Strona 669 z 761 PierwszyPierwszy ... 169569619659667668669670671679719 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,021 do 10,035 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10021
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez grafitxt Zobacz posta
    A kto to taki ten Radosław Majdan?
    To taki ktoś że jest trochę znany ze swojej ex nothing special

  2. #10022

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Chodzi tu o auto a nie o jakiegoś majdana

  3. #10023

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez Maciek00 Zobacz posta
    Chodzi tu o auto a nie o jakiegoś majdana
    Jeżeli stała za 18k, a teraz prawie 17k, to albo ktoś potrzebuje pieniędzy (wówczas możesz stargować jeszcze więcej i polecam wziąć gotówkę), albo coś jest nie tak z nią, że tak długo stoi. Druga sprawa, że zdjęcia pokazują tak wiele informacji o tym aucie, jak dopisek "Radosław Majdan" w karcie pojazdu. Jakość słaba, nic nie widać. W miejscu przycisku ESP masz czerwoną kropkę?

  4. #10024

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Może ktoś oglądał te tt majdana i może cos powie o niej , czekamy na tych ludzi !

  5. #10025
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Auto jest z '99 roku wiec moze nie pojechalo na akcje serwisowa i nie dostala esp (ma spojler na tyle co moze oznaczac, ze byla wymieniana tylna klapa).. pozatym przod kiepsko spasowany. Prawy przedni blotnik wyraznie sie odcina w odcieniu.. Zdjecia sa poprostu fatalne, nic na nich nie widac, nie sugerowac sie kto tam go mial tylko w jakim jest stanie faktycznym.

  6. #10026
    Awatar przeCinek19
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    33

  7. #10027
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez przeCinek19 Zobacz posta
    Mechanicznie wszystko wyglądało w porządku - widać że właściciel mocno zadbał o tą kwestię. Skóra w dobrym stanie. Zawieszenie pracuje cicho. Ogromny plus za quattro oraz niedawno regenerowaną turbinę.
    Natomiast wizualnie do poprawek: to co jest opisane w wątku czyli odchodzi klar na przednim zderzaku, z tyłu fragment jest w matowym kolorze, próg do polakierowania. Prócz tego odchodzi klar obok lusterka drzwi kierowcy, maska była robiona. To są rzeczy do dopieszczenia, nie skreślałbym za to tego egzemplarza.
    Zegary do naprawy.
    Wydech jest po modyfikacjach - nie wiem co dokładnie było robione ale brzmi bardzo dobrze.
    Opony do kupienia - te które są, są już*w kiepskim stanie.

    Śmiało możesz obejrzeć, Robert który sprzedaje to auto to bardzo rzeczowy i rzetelny facet. Nie ukrywa żadnych mankamentów samochodu i jest świadomy wartości samochodu z racji tego, w jakiej jest kondycji mechanicznej i ile w nim zrobił.
    Polecam

  8. #10028
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez przeCinek19 Zobacz posta
    To auto masz przynajmniej z "konkretnego" źródła i wiadomo jest co w nim siedzi, co było zrobione, co było malowane a co trzeba by dopieścić.
    Robert już dostał "ochrzan" za to że sprzedaje bo włożył w niego sporo kasy, pracy i na żywo prezentuje się serio dobrze (że nie wspomnę o czystości pod maską bo o dziwo miał lepiej niż ja, nawet maski nie otwierałem bo wstyd był ).

    Już się kiedyś wypowiadałem o kupowaniu auta z nieznaną (czyt. ktoś może powiedzieć że było coś robione i pokazać jakieś papierki) historią lub brać auto w którym od razu wiesz co trzeba zrobić i co było robione (tak jak tu bo kilka osób widziało to auto przed robotą, po zrobieniu itd itp)

    Oczywiście na większość ludzi lepiej działa hasło "Paaanie jest oryginał i nie ma nic do robienia, nie puka nie stuka nie pluje kwasem i dziadzio jeździł"
    a potem przyjeżdżasz przez pół Polski albo i dalej, patrzysz a tu to, a tu tamto i się pytasz a gościu Ci powie że tam nic takiego i wogóle tanio się zrobi i ciśnie ci "KIT" prosto w oczy...
    mierzysz miernikiem, miało być "nie bite" nigdy a tutaj jeden element malowany, drugi element malowany i słyszysz nagle że "przecież to starsze auto to miało jakieś tam przygody" albo "ja nic nie wiedziałem, to co wiedziałem to mówiłem" ...

    Więc większość ludzi jak przeczytała by ogłoszenie typu:
    -malowany zderzak przód
    -regeneracja alternatora
    -regeneracja turbiny
    -240000 przebieg
    -trzeba by pomalować coś gdzieś bo zaczyna schodzić klar...
    itd itp po prostu szczerze napisane to powiedzą że " łoooo paaaanie tosz to nie ma co paczeć bo to złooom"

    Znowu jak zobaczą ogłoszenie typu:
    -igła, super/duper okazja
    -bezwypadkowy
    -99 999 przebieg oryginalny
    -do końca w Aso serwisowany
    -nie ma nic do robienia
    -lać i jeździć
    -radio "LuPeng" z nagłośnieniem 100000wat
    -9.000 zł
    -wymieniony dopiero co rozrząd, pompy wszystko po prostu jest nowe itd itp
    -możliwość sprawdzenia w dowolnym aso czy warsztacie.

    to niestety większość ludzi skusi się na coś takiego a to tylko z powodu że liczą na prawdziwą "okazję", nikt kto włożył sporo pieniędzy nie odda auta komuś za darmo...

    Dobra się rozpisałem i trochę popłynąłem... w skrócie myślę że auto od Roberta to dobry wybór

  9. #10029
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Panowie - jak ktoś kupi będzie na Was - że takie ochy i achy a tutaj to trzeba zrobić i tamto ... Wiemy jak jest i wiemy ile trzeba pojeździć za tym autem. Krzysztof - Akrisu - był pierwszym, który oglądał moje auto z chęcią zakupu. Napisałem szczerze wszystko co jest zrobione a co jest do zrobienia. Ja byłem tak napalony na zakup TT-ki że można powiedzieć "musiałem mieć te auto tu i teraz" - na tamtą chwilę wybór najlepszy. Z pośród tych egz, które oglądałem - a oglądałem w sumie - 2 - słownie: DWIE sztuki - pierwszą czarną i drugą aktualną TT-kę - bo w sumie była po drodze powrotnej.

    Druga sprawa "forumowe igły" - też się zdarzają. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, nie napalać się - a to jest trudne zwłaszcza jak Cie wciska w fotel Dobrze że jest ten dział na forum i można tutaj o wszystko zapytać, napisać, wyjaśnić i opisać auto jak się chce - są ludzie na forum, którzy mają pojęcie o tych autach i pomogą, podpowiedzą. Ja cały czas myślę i walczę z decyzją - lecz szczerze to trochę za niską cenę napisałem na forum - i muszę przyznać że na ogłoszeniu jest wyższa - ale myślę że auto jest warte tych pieniędzy. Oczywiście te auTTo kocha się za to jak jeździ ale też coś można/trzeba od czasu do czasu samemu zrobić/naprawić w aucie, poświęcić mu trochę czasu - i nie mówię tutaj o robieniu "stęsu" trzonkiem od młotka. Jeżeli ma ktoś ochotę do oglądnięcia zapraszam.

  10. #10030

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    Ostatnio edytowane przez M&M ; 15-09-2017 o 09:59

  11. #10031

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    Chciałem obejrzeć 1 w najbliższym czasie, ale może ktoś już nas uprzedził i coś powie o auttku? Jeżeli chodzi o dwójkę to pisałem chwilę z właścicielką, w aucie wymienione wiele rzeczy, w zasadzie projekt przerwany, nie wystrojona, tzn po zwykłym chipie a po wymianach nie było korekty przeprowadzonej, silnik BAM nie zakuty, więc ma już max granicę "bezpiecznego" niuta. Jak dla mnie to dziwne, że właścicielka zaczęła taki projekt i go nie ukończyła. "Nie zakuwałam, bo zwyczajnie wystarczyła mi ta moc jaka jest teraz" i to również było dla mnie zastanawiające, skoro moc którą śmiało wyciąga się zwykłym chipem była dla właścicielki zadowalająca, to po co wymieniono tyle części bez robienia korekty mapy? Koleżanka podobno zajęła się innym projektem.

    @EDIT:
    Dzwoniłem w sprawie 1. W wyposażeniu jest podany komputer pokładowy, natomiast nie ma pełnego FIS. Opis również nieco wprowadza w błąd, samochód nie jest od nowości użytkowany przez kobietę - był użytkowany przez kobietę w DE, w zeszłym roku sprowadzony do kraju - auttem jeździła podobno ciocia mężczyzny który odebrał telefon i miał on to auto zostawić dla siebie ale jednak chce je sprzedać bo potrzebuję większego. Mężczyzna twierdzi, że wszystko w aucie jest nowe, między innymi turbo (?? wymiana turbo przy 180kkm ??). W momencie, kiedy właściciel (tak przedstawił się mężczyzna z którym rozmawiałem) powiedział "Panie ja nie będę z 17letnim autem do serwisu jeździł" (zapytałem o możliwość sprawdzenia autka w serwisie przed zakupem), podziękowałem uprzejmie za poświęcone kilka minut i zakończyłem rozmowę.
    Ostatnio edytowane przez Eleyino ; 15-09-2017 o 14:45

  12. #10032
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    W zielonej coś chyba przodem było robione - nie równo siedzi lampa po stronie pasażera, szpara z lewej strony między błotnikiem a maską w stosunku do prawej jest inna. Zdjęcia pół auta w słońcu, pół w cieniu i w ogóle ciężki kolorek jak dla mnie.
    Czarna ma brak zaślepki poduchy pasażera między siedzeniami, zdjęcia pobieżne, piękne widoki. Fajny projekt, kupa kasy poszła pewnie na to ale albo się silnik skończył albo .. nie wiem co.
    Kolejna sprawa jakoś dwie (nawet gdyby dodał do siebie) mają tak mało tych kilometrów że dziwne. Siedzenia w czarnej wyglądają chyba na więcej i teraz pytanie czy na liczniku nie ma przypadkiem 240XXX km czy tam jest 190XXX na początku? Zła rozdzielczość zdjęcia i może się mylę. Dla samych części i reszty czarna chyba bardziej "opłacalna" do dalszych modów.

  13. #10033
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Moze komus sie przyda, przebieg ponad 250kkm, skory stan sredni no ale przebieg.. ogolnie sprawia wrazenie nie najgorsze sadzac po zdjeciach. Elementy w jednym odcieniu, przod widac ze zderzak byl sciagany, tyl bez oznaczen.. napewno przydalyby sie fotki spod maski itd, Glowna wada - komis radomskie.. no ale cena atrakcyjna jak za 225 4x4.. jak ktos chce niech podskoczy zobaczyc bo ze zdjec az tak nie straszy i z kijem nie goni

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...olx#xtor=SEC-8

  14. #10034

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2002
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    32
    Też dzwoniłem do 1 .
    Podobna historia, odebrał facet , niby turbo robione , nie bita na 1000 % itp , powiem szczerze nawet mi nie przyszło na myśl żeby zapytać o sprawdzenia autka w serwisie przed zakupem, bo to chyba oczywiste ?
    Powiedział mi jeszcze ze silnik był wymieniany jeszcze w DE , bo poprzedni umarł , stąd taki mały przebiegł .
    Ja jeszcze na żywo nie oglądałem żadnej TT, wiec nawet jak pojadę to i tak niewiele sprawdzę , przejadę się ,obejdę z czujnikiem lakieru i tyle :P

  15. #10035

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Dzwoniłem do komisu i zapraszają z miernikiem niby nie mają nic do ukrycia , jakby ktoś miał blisko to mógłby podjechać i zobaczyć bo auto może byc w dobrym stanie i dac tutaj opinie i napewno się sprzeda jak będzie dobra

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •