowi samochodu 15 letniego. Więc jak widzę 130k/180k to sobie doliczam te 100.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    To może tak:
    Skoro po stanie wnętrza ewidentnie widać, że przebieg jest kręcony, to w jakim stanie jest reszta samochodu? Dlaczego ktoś tuszuje rzeczywisty przebieg auta, co chce tym osiągnąć? Z definicji już masz do czynienia z oszustwem, to czego się dalej spodziewasz?
    Nie wiem, np. nie patrzę na przebieg, bo w tym kraju przebieg samochody 3 letniego = przebiegowi samochodu 15 letniego. Więc jak widzę 130k/180k to sobie doliczam te 100.

  8. #10493
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    to ja może powiem tak... z tymi przebiegami to tez nie zawsze tak musi być, wszystko zalezy ile chcesz wydać na auto-bazę ... jak do 15k to na pewno możesz być pewny że prędzej czy później będziesz zmuszony do wpakowania około 5-8k zł na naprawy (niestety). Do tego takie auta za 15k na pewno będą miały większe przebiegi i bardziej zużyte podzespoły czyli jeszcze szybciej nastąpi inwestycja w takie auto. Nie oznacza to że nie da się znaleźć fajnego auta z oryginalnym przebiegiem w takich pieniądzach bo i takie się sytuacje zdarzają.

    Ja sam szukając auta przez ponad 1,5 roku, odwiedzając sąsiadów zza granicy widziałem co się tam wyrabia a finalnie kupiłem auto w PL i to po sąsiedzku od rodziny, chciałem wydać do 17k a w końcu kupiłem za 25k i to bez kół wogóle a chciał 35k ale był pierwszym właścicielem od początku z udokumentowanymi naprawami/ przebiegami itd itp ...ale przez kupę lat praktycznie tylko pierdoły wymieniałem (noooo oprócz teraz bo to była w większości moja pedantyczna fanaberia ).

    Tak że podrzucaj co tam ciekawego zobaczysz a na pewno grono Klubowiczów pomoże i wskaże ewentualne "podejżane" elementy i odradzi jeśli coś kompletnie nie będzie miało sensu - nie zniechęcaj się, cierpliwość będzie kluczem do sukcesu.

    ps. Zastanów się czy chcesz auttko na 2 lata czy chcesz i wiążesz z nim dłuższy epizod swojego życia bo to ma spore znaczenie.

  9. #10494

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    gdzieś w polsce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    120
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zgruzowany
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    to ja może powiem tak... z tymi przebiegami to tez nie zawsze tak musi być, wszystko zalezy ile chcesz wydać na auto-bazę ... jak do 15k to na pewno możesz być pewny że prędzej czy później będziesz zmuszony do wpakowania około 5-8k zł na naprawy (niestety). Do tego takie auta za 15k na pewno będą miały większe przebiegi i bardziej zużyte podzespoły czyli jeszcze szybciej nastąpi inwestycja w takie auto. Nie oznacza to że nie da się znaleźć fajnego auta z oryginalnym przebiegiem w takich pieniądzach bo i takie się sytuacje zdarzają.

    Ja sam szukając auta przez ponad 1,5 roku, odwiedzając sąsiadów zza granicy widziałem co się tam wyrabia a finalnie kupiłem auto w PL i to po sąsiedzku od rodziny, chciałem wydać do 17k a w końcu kupiłem za 25k i to bez kół wogóle a chciał 35k ale był pierwszym właścicielem od początku z udokumentowanymi naprawami/ przebiegami itd itp ...ale przez kupę lat praktycznie tylko pierdoły wymieniałem (noooo oprócz teraz bo to była w większości moja pedantyczna fanaberia ).

    Tak że podrzucaj co tam ciekawego zobaczysz a na pewno grono Klubowiczów pomoże i wskaże ewentualne "podejżane" elementy i odradzi jeśli coś kompletnie nie będzie miało sensu - nie zniechęcaj się, cierpliwość będzie kluczem do sukcesu.

    ps. Zastanów się czy chcesz auttko na 2 lata czy chcesz i wiążesz z nim dłuższy epizod swojego życia bo to ma spore znaczenie.
    AuTTko chce na rok, gora półtora. Potem pójdzie w sprzedaż, z powodów prywatnych.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Może takie ?
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...5-IDujMKl.html

  10. #10495
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez zxcv Zobacz posta
    Krzywo maska spasowana w stosunku do zderzaka, btotniki ciemniejsze od zderzaka. Ewidentnie coś z przodu było.
    Poproś o więcej zdjęć, te z ogłoszenia to takie z du...
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #10496
    Awatar Mixhalo
    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Łodź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    AvusSilver
    Posty
    43
    Witam wszystkich!

    Co myślicie o takiej?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zXIgY.html

    Niezbyt przepadam za komisami, szczerze wolałbym TT'tke kolegi Szymi z Holandii, ona wydaje się być w stanie idealnym, już się umówiłem nawet na oględziny ale to w wakacje (jeśli jeszcze do tej pory się nie sprzeda) ale wpierw chciałbym przejeździć kilka żebym miał porównanie

  12. #10497
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Mixhalo Zobacz posta
    Witam wszystkich!

    Co myślicie o takiej?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zXIgY.html

    Niezbyt przepadam za komisami, szczerze wolałbym TT'tke kolegi Szymi z Holandii, ona wydaje się być w stanie idealnym, już się umówiłem nawet na oględziny ale to w wakacje (jeśli jeszcze do tej pory się nie sprzeda) ale wpierw chciałbym przejeździć kilka żebym miał porównanie
    Nooooo.... poooowiem Ci że wygląda prawie jak prawdziwy S-Line... rocznik pasi w sumie, lampy pasują, kiera i progi pasują ... paru detali brakuje no i warto zwrócić uwagę na tył auta bo wydech coś dziwnie wisi oraz mam wrażenie że coś dziwnie maska jakoś tak nie do końca spasowana :P ale ja bym to zobaczył

  13. #10498
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    148
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#dc58075191

    Co powiecie na tą TT-tke? Nie za tania? Tyle rzeczy zrobione...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#ac788db07a zderzak od V6 3.2?

  14. #10499
    Awatar Mixhalo
    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Łodź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    AvusSilver
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Nooooo.... poooowiem Ci że wygląda prawie jak prawdziwy S-Line... rocznik pasi w sumie, lampy pasują, kiera i progi pasują ... paru detali brakuje no i warto zwrócić uwagę na tył auta bo wydech coś dziwnie wisi oraz mam wrażenie że coś dziwnie maska jakoś tak nie do końca spasowana :P ale ja bym to zobaczył
    Jestem ciekaw ile przebieg był kręcony i zaciekawił mnie też elektryczne składane lusterka :P Ale przejdę się zobaczyć tylko 80km odemnie...

  15. #10500
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Poczytaj to https://www.klubtt.pl/showthread.php...ych-Audi-TT-8N na temat "Prawdziwego" S-Line to będziesz wiedział dlaczego S-Line jest mega rzadki w PL i większość co dopisuje na aukcjach "SUPA DOOPA SLajn" to nie ma pojęcia że to nie jest prawdziwy S-Line lub ma i pisze to specjalnie przy okazji może nie jednemu poszukującemu pomoże to rozwiać wątpliwości...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •