Strona 659 z 761 PierwszyPierwszy ... 159559609649657658659660661669709759 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,871 do 9,885 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #9871
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez charon Zobacz posta
    Zasadnicze pytanie to jakie będą koszty zarejestrowania - widzę w ogłoszeniu tablicę z Francji, a to drugie to koszty eksploatacji. Żona ma lekką nogę i jeździ głównie lokalnie, ale zakładam doliczenie kosztów dobrej instalacji gazowej (np. BRC w okolicach 3tys). Może to dla Was niesmacznie brzmi, bo jak to ? Audi TT i LPG ? Toż to profanacja, ale LPG jest tańsze i mam nadzieję, że przy normalnej jeździe bez szaleństw nie zabije to portfela. Jeśli ktoś z Was ma wersję 180KM z LPG to proszę o podanie zużycia gazu.
    I jeszcze kwestia serwisu i części. Z tego co czytałem to nie jest to zawodne auto, ale jak wygląda sprawa z cenami części ? I ostatnie to ciągle rosnące ceny OC. To kwestia indywidualna, ale czuję, że OC za takie auto będzie słone. Ciekawi mnie ile Wy płacicie.
    Jeśli jeszcze jakieś uwagi to proszę napisać.
    1. Koszty rejestracji to akcyza (jeżeli stoi w komisie, to raczej została opłacona), recykling (500zł) i standardowy koszt rejestracji (180zł).
    2. Wiele jest tutaj zagazowanych TT Spalanie w granicach 12.5 w mieście, trasa poniżej 10, ekonomiczna trasa poniżej 8.
    3. Ubezpieczenie to kwestia zależna od województwa, ceny już nie powinny rosnąć
    4. Jest to dosyć solidne auTTko, ale bierz pod uwagę, że to jest już kilkunastoletni samochód i będzie wymagał mniejszych, bądź większych kosztów. Newralgiczne elementy tutaj to koło dwumasowe i turbosprężarka.
    Ostatnio edytowane przez KrzysiuProgramista ; 06-08-2017 o 21:42

  2. #9872

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Witam,
    To mój pierwszy post na forum, które widzę, ma dużą i rzetelną społeczność fanów.
    W najbliższym czasie chciałbym dołączyć do grona posiadaczy Audi TT i przeczytałem już dużo ciekawych porad względem zakupu.
    Moje pytanie do Was jest następujące, czy może ktoś już oglądał, albo coś wie na temat tych egzemplarzy. Z mojego amatorskiego oka wydają się ok, ale wolę zapytać tych, co się znają.
    Do obu dzieli mnie 4h jazdy, więc nie chciałbym jechać tyle na darmo. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam, bo numer 2. widziałem gdzieś wcześniej w tym wątku, ale nie mogę ponownie tego znaleźć.
    1. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...id_at=30145343
    2. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yVSsb.html

  3. #9873

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Lorrach (ch,de,f)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    Od czasow akcyzy nie ma oplaty recyklingowej przynajmniej ja w zeszlym roku nie placilem akcyze placilem 224 zl z wartosci 6 tys zl czyli jak jak krzysiu napisal kolo 500 zl

  4. #9874
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Hej Freezu. Tutaj masz tą druga opisaną przeze mnie http://www.klubtt.pl/showthread.php?...l=1#post269029 / post: 9698. Obie wyglądają normalnie. Jak nikt nie pojedzie, nie zobaczy to później się powielają te linki - bez oceny bo nikt nie widział na żywo. Trzeba wsiadać do auta/pociągu i zobaczyć na żywo. W srebrnej nie widzę nic co by było jakieś dziwne, brak fot silnika, bagażnika. Spytaj o serwisy olejowe, itp. Czarna też może być, to samo co przy srebrnej, poproś o więcej fotek, serwisy - od czerwca chyba jest wystawiona - zderzak i wydechy można wyhaczyć za małe pieniądze i wymienić jak nie pasuję ta nakładka - mi osobiście nie pasuję.

  5. #9875
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez mr.demonic Zobacz posta
    Od czasow akcyzy nie ma oplaty recyklingowej przynajmniej ja w zeszlym roku nie placilem akcyze placilem 224 zl z wartosci 6 tys zl czyli jak jak krzysiu napisal kolo 500 zl
    Faktycznie, przecież mieli ją znieść Ja dwa lata temu płaciłem jeszcze

  6. #9876
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez mr.demonic Zobacz posta
    Od czasow akcyzy nie ma oplaty recyklingowej przynajmniej ja w zeszlym roku nie placilem akcyze placilem 224 zl z wartosci 6 tys zl czyli jak jak krzysiu napisal kolo 500 zl
    Od czasow akcyzy nie ma oplaty recyklingowej. Przynajmniej ja w zeszlym roku nie placilem. Akcyze placilem 224 zl z wartosci 6 tys zl - czyli jak jak Krzysiu napisal kolo 500 zl.


    Ale byłoby by ładniej - mr.demonic

  7. #9877

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    Witam a korzystał ktoś z usług "mr.demonic" ?? Dla mnie samochód moze być ze Szwajcarii a nawet z Iranu o ile jest ori z książką i w dobrym stanie

  8. #9878
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez odys21 Zobacz posta
    Dla mnie samochód moze być ze Szwajcarii a nawet z Iranu o ile jest ori z książką i w dobrym stanie
    Z Iranu to sam bym kupił, tam rdza jest nieznanym zjawiskiem.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #9879

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Mikołów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    13
    MIałem właśnie pytać się o te 3,2 z Gdańska ale wyprzedziliście mnie . Jakaś porażka .

  10. #9880

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Lorrach (ch,de,f)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    Po pierwsze ja nie proponuje zadnych uslug, tylko kolezenska ( forumowa) przysluge . jak znajdziesz cos co cie interesuje to moge z toba podjechac do ch obejzec , pomoc zalatwic dowod w urzedzie komunikacji i na granicy w basel . ewentualnie jak bys przyjechal blabla to mozemy moim podjechac to oddasz mi za paliwo

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Apropo sprawa rejstracji z unii; akcyza ponizej 2 litrow 3.1% wartosci z umowy badz eurotax powyzej 18%, do tego tlumaczenia i koszt rejstracji jak juz krzysiu nadmienil 180 zl . poza ue (ch) 19% na ( niemieckiej granicy z umowy )+ 10% clo (chyba ze sprzedajacy posiada dokument euro1 wtedy bez cla ). W polsce jest 23% podatku i do tego ciezko ominac eurotax to chyba wszystko

  11. #9881

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Wiadomo cos o nim ? Ciagle zjeżdża z ceny niedawno był za 18k teraz wystawiony był za 27 czy 28 a po tygodniu 23 tys , ktoś oglądał ? Audi TT R32 250km DSG + Łopatki Xenon pilne
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-r3...5-IDnHFvs.html

  12. #9882
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Maciek00 Zobacz posta
    Wiadomo cos o nim ? Ciagle zjeżdża z ceny niedawno był za 18k teraz wystawiony był za 27 czy 28 a po tygodniu 23 tys , ktoś oglądał ? Audi TT R32 250km DSG + Łopatki Xenon pilne
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-r3...5-IDnHFvs.html
    Pojawia sie i znika...historia na allegro dluga i bogata. Ostatnio opisywany jako otrzymany w rozliczeniu. Na pewno byl rozbity i zlozony tanio = patrz przod i zderzak. Osobiscie balbym sie w to pakowac choc jest to wg mnie najlepsza i najladniejsza konfiguracja mk1


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #9883

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Myślałem może ze ktoś oglądał i by się wypowiedział , osobiście jestem z Gdańska mógłbym obejrzeć ale za bardzo się nie zam
    Ostatnio edytowane przez Maciek00 ; 07-08-2017 o 23:37

  14. #9884

  15. #9885
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    3. Odpada, popatrz jak jest całość spasowana.
    2. Prawdopodobnie przygoda z tyłu, brak logo AUDI i znaczka TT.
    1. Chyba najlepsza propozycja z przedstawionych.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •